Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κυριακή, 12 Μαΐου

προβλημα facebook

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118494 από aLeXanDra99 στις 09 Μαρτίου 2013, 1:06μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
λοιπον οταν πηγαινω στις φωτογραφιες μου ή σε φωτογραφιες αλλων δν μπορω να δω τα λικες και τα κομμετς,οταν κανω λικε βαζει οτι εκανα λικε αλλα ακριβως μετα γραφει παλι "μου αρεσει" για να κανω λικε ενω ειχα ηδη κανει.Επισης οταν ειμαι σε συνδεση και παω στην συνομιλια φορτωνει πεντες ωρες και δν μου δειχνει ποιος ειναι μεσα.εχω κανει πολλες φορες λογκ ουτ και τετοια αλλα οταν 3ανακανω λογκ ιν παλι το ιδιο ειναι.τι πρεπει να κανω??τι ειναι αυτο?σας παρακαλω απαντηστε γρηγορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118495 από MaxPower στις 09 Μαρτίου 2013, 2:43μμ

MaxPower

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
δεν ειμαι ειδικη αλλα απο οτι νομιζω εχει προβλημα η το ιντερνετ σου η ο υπολογιστης σου. παρε τηλ την εταιρια ιντερνετ που εχεις και ρωτα τους μηπως φταιει το μοντεμ και αν ναι να στο φτιαξουν :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119143 από -GUEST6545- στις 28 Μαρτίου 2013, 5:55μμ

-GUEST6545-

banned
μέλος από: 28/3/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοίτα,το καλύτερο που έχεις να κάνεις κάποιες φορές,είναι να τσεκάρεις όλο σου το σύστημα.Κι όταν λέω όλο,εννοώ από εκεί που αρχίζει το καλώδιο του ίντερνετ μέχρι το pc σου!!Αυτό,θα σου αποτρέψει (εν μέρει) και μελλοντικά προβλήματα..Για να τα πάρουμε από την αρχή:
Ο χρόνος φόρτωσης του browser σου,πιθανότατα είναι τεράστιος,είτε από χάλια σύνδεση (οπότε επικοινωνείς με την εταιρία),είτε από το γεμάτο με ιούς pc.Αν έχεις κάποιον πιο έμπειρο στην οικογένεια,πες του να του κάνει ένα check up:
Κοινώς,scan με το antivirus,ανασυγκρότηση,αλλαγή κωδικών στο fb και σε κάθε σου site κοινωνικής δικτύωσης και μια επανεκκίνηση στο router.Στην τελική,ένας τεχνικός δε θα σου πάρει πάνω από 50 ευρώ για να τον κάνει καινούριο...
Τώρα,όλα τα υπόλοιπα,μπορεί να οφείλονται απλά στα κολλήματα του fb.Τόσο απλά.Τα παθαίνω κι εγώ,τα παθαίνεις κι εσύ,τα παθαίνουμε όλοι.Η,ακόμα χειρότερα,να φταις εσύ.Εννοώντας:Δεν ανοίγουμε οτιδήποτε μας στέλνει ο οποιοσδήποτε σε μήνυμα!!!Τόσο απλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login