Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Παρασκευή, 3 Μαΐου

χαζομαρες που καναμε μικροι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51191 από sabbath στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 1:47μμ

sabbath

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
πως θυμάστε τον εαυτό σας μικρό??
κάνατε χαζομάρες?????
εγώ πολλές μια φορα πήρα την τσάντα μου έβαλα μέσα ένα βρακί και ένα φανελάκι και έφυγα και καλά ταξίδι ...με έψαχναν καμια ώρα μέχρι p με βρήκε ένας γείτονας .....πείτε τα δικά σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #51196 από MaRmO στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 4:46μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

χαχαχα....εγω οταν ημουν μικρη ετρωγα μυρμιγκια....χαχαχαχα....

μια αλλη φορα ειχα παρει το σπανακι απο το τραπεζι οταν ημουν μονη στο σπιτι και το πασαλιψα στο κρεβατι των γονιων μου....ολα τα λεφτα....χαχαχα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51200 από PrigkipiSsa στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 4:54μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Εγω ειχα χτυπησει την αδερφη μου με μια πετρα στο κεφαλι και την ειχα ριξει κατω απο 15 σκαλια..Νομιζα πως ηταν αστειο αλλα κ τις 2 φορες κατεληξε στο νοσοκομειο..!

Αλλες φορες ετρωγα ωμα αυγα με την κορη της γειτονισσας και υποτιθεται μαγειρευαμε φαγητα!!λολ


Αλλα τις περισσοτερες τρελες τις κανω τωρα και πιστεψτε με δν θελεται να μαθεται πως ζω μια συνηθισμενη(για σας)μερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51202 από sintele στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 7:27μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ο αδερφός μου είχε φτιάξει ένα σπιτάκι.γύρο γύρο είχε κάσες τις μπίρας και στη μέση μια ομπρέλα τις παραλίας και ήταν πολύ περήφανος μας τρέλαινε γιαuτο..μια μέρα εγώ με τον άλλο μου αδερφό του ζητήσαμε η μας 'ξενάγησηστο σπιτάκι του και μπαίνοντας αυτός μέσα εμείς αρχίσαμε να του πετάμε τις κάσες στο κεφάλι..μπορεί να μην ακούγεται αστείο αλλα είχαμε ξεκαρδιστεί..μια άλλη φορα είχαμε αφήσει με τον αδερφό μου το μεγάλο(εμείς η 2 είμαστε τα πειραχτήρια)το αυτοκίνητο του στη μέση του δρόμου(δίκια m ιδέα!!) και η γιαγιά μου έπρεπε να το μετακίνηση για να περάσουν τα αuτοκινιτo το είχε φτιάξει ειδικά για να τρέχει πολύ και η μουσική ακουγόταν παρα πολύ δυνατά έπρεπε να ήσασταν από μια πλευρά να βλέπατε μια γιαγκούλα m'στημένοαυτοκίνητο η ακούει r η b ξεκουφαίνοντας τι γειτονιά ακόμα το σκέφτομαι k γελάω!!!,,..η πιο μεγάλη χαζομάρα που έκανα όμως ήταν μόλις είχαμε μετακομίσει στο νέο σπίτι μας το οποιο έχει μεγάλη σκάλα..ο μπαμπάς m καθόταν στο σαλόνι k του iπα ακούω θόρυβο apo pano des an einai kleftis k ekana k t idio st mama m i opia itan epano st domatio ts,,o enas katevene t skala k o allos anevene m klista fota mexri pou xtipise o enas pano st allo k arxisan n tsirizun k i 2 apo t fovo kala to ti gelio ixa ri3i den e3igite!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51566 από euelina στις 03 Ιανουαρίου 2009, 6:52μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
ειμουν περιπου 2 χρονων και οπως όλα τα παιδια ''τα
κανα πανω μου''και η μητερα μου μου ελεγε να πηγαινω τουαλετα .
τοτε εγω ξεχαστηκα και τα ...εκανα πανω μου και απ'τον φοβο μου επιασα το βρακι με τα.... και τα τυλιξα σε μια πετσετα και τα έβαλα στο σιρταρι με τα ρουχα. μετα απο λιγες ημερες η μητερα μου ανοιξε το συρταρι και κοντεψε να κανει εμετο
απ'την μποχα και εψαχνε να βρει τι ήταν και τοτε βλεπει '''ξερετε τι''' και εμεινε!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51992 από lord7 στις 24 Ιανουαρίου 2009, 10:15μμ

lord7

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
apo poy na rxiso?as po to pio kalo.........
onomazetai "KOYKLA STON DROMO"
eixame ftiaxei me ta paidia apo thn geitoneia mia koykla se fisiko megethos kai thn rixame mesa ston dromo
perito na anfero oti trakarisan osi perasan
parakatv einai h foto ths koyklas...
HERE
h fash ayth krthse gia treis fores mexri poy mas kynhghsan oi astinomikoi.(eutyxos menoyme sthn eparxia kai eixe polla boyna kai loggoys allios den tha thn bgazame kathari)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51995 από Mr Tarzan στις 24 Ιανουαρίου 2009, 10:42μμ

Mr Tarzan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
kl egw elega oti ola ta ptharakia egw tha ta faw polu plaka...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52274 από gay_club στις 04 Μαρτίου 2009, 5:25μμ

gay_club

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
EGW MIA FORA EIXA FAEI POLU KAI EIPA STON MPAMPA MOU NA ME PAREI AGALIA KAI PHGA KAI EKANA EMETO STO KEFALI TOU!META VEVAIA MOU ERIKSE KATI SFALIARES... :( AX! PANTWS EIXE PLAKA!!! XAXA!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54764 από Elenouka στις 04 Οκτωβρίου 2009, 4:46μμ

Elenouka

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Εγω οταν ημουν μικρη μην με ρωτησετε πως αλλα ετρωγα κακα πουλιων...οταν μπουσουλουσα(μεχρι 3 χρονων)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54765 από Doctoras στις 04 Οκτωβρίου 2009, 5:18μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Eγω ειχα πεταξει σφυρι στο κεφαλι τις θειας μου και ειχα φαει κατσαριδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login