Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Γκάφες σε καθηγητές

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48168 από little_lady! στις 07 Απριλίου 2008, 11:24μμ

little_lady!

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2007
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
εμείς την πρωταπριλιά πήραμε όλη η τάξη παγωτά συν ένα για τον κύριο και εκεί που μας είπε να βγάλουμε τα βιβλία για μάθημα εμείς βγάλαμε τα παγωτά κι αρχίσαμε να τα τρώμε!ε,για να μη ζηλεύει του δώσαμε και το δικό του!έπεσε τρελό γέλιο!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48226 από MrJean στις 09 Απριλίου 2008, 1:55μμ

MrJean

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
mia plaka pu kaname se ena ka8igiti kai gelasame poli itan pos enas apo tous ma8ites pu ka8otan sto telos tis a8ousas ixe mia megali petra etimi sto para8iro , sta 10 lepta tou ma8imatos , sproxni tin petra etsi oste na pesi stin ta3i me apotelesma na pume pos itan kapios e3o pu erixne petres , kai efige oli i ta3i na vri to aitio na ton diroun :) poli gelio , allo na to zis kai allo na to diavazis
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49092 από zn8246 στις 15 Μαΐου 2008, 7:15μμ

zn8246

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/5/2008
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Καναμε στο σχολειο Αγγλικα με μια καθηγήτρια γυρω στο 1.40 και δεν ξερω και γω πόσων χρονων.Ειναι δηλαδη το προτυπο της Ελληνίδας γιαγιάς θα ελεγα, οσον αφορα την εξωτερική εμφάνιση.
Παιζαμε λοιπον ενα παιχνιδι και έπρεπε να βρουμε λεξεις που να αρχιζουν απο Ζ. Αφου ειχαμε πει τις περισσοτερες της λεω τη λεξη zorbing.
Εκεινη δεν με πιστεύει και παιρνει ενα λεξικό για να το κοιταξει. Μετα απο λιγο μου λεει οτι δεν υπαρχει αυτη η λεξη και την σβήνει απο την ομαδα μας (ειχαμε χωριστεί σε ομαδες). Επειτα κοιταζει αλλη μια λεξη που σίγουρα ίσχυε, και μας λεει πως ουτε αυτη υπαρχει.
Σηκώνομαι και αρχίζω να φωνάζω και να της λεω:
"Το λεξικο ειναι πιο παλιο κι απο σας"
(το μονο μαθημα που με βγαζουν εξω ειναι τα Αγγλικα. Αντε και καμιά φορα στην πληροφορική)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50816 από johnoagrios στις 19 Νοεμβρίου 2008, 4:05πμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
ΤΟ πιο τρελο σκηνικο εγινε στην 1η λυκειου απο αρχικα κατουρησα σε ενα μπουκαλι στην ταξη εν ωρα μαθηματοσ(υπαρχει σε βιντεο) και μετα πηρα το σφουγγαρι της ταξης για να καθαρισω τον πινακα με τα ουρα μοθ βρομισε η ταξη και εκανα πως δεν ηξερα τιποτα επισης μια μερα πριν ειχα εκθεσει τους ορχεις μου στην ταξη και στην ιδια την καθηγητρια με προσχημα οτι μου ξεφυγαν απο το παντελονι.Και το τελευταιο σκηνικο οταν με διωχνει απο την ταξη ολοι σηκωνομαστε κ καναμε πους απσ πανω στην εδρα μπροστα της και στα θρανια αφτο υπαρχει κ στο youtube    http://www.youtube.com/watch?v=j1_zGiQknkU παρακολουθηστε ειμαι ο πρωταγωνιστης αν κ χοντρουλης τοτε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50841 από black_ballo0n στις 22 Νοεμβρίου 2008, 3:32μμ

black_ballo0n

μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
pwpw
emeis stn ta3h mas exo0me stn gwnia enan sturixtira gia tn toixo kai tn 3ekollhsame k epeidh egw ka8omai sto teleutaio 8ranio k imai konta stn sturixthra pernw petro0les h diafora pragmata k otan dn koitane oi daskaloi ta petaw stn sturixthra k autos peftei k kanei "nto0ngk" k stamatame oloi t ma8hma k psaxnomaste....xixixi
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50942 από ΜaRm0zEt στις 07 Δεκεμβρίου 2008, 1:23πμ

ΜaRm0zEt

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/12/2008
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
εγω παιδια ειμαι η καλυτερη μαθητρια που λετε απο την 2α γυμνασιου και περσι μια φορα που καναμε ιστορια...μπαινει η καθηγητρια στην ταξη και επειδη επρεπε να παει 5 λεπτα καπου..πηγα και τησ κολλησα την τσιχλα μου στην καρεκλα για να την εχει μετα στον κωλο της....και ερχεται αυτη μετα,κα8εται κ καποια στιγμη σηκωνεται να γραψει στον πινακα...βλεπουν τα παιδια την τσιχλα στον κωλο της κ αρχιζουν να γελανε....αυτη το παιρνει ειδηση καποια στιγμη....και επειδη εγω και καλα ημουν αγγελουδακι...αρχισε να φωναζει στους αλλους...κ τους ελεγε...''τι ειναι αυτα τα πραγματα?παρτε παραδειγμα την Στελλα(αυτη ειμαι εγω) που ειναι φρονημη''...χαχαχαχα...ειχα σκασει στα γελια...καλα που δεν με καρφωσαν....χιχι.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51859 από βαγγος κχ στις 14 Ιανουαρίου 2009, 2:12πμ

βαγγος κχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
εγω εχω παρει προπανιο απ το συνεργιο που δουλευα περισυ στν 1η λικιου...το προπανιο ειναι ενα αεριο σ μια μπουκαλα π βγαζει φλογα πολυ υπσιλησ 8ερμοκρασιασ...τελοσπαντον το πιρα κ ζεστανα τοσο πολυ το χερουλι τησ πορτασ που ειχε κοκινισει,κ ο ιλι8ειοσ ο κα8ιγιτησ το πιασε...ποπο μιλαμε εμινε το δερμα απ τν παλαμη του πανο στ χερουλι...μ αποτελεσμα ν φαω 5ημερη αποβολη. κ ακομα μια ειναι παλι τν ιδια χρονια...που ειχα βγαλει τν πορτα τσ ταξησ απο τουσ μεντεσεδεσ...κ στιριζοταν λιγο...μ αποτελεσμα παει ο ιδιοσ κα8ιγιτησ παλι με φορα ν ανικσει τν πορτα κ στ αλλο τοθ χερι κρατουσε τα βιβλια κ τν πλακωσε η πορτα...κ ακομα ειχα μαζι μου 1 καναρινι...σ 1 μικρο κουτακι κ το αγησα μεσ στ ωρα του μα8ιματοσ κ κσερετε τι εγινε μετα...χαμοσ...κ αλλη αποβολη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52514 από STRmc στις 27 Απριλίου 2009, 4:46μμ

STRmc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Παιδιά σαν παιδί κ εγώ έκανα μια ψηλό χοντρή πλακίτσα σε μια γριά που μας κάνει μάθημα. Έρι3α παντού οινόπνευμα στην έδρα κ νερό στο πλάι της έδρας (να μην αρπάξουν τα καημένα τα παιδιά) κ καθώς σηκώθηκε να πάει στον πίνακα πετούσαμε όλοι σπίρτα κ το δικό μου άναψε κ έπεσε ακριβός στο οινόπνευμα κ έτσι λαμπάδιασε όλη η έδρα!!! Πολύ γέλιο αλλά κ λίγο φόβος! Το αποτέλεσμα ήταν πως με πήγαν στο γραφείο κ καθώς βγαίναμε απτήν αίθουσα πέταξα ένα σπίρτο στον κάδο σκουπιδιών κ άναψε κ αυτός!! Άρχισε να χτυπάει ο συναγερμός φωτιάς κ έτρεχε όλο το σχολείο για το τίποτα!! Τρελό γέλιο!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52729 από _aC3_ στις 16 Μαΐου 2009, 6:19μμ

_aC3_

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Η καθηγητρια της ιστοριας ειναι μια κοκκινομαλα που ειναι 1,40 καμια 55αρια χρονων με γιαλια και περιεργο κουρεμα...
Οταν η αδερφη μου πηγαινε 3η γυμνασιου, εκανε απομιμιση αυτης της καθηγητριας στην καταλικτικη... Τωρα εγω την κανω σε αγαλμα μ0χα0χα0χ0α
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53955 από stick στις 19 Αυγούστου 2009, 12:00μμ

stick

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2009
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
stin proti gimnasiou triti mera sxoleiou meta apo kalokairi apo to telefteo 8raneio peta3a ton stilo m kai karfo8ike stin afana mias vlamenis(den me vrike)

deftera gimnasiou gemisa melani apo 6 diaforetika xromata stilwn olo ton tixo tis ta3is kai patisa to koubi pirkagias 5 imeri kai emina stin ta3i

tin epomeni xronia pali deftera gimnasiou katourisa mesa ston kado skoupidion meta espasa dio vrises kai espasa to tzami enos para8irou
tis brises kai to tzami ta espasa apogevma kai den me vrikan.. tora exw minei se 3 ma8imata opou eimai asetos kai oi ka8igites aftoi me misoun ara ama me afisoun apo septembri allazw sxoleio...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login