Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Ταινιες και υποτιτλοι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121182 από XxXGreGXxX στις 22 Ιουνίου 2013, 10:40πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλο μεσημερι . Πειτε οτι κατεβαζω μια αναθεματισμενη ταινια και εχει τον τιτλο της ταινιας και μετα πχ HDRip XviD-AQOS τι σημαινουν αυτα και τι προγραμμα χρειαζεται για να τις τρεξω? Και επισης λενε ολοι οτι πρεπει τους υποτιτλους να τους ονομασεις οπως την ταινια και να τους βαλεις στον ιδιο φακελο κτλπ κτλπ. Εγω προσωπικα δεν μπορω να το κανω. Μπορειτε να μου πειτε καποιον αλλον τροπο βημα βημα (σαν καθυστερημενο που ειμαι ) ωστε να το καταφερω? ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #121184 από Panosmek στις 22 Ιουνίου 2013, 11:42πμ

Panosmek

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε αφου κατεβασεις την ταινια πρεπει να κατεβασεις τους υποτιτλους με το ιδιο ονομα απο αυτο το σαιτ http://www.subs4free.com/ θα κατεβει σε συμπιεσμενη μορφη και θα κανεις αποσυμπιεση και για να κανεις αποσυμπιεση πρεπει να εχεις και το WinRAR και θα σου βγαλει ενα αρχειο.Τις ταινιες θα τις βλεπεις με το VLC media player και θα πατας δεξι κλικ και καπου λεει προσθηκη υποτιτλου θα το πατησεις και θα επιλεξεις το αρχειο που εκανες αποσυμπιεση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login