Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Στην ιστορία δεύτερος ήταν ο Θουκυδίδης, στα έπιπλα μοναδικός είναι ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

τι κανετε οταν βαριεστε?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64542 από mariposa στις 04 Αυγούστου 2010, 8:26μμ

mariposa

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
ειναι λιγο ακυρη μεθοδος αλλα...εγω που ειμαι σε "διακοπες" και βαριεμαι την ζωη μου το εχω ριξει στο διαβασμα...δεν ξερω τι ηλικια εχεις και σε τι φαση εισαι αλλα ειναι ενας καλος τροπος για να περνας την ωρα σου και κανεις και κατι χρησιμο...αν βιαστεις να σκεφτεις οτι θα βαριεσαι ενα σου λεω...εδω και 11 χρονια που παω σχολειο δεν εχω αντεξει να διαβασω πανω απο μισι ωρα τν ημερα...αλλα τωρα το βρισκω μια χαρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64579 από xrysoulinaki στις 05 Αυγούστου 2010, 2:05μμ

xrysoulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2010
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
απολαυστε τιν βαρεμαρα σας,,, σασ ζηλευω μακαρι να ειχα λιγο χρονο να βαρεθω... θελετε να σας πω τι κανω ολη μερα και μετα αν θελετε αλλαζουμε θεσεις... ειμαι 17 χρονων εχω αλλα δυο μικροτερα αδερφια ενα κοριτσι τρια χρονια μικροτερο μου και ενα αγορακι 10 χρονια μικροτερο μου,,, οι γονεισ μου δουλευουν εγω ξυπναω καθε μερα στις οχτω και ετοιμαζω πρωινο για τα αδερφια μου... επειτα συμαζευω το σπιτι το οποιο δεν ειναι και μικρο μετα οταν ξυπνησουν τα μικρα στρωνω και τα κρεβατια τους,,,, φτιαχνω το φαγητο γιατι η μαμα μου δεν προλαβαινει και μετα βαζω ενα dvd με παιδικα για να δει ο αδεφοσ μου εγω τοτε βγαινω και σκουπιζω τα μπαλκονια γιατι το ειπε ι μαμα και σιδερωνω τα ρουχα,,, τρεισ η ωρα ερχονται οι γονεισ μου και τοτε μπορω να μπω λιγο στο fb και να γραψω κανενα θεμα εδω μετα κανω λιγο γυμναστικη κανω μπανιο και εννια η ωρα βγαινω γυριζω σπιτι κατα τισ μιαμιση (νωρισ αλλα πρεπει να ξυπνισω και νωρισ)... ευτυχωσ πηρε η μαμα μοθ μια βδομαδα αδεια.... τι λετε???? τι προτιματε????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64580 από AggelosTuDromu στις 05 Αυγούστου 2010, 2:09μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrysoulinaki@05 Αυγούστου 2010)
απολαυστε τιν βαρεμαρα σας,,, σασ ζηλευω μακαρι να ειχα λιγο χρονο να βαρεθω... θελετε να σας πω τι κανω ολη μερα και μετα αν θελετε αλλαζουμε θεσεις... ειμαι 17 χρονων εχω αλλα δυο μικροτερα αδερφια ενα κοριτσι τρια χρονια μικροτερο μου και ενα αγορακι 10 χρονια μικροτερο μου,,, οι γονεισ μου δουλευουν εγω ξυπναω καθε μερα στις οχτω και ετοιμαζω πρωινο για τα αδερφια μου... επειτα συμαζευω το σπιτι το οποιο δεν ειναι και μικρο μετα οταν ξυπνησουν τα μικρα στρωνω και τα κρεβατια τους,,,, φτιαχνω το φαγητο γιατι η μαμα μου δεν προλαβαινει και μετα βαζω ενα dvd με παιδικα για να δει ο αδεφοσ μου εγω τοτε βγαινω και σκουπιζω τα μπαλκονια γιατι το ειπε ι μαμα και σιδερωνω τα ρουχα,,, τρεισ η ωρα ερχονται οι γονεισ μου και τοτε μπορω να μπω λιγο στο fb και να γραψω κανενα θεμα εδω μετα κανω λιγο γυμναστικη κανω μπανιο και εννια η ωρα βγαινω γυριζω σπιτι κατα τισ μιαμιση (νωρισ αλλα πρεπει να ξυπνισω και νωρισ)... ευτυχωσ πηρε η μαμα μοθ μια βδομαδα αδεια.... τι λετε???? τι προτιματε????

προτιμαμε διακοπεεεες σε 2 μερουλες...!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64997 από DAINOS στις 20 Αυγούστου 2010, 1:43μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Βαράω μύγες... χωρις πλακα. Ψαχνω σε ολο το σπιτι μυγες και τις τρωω (σκοτωνω) . Αμα βαριεμαι ακομα ακουω μουσικη ή μιλαω στο τηλ. Το καλυτερο απο ολα είναι να κιταω το ταβανι και να περναει η ωρα ετσι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65769 από panosx στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 6:37μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
πορονομαι sto psp.δν νομιζα οτι θα το ελεγα ποτε μου αλλα θα το πω.καλο μου σχωλει ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΠΡΙΝ ΕΠΙΧΗΡΙΣΩ ΧΑΡΑΚΙΡΙ???????????????????/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65777 από anonymh στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 7:53μμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
και εγω ειμαι πολλες ωρες μονη στο σπιτι και βαριεμαι αφανταστα,αλλα δεν θελω να ανοιξουν κ τα σχολεια,δεν τρελαθηκα ακομη...!η τηλεοραση ειναι βαρετη,η μουσικη μετα απο λιγη ωρα και αυτη,γυμναστικη κανω το πρωι,φροντιστηρια εχω μια ωρα την ημερα,συνεχεια εξω το βαριεμαι...αρα μενει απειρη βαρεμαρα!προχθες καταντησα να σιδερωσω δυο λεκανες ρουχα.βαρετο κατανταει οταν βαρεθεις να βαριεσαι...!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65781 από boy-19 στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 9:03μμ

boy-19

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Βγες καμια βολτα, πηγαινε cinema με φιλους σου, καλεσε τους σπιτι σου να ακουσετε μουσικη ή πηγαιντε σε καμια καφετερια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66818 από boyka13xania στις 02 Οκτωβρίου 2010, 2:42πμ

boyka13xania

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ακομα και τωρα που εχουν αρχισει τα σχολεια εγω βαριεμαι!!
δεν εχω σχολειο γιατι το παρατησα και τωρα παω σχολη και εχουμε μια φορα την βδομαδα!! μερικα πρωινα βαριεμαι τοσο που παω στο παλιο μου σχολειο και αραζω!!!!

καιγομαι σε Τηλεοραση Υπολογιστη Ταινιες Μουσικη Γυμναστικη αλλα και παλι στο τελος της μερας βαριεμαι του κερατα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login