Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τέχνη είναι το δέντρο της ζωής. Η επιστήμη είναι το δέντρο του θανάτου.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ανεκδοτα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62005 από stefanos1996 στις 31 Μαΐου 2010, 10:30μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
παιδια για πητε κανα καλο ανεκδοτο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #62202 από Agapoulinoulaki στις 03 Ιουνίου 2010, 2:26μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Παει ενας μαυρος σε ενα μπορντελο, βρισκει την τσατσα και της λεει:Θελω σεξ με μια πουτ@ν@.
-ΟΧΙ του λεει η τσατσα θα πας εσυ με το μπουρι και θα τις διαλυσεις τις κοπελες..ξερουμε για σας τους μαυρους..
-ΟΧΙ λεει ο μαυρος αυτα ειναι ψεμματα που λενε τους μαυρους κανονικο τον εχουμε καλε μανταμ..
-ΟΧΙ λεει η τσατσα αν θες μονο πιπ@..
-Ε.. τι πιπ@ αν ειναι την κανω και μονος μου..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #62208 από stefanos1996 στις 03 Ιουνίου 2010, 4:31μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
χαχαχαχα καλο!

Ένας Πόντιος συναντάει έναν βλάχο βοσκό και του λέει:
- "Αν βρω πόσα κατσίκια έχεις, θα μου χαρίσεις ένα;" λέει ο Πόντιος.
- "Ναι", απαντά ο Βλάχος.
- "Έχεις 1856 κατσίκια."
Τα μετράει ο Βλάχος και πραγματικά ήταν 1856 κατσίκια. Παίρνει ο Πόντιος ένα κατσίκι και φεύγει. Μετά από λίγο συναντάει ο Βλάχος τον ίδιο Πόντιο και τον ρωτά:
- "Αμα βρω τι είσαι, θα μου το δώσεις πίσω;"
- "Ναι", απαντά ο Πόντιος.
- "Είσαι Πόντιος!"
- "Και! Από που το κατάλαβες;", ρωτάει ο Πόντιος.
- "Γιατί από τα 1856 κατσίκια, εσύ το σκυλί πήρες!!!"
προφίλάλλα...
Μήνυμα #62209 από VeTeRaNoS στις 03 Ιουνίου 2010, 4:53μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ήταν ένας πληροφορικάριος,ένας ηλεκτρολόγος μηχανικός και ένας μηχανολόγος μηχανικός και ηθέλαν να πάνε βόλτα με το αμάξι.Μπαίνουν μέσα και οι τρεις,γυρνάει το κλειδί ο ηλεκτρολόγος αλλα το αμάξι τίποτα.Ξαναγυρνάει το κλειδί αλλα τίποτα δεν δούλευε .Λέει ο ηλεκτρολόγος:"Μάγκες ξέρω τι έχει στάνταρ είναι τα ηλεκτρικά του δεν υπάρχει περιπτώσει γιαυτο δεν δουλευει η μίζα".ανοίγει το καπό ρίχνει εκεί κάτι δήθεν επιτήδειες και γεμάτες εμπειρία στα ηλεκτρικά του αυτοκινητου ματιές αλλα @@ δεν καταφέρνει τίποτα.ξαφνικά πετάγεται ο μηχανολόγος και λέει:"Τι λες ρε αφού κάτι μηχανολογικό έχει το μοτέρ,άσε να ρίξω μια ματια εγώ που τα φτιάχνω αυτά".Κοιτάει κιαυτος αλλα τίποτα δεν μπόρεσε να κάνει.E και τότε λέει ο πληροφορικάριος:"Μήπως να βγούμε και να ξαναμπούμε???".
προφίλάλλα...
Μήνυμα #62212 από stefanos1996 στις 03 Ιουνίου 2010, 5:18μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Δύο τύποι και ένας πόντιος που μόλις έχουνε φάει ισόβια βρίσκονται στο ίδιο κελί και συζητάνε για το πώς θα περάσουν τον καιρό τους στη στενή.
Εγώ λέει ο πρώτος έχω φέρει μαζί μου το γιογιό μου θα παίζω λίγο με αυτό θα περνάει ο καιρός.
Τι μας λες ρε φίλε του λέει ο δεύτερος, με ένα πραγματάκι που πηγαίνει πάνω κάτω θα περάσεις όλη σου τη ζωή; εγώ έχω φέρει μαζί μια μίνι τραπουλίτσα, θα παίζουμε καμμιά πρεφούλα ή ότι άλλο γουστάρετε και έτσι θα τη βγάλουμε.
Και ο πόντιος: Καλά ρε πάτε καλά και οι δύο; Θα βγάλετε μια ζωή παίζοντας χαρτιά και γιογιό;
- Γιατί ρε φίλε, του λένε οι άλλοι εσύ πώς θα τη βγάλεις;
- Εγώ ρε λέει έχω φέρει μαζί μου μια κούτα ταμπόν.
- Και τι θα το κάνεις ρε μεγάλε το ταμπόν εδώ μέσα;
- Τι θα το κάνω; Να ρε διαβάστε εδώ. Μ αυτό μπορείς να κάνεις κολύμβηση, ιππασία, ορειβασία και ότι άλλο γουστάρεις...
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #62221 από benedictos στις 03 Ιουνίου 2010, 8:26μμ

benedictos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ξαφνικα στην αμερικη περνει φωτια το μεγαλυτερο εργοστασιο προφυλακτικων και καταστρεφεται ολοσχερως. Σαστισμενος ο προεδρος της αμερικης παιρνει τηλεφωνο τον Γιωργακι εδω στην Ελλαδα και του αναφερει το περιστατικο. Του λεει μηπως μπορειτε να φτιαξετε μια μεγαλη παρτιδα προφυλακτικων να μας την στειλετε γιατι θα προκυψει κοινωνικο προβλημα σε λιγο καιρο. Ναι βεβαιως του λεει ο Γιωργακις. Ναι αλλα αν γινεται θελω να εχει και την Αμερικανικη σημαια επανω. Ναι γινεται του λεει. Αλλα επειδη ειμαστε και προικισμενοι θελω να ειναι και 22 πντους. Ενταξει θα ετοιμασουμε την παρτιδα και θα την στειλουμε. Ετσι τερματιστηκε η συζητηση. Αμεσως μετα ο Γιωργακις παιρνει τηλεφωνο τον διευθηντη του εργοστασιου. Του λεει οι Αμερικανοι θελουν μια μεγαλη παρτιδα προφυλακτικα γινεται να φτιαξουμε και να την στειλουμε? Ναι πως δεν γινεται. Αλλα θελουν να εχει και την Αμερικανικη σημαια επανω γινεται? Ναι αμε πως δεν γινεται. Ναι μα θελουν να ειναι και 22 ποντους. Ενταξει θα τα κανουμε 22 ποντους. Στο τελος της συζητησης λεει ο Γιωργακης στο διαυθυντη. Κανε μου μια χαρη. Φτιαξτα γραψε πανω made in greece και απο κατω small size.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #62222 από stefanos1996 στις 03 Ιουνίου 2010, 8:57μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχαχαχα φιλε εχω λιωσει στο γελιο γαματο!!!

Τι είναι αυτό που ο Ρέπας το έχει μικρό, ο Χατζηνικολάου μεγάλο, και ο Χριστόδουλος, αν και το έχει δεν το χρησιμοποιεί καθόλου ... Μα... το επώνυμο βέβαια! Που πήγε το μυαλό σας;....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login