Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Επισκευή Θυρών Λάπτοπ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122106 από τραγικός στις 28 Ιουλίου 2013, 9:56μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Γεια σας τιμημένα μέλη του φόρουμ,εδώ και καιρό μου έχουν χαλάσει οι θύρες από το λάπτοπ μου(toshiba)και θα ήθελα να μου πει κάποιος που ξέρει πόσο περίπου θα κοστίσουν οι θύρες για να της φτιάξω,ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122745 από dmylonas1993 στις 03 Σεπτεμβρίου 2013, 5:21πμ

dmylonas1993

μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Δυστυχώς δε μπορείς έτσι απλά να τις αλλάξεις. Θα χρειαστεί να κάνεις αλλαγή στη μητρική, μιας και οι θύρες βρίσκονται πάνω σε αυτή.

Κάτι τέτοιο, ανάλογα με τη παλαιότητα, τις επιδόσεις και το υπόλοιπο hardware κοστίζει γύρω στα 150-250 €. Φυσικά τέτοια δουλειά θα την κάνει ειδικός, οπότε το συνολικό κόστος ανεβαίνει.

Στην τελική αν μιλάμε για ένα απλό λαπτοπ με επεξεργαστή Celeron - Pentium θα σου πρότεινα να πάρεις έναν καινούργιο, που με λίγο ψάξιμο θα βρεις περίπου στα 320€, και θα σου καλύπτει πέρα από τις βασικές ανάγκες.

Ελπίζω να βοήθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122753 από Silentattack στις 03 Σεπτεμβρίου 2013, 5:48μμ

Silentattack

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Γεια ! Βλέποντας το κόστος αντικατάστασης εγώ θα σου πρότεινα αν έχεις έστω 1-2 θύρες που λειτουργούν να πάρεις μια συσκευή που την συνδέεις σε 1 θύρα όπως αυτή αν όλες είναι χαλασμένες η μόνη λύση είναι του dmylonas1993
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login