Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Κινητα xperia

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113400 από panoslix14 στις 30 Νοεμβρίου 2012, 10:05μμ

panoslix14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδια θελω βοηθεια και γενικα γνωμες δν 3ερω ποιο κινητο να επιλε3ω το
sony xperia ray ή το sony xperia go πειτε μου γνωμες πλς και οποιος μπορει να αιτιολογησει κιολας! ευχαριστω πλ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113401 από KwnstantinosS στις 30 Νοεμβρίου 2012, 10:14μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
το go πιστευω ειναι καλυτερο ..το εχει ενας φιλος και μ λεει ειναι απιστευτα τελειο..αν και εγω εχω το samsung galaxy ace και ειναι πραγματικα απιστευτο κινητο.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113432 από egw1 στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 2:52πμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
εχω και εγω ενα παρομοιο διλημμα. το xperia ray ειναι περσινο μοντελο της sony ericsson ενω το xperia go ειναι φετινο της SONY. παρολα αυτα το ray εχει καλυτερα τεχνικα χαρακτηριστικα απο το go, δηλαδη: το ray εχει 8mp καμερα, μπροστινη καμερα, καλυτερη αναλυση οθονης κλπ. ενω το go εχει 5mp, δεν εχει μπροστινη καμερα, εχει μικρη αναλυση οθονης κλπ. αρα σε θεμα αποδοσης το ray ειναι καλυτερο κινητο. αν δεν σε ενδιαφερουν αυτα και πολυ, τοτε παρε το go που ειναι πιο καινουριο, θα αναβαθμιστει στα νεοτερα λογισμικα android και εκτος αυτου ειναι και αδιαβροχο και ανθεκτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113495 από panosl13 στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 2:24πμ

panosl13

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
(ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΦΙΛ) το θεμα ειναι οτι με ενδιαφερουν και οι δυο πλευρες που ανεφερες και τα τεχνικα χαρακτηριστικα του ray επειδη θελω και να χρησιμοποιω το skype και αλλα παρομοια που χρειαζονται καλη αναληση καμερας και γενικα του κινητου αλλα περισσοτερο ειμαι με το go αυτες τις μερες γιατι εχει διπυρηνο επεξεργαστη και αρα ειναι πιο γρηγορο μεχρι και στις μεγαλες και με υψηλη απαιτηση εφαρμογες και επισης οπως ειπες egw1 ειναι και αδιαβροχο και γενικα ανθεκτικο σχεδον σε ολα τα οποια μπορουν να το χαλασουν + οτι θα αναβαθμιστει σε 4.0 SANDWICH ICE CREAM και 4.1 jelly bean
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113496 από panosl13 στις 02 Δεκεμβρίου 2012, 2:39πμ

panosl13

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
και αλλη μια ερωτηση επειδη θελω να το παρω σε κιτρινο χρωμα το χρωμα θα φυγει μετα απο κανα χρονο η κανα διχρονο μερικα ατομα που εχω ρωτησει μ χουν πει οχι γτ εχει τετοιο υλικο που ειναι δυσκολο(ακατορθωτο) να φυγει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113567 από egw1 στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 6:13μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
απο οτι εχω διαβασει μονο η ασπρη εκδοση του κινητου φθειρεται. τα υπολοιπα αντεχουν μια χαρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login