Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Praetorians (pc game)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95231 από erroor στις 25 Φεβρουαρίου 2012, 3:33μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γειά σας τιμημένα μέλη του ftou.gr
Μιας και είμαι καινούργιος στο forum θα ειθελα να με βοηθησετε να κανω install το παιχνιδι και επισης πεστε μου απο που να το κτεβασω και πως γινετε ινσταλλ σε λαπτοπ επιδι δεν εχει θυρα για cd γιατι προσπαθησα να το κανω install αλλα δεν τα καταφερα σας παρακαλω βοηθηστεμε να το κανω
ευχαριστω εκ των προτερων .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95232 από tasos41997 στις 25 Φεβρουαρίου 2012, 3:47μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(erroor@25 Φεβρουαρίου 2012)
Γειά σας τιμημένα μέλη του ftou.gr
Μιας και είμαι καινούργιος στο forum θα ειθελα να με βοηθησετε να κανω install το παιχνιδι και επισης πεστε μου απο που να το κτεβασω και πως γινετε ινσταλλ σε λαπτοπ επιδι δεν εχει θυρα για cd γιατι προσπαθησα να το κανω install αλλα δεν τα καταφερα σας παρακαλω βοηθηστεμε να το κανω
ευχαριστω εκ των προτερων .



Καταρχας πες τι παιχνιδι ειναι..

Εχεις Cd με το παιχνιδι δηλαδη το εχεις αγορασει ή θες να το κατεβασεις.

Δεν υπαρχει θυρα για Cd

Αν θες να βαλεις το Cd πρεπει να αγορασεις εξωτερικο Cd-Rom.

Επαγορευεται επειδη ειναι παρανομο να αναφερουμε την ιστοσελιδα (γιατι γενικα απαγορευεται η πειρατια) ψαχτο στο Google.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95236 από erroor στις 25 Φεβρουαρίου 2012, 4:43μμ

erroor

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θελω να το κατεβασω ειναι ενα σχετικα παλιουτσικο παιχνιδι στρατιγηκης και απο τι ξερω δεν χρειαζετε εξωτερικο μαραφετι που χριαζετε να αγορασω πρεπει να κανω κατι με το virtual disk (οικονικος δισκος) με τον οποιο ειναι σαν να βαζεις cd
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95252 από lagouditos στις 25 Φεβρουαρίου 2012, 9:33μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Θα κατεβάσεις το Alcohol 120% που είναι πρόγραμμα για εικονικά drives κτλ. Το τρέχεις και κάνεις στο κέντρο του παραθύρου που έχει κενό δεξί κλικ και επιλέγεις "add images" και βρίσκεις και ανοίγεις το .iso του παιχνιδιού που θες και φορτώνει αμέσως το auto start του παιχνιδιού, σαν να έβαλες κανονικά το cd/dvd του στο drive.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112376 από Jim090 στις 09 Νοεμβρίου 2012, 11:02μμ

Jim090

μέλος από: 9/11/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου erroor για οτι απορίες έχεις σχετικα με το παιχνιδι παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου στο thewayofstein@gmail.com
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login