Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πηγαίνοντας τουαλέτα στο σχολείο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #79579 από DAINOS στις 15 Ιουνίου 2011, 12:16μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω αν είναι το σωστό θέμα εδώ.. αν δεν είναι συγγνώμη.

Λοιπόν, κάθε προί που πήγενα σχολείο με έπιανε μια τάση προς αφόδευσην και δεν άντεχα... Πήγενα στην τουαλέτα και με χίλια ζόρια σε τούρικες ή σε κανονικές τουαλέτες όρθιος έκανα την ανάγκη μου. Μερικές φορές δεν είχε χαρτί υγείας γιατί το πέρνουν τα παιδιά και έτσι δεν μπορούσα να κάνω τίποτα και έσκαγα μέχρι να παο σπίτι. Δύπλα στην τουαλέτα είχε μια πυροσβεστική φωλια (αυτα τα κουτια που ειναι στον τοιχο κολιμενα και εχουν ενα λαστιχο μέσα) , έτσι λοιπόν πήρα χαρτί υγείας απο την τουαλέτα όταν το βρήκα πρίν το πάρει κάποιος και το πήρα εγώ... πήρα μάλιστα πολλά ρολλά και τα έκρυψα στην πυροσβεστική φωλιά(άνοιγε δεν ήταν κληδομένη). έτσι κάθε φορά που ήθελα να πάω τουαλέτα το είχα έτοιμο και δεν το έβρησκε κανείς.

Θέλω να μου πείτε... είμαι λογικός άνθρωπος και βρήσκω τρόπους να επιβιώνω ? ή ήταν βλακεία τελείος αυτό το πράγμα ? Λέτε να με τυμορούσαν εάν με έπιαναν ? Να το ξανακάνω ??
Θενκς!
Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #79583 από AggelosTuDromu στις 15 Ιουνίου 2011, 12:21μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ε τι ρε φιλε να εισαι με χεσμενο κωλο? πολυ καλα εκανες απο την στιγμη που δεν υπαρχει κολωχαρτο....κ να σε επιαναν τι να σου πουν? 2ημερη επειδη κρυβεις το κολωχαρτο για την παρτι σου?....ξανακαντο...αλλα ακου κ μια συμβουλη ρηχνε παντα ενα χεσιμο για σιγουρια πριν βγεις απο το σπιτι...ποτε δεν ξες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79588 από Christ στις 15 Ιουνίου 2011, 12:45μμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Έγραψε:(AggelosTuDromu@15 Ιουνίου 2011)
ε τι ρε φιλε να εισαι με χεσμενο κωλο? πολυ καλα εκανες απο την στιγμη που δεν υπαρχει κολωχαρτο....κ να σε επιαναν τι να σου πουν? 2ημερη επειδη κρυβεις το κολωχαρτο για την παρτι σου?....ξανακαντο...αλλα ακου κ μια συμβουλη ρηχνε παντα ενα χεσιμο για σιγουρια πριν βγεις απο το σπιτι...ποτε δεν ξες

+1
παντα να προννοεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79592 από Pelvic_Thrust στις 15 Ιουνίου 2011, 12:59μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Έγραψε:
+1
παντα να προννοεις


"Των φρονιμων τα παιδια χεζουν πριν τους καλεσει η φυση" ενα πραμα lol

Μια χαρα νορμαλ εισαι. Να το ξανακανεις οσες φορες χρειαστει. Δεν μπορουν να σου πουν τιποτα. Οι αλλοι που το παιρνουν μαζι τους δεν ειναι με τα καλα τους..

(μου θυμισε εναν γερμανο πολιτικο (βαρβατος μισθος) που εκλεβε τα κωλοχαρτα απο την βουλη τους μεχρι που τον πιασανε και εγινε ρεζιλι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79643 από DAINOS στις 15 Ιουνίου 2011, 10:05μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Μου έφυγε ένα βάρος! χαχα. Το κάνω μερικές φορές πριν βγώ απο το σπίτι αλλά τις περισσότερες δεν βγαίνουν (με το συμπάθιο). Θέλει λίγο περπάτιμα και μετά στο σχολείο βγαίνουν ωραία! Νάσε καλά φιλάρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79774 από AggelosTuDromu στις 17 Ιουνίου 2011, 1:24πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ναι στο σχολειο σε εμπνεει ο χωρος :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79778 από allstar στις 17 Ιουνίου 2011, 3:36πμ

allstar

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2010
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
ή πολύ πιο απλά να παίρνεις μαζί σου χαρτομάντηλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79954 από DAINOS στις 19 Ιουνίου 2011, 9:44πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Δεν έχω λευτά για χαρτομάντιλα. αφού είναι τσαμπα το χαρτί. χαχααχ. Ναστε καλα ολοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80200 από diamondz στις 21 Ιουνίου 2011, 12:20πμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DAINOS@19 Ιουνίου 2011)
Δεν έχω λευτά για χαρτομάντιλα. αφού είναι τσαμπα το χαρτί. χαχααχ. Ναστε καλα ολοι!

Σωστος :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80369 από chuck norris στις 22 Ιουνίου 2011, 10:35μμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Φιλε πριν να κλείσουν τα σχόλια έτσι ήμουν και εγώ.Κάτι με έπιανε κάθε διάλυμα και ήθελα να αφοδεύσω ! Τελικά το πρόβλημα με το χαρτί υγείας είναι μεγάλο!:D
πάρε μαζί σου από το σπίτι χαρτί,η συνέχισε το κολπάκι σου!:) χάχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login