Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Παρασκευή, 10 Μαΐου

προβλημα με τηλεοραση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92498 από Rossonero στις 05 Ιανουαρίου 2012, 3:32μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους...λοιπον θα μπω κατευθειαν στο ψητο...εχω μια τηλεοραση στο δωματιο μου στην οποια ομως δεν εχω τηλεκοντρολ διοτι εχει ολοκληρωτικα διαλυθει εδω και καιρο το εχω χασει κιολας....εχω το playstastion 2 συνδεμενο με την tv αλλα δεν μπορω να παιξω γιατι δεν μπορω να παω στ καναλι AV και η τηλεοραση δεν εχει κουμπακι που να πηγαινω....εχω παρει κατι τηλεκοντρολ αλλα δεν παιζουν....τι μπορω να κανω?
Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92501 από Mikekouk στις 05 Ιανουαρίου 2012, 3:52μμ

Mikekouk

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Λογικα, αν πατας αντιστροφα το πληκτρο επιλογης καναλιων πανω στην τηλεοραση, καποια στιγμη να σου βγαλει και το AV. Εννοειται οτι θα εχεις και το playstation αναμενο.
Εγω ετσι το βρηκα οταν μου ειχε τυχει παρομοια περιπτωση στο παρελθον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92505 από makis92 στις 05 Ιανουαρίου 2012, 4:44μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Υπάρχουν τηλεκοντρόλ που είναι για συγκεκριμένες μάρκες τηλεοράσεων.Να κοιτάξεις να βρεις ένα τηλεκοντρόλ που έχει την δικιά σου μάρκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92511 από tragikos στις 05 Ιανουαρίου 2012, 6:11μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Το ιδιο προβλημα ειχα και γω και δες τι εκανα πηγα σε εναν κεντρικο δρομο απο εκει που περναν κινεζοι και σταματισα εναν και πηρε ενα μικρο τηλεκοντρολ που ειναι για ολες τις τηλεωρασεις και εκανα την δουλεια μου με 3 ευρω.... Το αντιστιχο μπορεις να το βρεις και σε πανηγιρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login