Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Sony Ericsson xperia x8

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107218 από kapioa :) στις 14 Αυγούστου 2012, 2:11πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους :)
θα ηθελα να μου πειτε οσοι ξερετε δυο πραγματα ;ρ
1ον) Αν το xperia x8 ειναι καλο (δλδ οσοι το εχετε εδω και καιρο κλπ κλπ,αν σας εχει δημιουργησει καποιο προβλημα)
2ον) Ποσο κανει (περιπου και που το πουλανε (αν το εχετε παρει προσφατα πειτε μου απο που το πηρατε και ποσο το πηρατε :))

ειμαι αναμεσα στο xperia x8 και στο sony ericsson aino-το ξερω ειναι παλιο μοντελο αλλα παιζει να ειναι και απο τα καλυτερα κηνιτα που εχει βγαλει η σονυ ερικσον!!)
επεισης οσοι το εχετε να μου πειτε που το πηρατε κια ποσο :D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !! ΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ !!
(θα σας κανω αποδεκτες ΣΕ ΟΛΟΥΣ χΔ)
<3
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #107227 από Arthas στις 14 Αυγούστου 2012, 1:16μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)Οχι πλεον δεν θεωρειται καλο κινητο οταν βγηκε ναι, αλλα πλεον ειναι μοντελο του 2010 και φοραει android 2.1 με αποτελεσμα να μην υποστηριζει πολλες εφαρμογες. Επιπλεον η οθονη ειναι παρα πολυ μικρη σε σχεση με τα καινουρια smartphone. Τελος ο επεξεργαστης ειναι μονοπυρηνος στα 600 mhz οταν σημερα εχουν βγει τετραπυρηνοι στα 1.5 ghz, απο ram εχει 128 mb και εχουν βγει κινητα με 1gb. Προβλημα με το συγκεκριμενο κινητο συνηθως εμφανιζεται μετα απο 1 χρονο και η μπαταρια κρινεται επιηκως μετρια.
2)Θα το βρεις 130 ευρω στο you.gr. Το aino ειναι μονο καλο για να βγαλεις καμια φωτο, μην περιμενεις να μπαινεις στο facebook kai sto youtube. Σου προτεινω να αποφυγεις και τα 2 κινητα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107229 από Arthas στις 14 Αυγούστου 2012, 1:21μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Αν θελεις οπωσδηποτε ενα κινητο σαν το xperia x8 πηγαινε στο πλαισιο και κοιταξε το Sony xperia Tipo ειναι παρομοιο με το χ8 αλλα αρκετα καλυτερο και σε λογικη τιμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107231 από kapioa :) στις 14 Αυγούστου 2012, 1:55μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
καταλαβενω... αλλα τι προβληματα εχει το Χ8 και μετα απο ποσο καιρο τα βγαζει?

(ΑΠΕΙΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΚΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΧΔ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107551 από Pro Gamer στις 19 Αυγούστου 2012, 12:23μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Εγω το εχω απο τον χειμωνα και ψηλορεταρει τωρα.Δεν ειναι τηλεφωνο που θα κρατησει παρε καλυτερα κατι σε iphone η αλλιως nokia απο τα παλαια κρατανε για παντα οτι και να τα κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107554 από myname στις 19 Αυγούστου 2012, 1:57μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
το εχω 1 χρονο ενταξει καλο ειναι δεν εχω παραπονο απλα μου κλεινει μονο του καπου στις 2 φορες τον μηνα δεν ξερω γιατι αλλα δεν με ενοχλει κιολας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107558 από Vasilis13 στις 19 Αυγούστου 2012, 3:17μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pro Gamer@19 Αυγούστου 2012)
Εγω το εχω απο τον χειμωνα και ψηλορεταρει τωρα.Δεν ειναι τηλεφωνο που θα κρατησει παρε καλυτερα κατι σε iphone η αλλιως nokia απο τα παλαια κρατανε για παντα οτι και να τα κανεις


ΟΧΙ ΝΟΚΙΑ...πηρα το 500 και νταξ...ειναι χαλια μονο για να το κρατησεις πολλα χρονια αξιζει η τιμη...θελω να παρω αλλο και αυτο προσπαθω να το χαλασω...το ΠΟΥΣΤΙΚΟ δεν χαλαει με τιποτα...τι το βαρας κατω κλοτσιες τι το ριχνω απο το μπαλκονι ουτε γρατζουνιτσα...ε ρε εκει στην νοκια...ολα τα κινητα χαλανε εσεις βρικατε να κανετε σωστα τι δουλεια σας???βρε 00στ κοπροσκυλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login