Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ευτυχία δεν φέρνει χρήματα.
Τρίτη, 30 Απριλίου

ανέκδοτα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70703 από manolio4 στις 16 Ιανουαρίου 2011, 1:42μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
ξέρει κανείς κανένα καλό ανέκδοτο; όχι απαραίτητα πρόστυχο αλλά που να είναι πραγματικά αστείο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #70706 από makis92 στις 16 Ιανουαρίου 2011, 2:53μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Λίγο πριν τελειώσει το σχολείο όλη η τάξη έχει βγει φωτογραφία και η δασκάλα προσπαθεί να πείσει τα παιδάκια να αγοράσουν την ομαδική φωτογραφία:
"Σκεφτείτε πόσο ωραίο θα είναι όταν θα έχετε μεγαλώσει και θα βλέπετε την φωτογραφία και θα λέτε: αυτή είναι η Ελένη, είναι γιατρός, αυτός είναι ο Μιχάλης είναι δικηγόρος..."
Π...ετάγεται ο Τοτός:
"Kαι αυτή είναι η συγχωρεμένη η δασκάλα μας...

---

Ήταν δύο παιδιά τον έναν τον έλεγαν Σκάσε και τον άλλον Τρόπο. Μια μέρα τα δύο παιδιά πήγαιναν βόλτα. Για μια στιγμή λέει ο Τρόπος στον Σκάσε:
- "Σκάσε θέλω να κατουρήσω."
- "Να, πήγαινε εκεί στη γωνία να κατουρήσεις", του λέει.
Καθώς ο Τρόπος κατουράει περνάει ένας μπάτσος και ρωτάει τον Σκάσε:
- "Πώς σε λένε παιδί μου;"
...- "Σκάσε", του λέει.
- "Παιδί μου σε ρώτησα πως σε λένε;"
- "Ε! Σκάσε", του λέει ξανά.
- "Που είναι ο τρόπος σου παιδί μου", τον ρωτάει ο αστυνομικός;
- "Εκεί στη γωνία κατουράει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #70707 από makis92 στις 16 Ιανουαρίου 2011, 2:57μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Ο Τοτός με τον πατέρα του κάθονται στο σαλόνι. Λέει ο μπαμπάς στον Τοτό:
- Πήγαινε στο υπνοδωμάτιο και φέρε μου τις παντόφλες μου.
Στο υπνοδωμάιτο κάθονται η αδερφή του Τοτού και μια φίλη της. Μπαίνοντας μέσα λέει ο Τοτός
- Ο μπαμπάς μου είπε να σας δείρω και τις δύο!
Η αδερφή του:
...- Φύγε από δω ρε κωλόπαιδο!
- Δε με πιστεύεις; Άκου (και φωνάζει στον πατέρα τουEnhanced by Smiley Central Πατέρααα! Την μίαααα;
- Και τις δύο ρε βλάκα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #70708 από makis92 στις 16 Ιανουαρίου 2011, 3:05μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Ηταν ο τοτος στο σχολειο και η δασκαλα, εβαλε στα παιδια εργασια να γραψουν 3 προτασεις.Παει ο τοτος στο σπιτι και ρωταει την μητερα του η οποια καθαριζε πατατες.-Μαμα,μαμα θελω να μου πεις μια προταση. -Ασε με τωρα δεν μπορω. Την σημειωνει ο τοτος. Μετα παει στον πατερα του που μιλαγε στο τηλεφωνο.-Μπαμπα, μπαμπα θελω να μου πεις μια προταση. -Πιον αφτον τον καραφλο?. την σημειωνει ο τοτος, παει μετα στον αδερφο του ο οπιος ηταν στον κηπο και του φωναζει. -Αδερφε θελω να μου πεις μια προταση. -Ανεβα στην μηχανη μωρο μου και φυγαμε. Την σημειωνει και αφτη την προταση ο τοτος και την αλλη μερα στο σχολειο λεει η δασκαλα του στον τοτο.
-Τοτε πες μου τις προτασεις σου.
-Ασε με τωρα δν μπορω.
-Τοτε θα σε παω στον διευθηντη αμα ξαναπεις βλακια.
-Πιον ρε αφτον τον καραφλο.
-Αυτο ηταν παμε στον διευθηντη
-Ανεβα στην μηχανη μωρο μου και φυγαμαι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #70711 από koro21 στις 16 Ιανουαρίου 2011, 4:23μμ

koro21

banned
μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
τους εβραιους του καιγανε αν ξερετε
ειναι τωρα ενας εβραιος και λεει στον λεοφωρειατζη εχω 50 ξαδελφια και θελουμε ολοι να παμε απο την αθηνα στην θεσσαλονικη αλλα να παμε μεσα απο τα λιβαδια πανε την αλλη εβδομαδα την εκδρομη τους και ξαφνικα σκαει το λαστιχο μεσα σε κατι χωραφια κατεβαινει ο λεοφωρειατζης βρησκει μια γρια και της λεει σε παρακαλαω βοηθησε εχω ενα λεοφωρειο με 50 εβραιους σε παρακαλω βοηθησε με εεε τι να κανω και εγω παιδακι μου ενα φουρνακι εχω ολο κι ολο

Σημείωση moderator: Εάν είχαν κάψει τους γονείς και τους παππούδες σου θα έγραφες αυτές τις μαλακίες; Banned για το ρατσιστικότατο μήνυμα και το ηλίθιο αυτό θέμα γίνεται locked.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login