Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Κατέβασμα παιχνιδιών και κρακ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119852 από Fariouz στις 26 Απριλίου 2013, 6:50μμ

Fariouz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Επέλεξα να κατεβάζω από το τόρεντ παιχνίδι το οποίο είχε και το κρακ, το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν ξέρω πως να το κάνω εγκατάσταση!

Είναι 2 φακελάκια, το ένα λέει disc και το άλλο crack.

Κατέβασα και το Power iso άλλα πρώτα πρέπει να το κάνω εγκατάσταση και μετά να το τρέξω, μου βγάζει επίσης αυτό.
¨The program can't start because blinkw32.ddd is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this proble¨.

Πως θα το διορθώσω αυτό και τι αρχείο είναι αυτό που λείπε από το pc μου;

προφίλάλλα...
Μήνυμα #119913 από Mitsaras97 στις 29 Απριλίου 2013, 6:23πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Τα βήματα με την σειρά:

1.Κατεβάζεις το Power ISO και το κάνεις εγκατάσταση, ύστερα θα σου ζητηθεί επανεκίνση στον υπολογιστή, την κάνεις.
2.Κάνεις δεξι κλικ στο αρχείο .iso(το παιχνιδι) που κατέβασες και το κάνεις mount στον δίσκο π.χ G και έτσι θα ειναι σαν να έχεις τοποθετήσει ενα DVD στο pc σου..
3.Κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι κανονικά(κάποια παιχνίδια διαφέρουν στην εγκατάσταση λόγο patch αλλα συνήθως όχι)
4. Αντιγράφεις τα αρχεία που βρίσκοντε μέσα στον φάκελο crack και τα κάνεις επικόληση και αντικατάσταση στον φάκελο οπου έγινε η εγκατάσταση του παιχνιδιού (C:\Program Files(x86) ή σκέτο Program Files\<Το Ονομα Του παιχνιδιου>)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login