Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν θες να προσέχουν οι άλλοι κάθε κουβέντα που θα πεις, τότε παραμίλα στον ύπνο σου.
Τρίτη, 14 Μαΐου

αγορα κινητου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126939 από aglina στις 04 Μαΐου 2014, 4:25μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σας!

Θελω να αγορασω ενα καινουριο κινητο. Θελω να ειναι το πολυ μεχρι200, να εχει δυο καμερες, να δεχεται 2 καρτες σιμ ως υποχρεοτικα. Βρεικα μερικα που μου ερεσαν θελω να μου πειτε πιο ειναι το καλυτερο.
1)Samsung Galaxy S Duos Black
2)Samsung Galaxy S Duos II Black
3)Sony Xperia M (Dual SIM)
4)lg optimus l7 ii dual


*Αν εχετε καμοια αλλη προταση πειτε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #126941 από asprwskaiapla στις 04 Μαΐου 2014, 6:18μμ

asprwskaiapla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το Samsung Galaxy S Duos II Black φαίνεται να είναι καλύτερο γιατί έχει 2 κάρτες και είναι , κάμερα 5 μπ , εσωτερική μνήμη 5γβ και το βρίσκης σε καλή τιμή 120 ευρώ .

Και το Samsung Galaxy S Duos Black είναι καλό αλλά εγώ προτιμάω το Samsung Galaxy S Duos II Black ... Τα αλλά κινητά εκτός από το samsung δεν είναι και poly καλά , μόνο η apple και το samsung έχει τον κόσμο τον κινητών στα χέρια του ! έτσι πιστεβω εγώ προσωπικά .

Και τα αλλά κινητά δεν πιστεβω να είναι κακία αλλά αυτά τα δύο προτιμάω .

το Samsung Galaxy S Duos Black είναι και λίγο σιγανό .

Αποδεκτή εάν σε καλύψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126950 από aglina στις 04 Μαΐου 2014, 8:28μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
ευχαριστω!
Αλλα δεν μπορω να το βρω σε καταστημα τοσο φτηνο απο οτι ειδα και απο το διαδικτιο δεν αγοραζω. Περιμενω και αλλες γνωμες ειδικα αν εχει καποιος καποιο απο αυτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126965 από Dieftharmenos στις 05 Μαΐου 2014, 11:00πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@04 Μαΐου 2014)
απο το διαδικτιο δεν αγοραζω.


μου βγηκαν τα ματια εξω...ΦΥΣΙΚΑ και θα το παρεις απο το διαδυκτιο...γιατι να δινεις ενα εκατοσταρικο παραπανω για το τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126970 από aglina στις 05 Μαΐου 2014, 2:49μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@05 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(aglina@04 Μαΐου 2014)
απο το διαδικτιο δεν αγοραζω.


μου βγηκαν τα ματια εξω...ΦΥΣΙΚΑ και θα το παρεις απο το διαδυκτιο...γιατι να δινεις ενα εκατοσταρικο παραπανω για το τιποτα?

Αν καταφερω κ τουσ πεισω πιο σαιτ ειναι το καλυτερο? και με ποιους τροπους μπορω να πηρωσω? (εκτος απο πιστοτικη).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126975 από Dieftharmenos στις 05 Μαΐου 2014, 8:01μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@05 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(Dieftharmenos@05 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(aglina@04 Μαΐου 2014)
απο το διαδικτιο δεν αγοραζω.


μου βγηκαν τα ματια εξω...ΦΥΣΙΚΑ και θα το παρεις απο το διαδυκτιο...γιατι να δινεις ενα εκατοσταρικο παραπανω για το τιποτα?

Αν καταφερω κ τουσ πεισω πιο σαιτ ειναι το καλυτερο? και με ποιους τροπους μπορω να πηρωσω? (εκτος απο πιστοτικη).


Το προιον το πληρωνεις οταν σου χτυπησει την πορτα ο κουριερ εκεινη την ωρα...μπες εδω--->KINHTO και οταν βρεις το κινητο που σε ενδιαφερει πατα πανω του και απο κατω θα σου βγαλει σε πια καταστηματα το πουλαει(εκει να διαλεξεις καταστημα με μεγαλη αξιολογηση απο τους χρηστες μην τυχον και εχεις αργοποριεςκαι τετοια)...παρτους τηλεφωνο πες τους που μενεις και αυτο ητανε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126977 από Surfer123 στις 05 Μαΐου 2014, 8:19μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Aglina μην ανυσιχεις! Πολλά ελληνικά κυρίως σάιτ δέχονται αντικαταβολη! Δηλαδή σου στέλνουν το προϊόν με ενα τηλέφωνο που παίρνεις (συνήθως ο αριθμός τηλ. Ειναι κατω απο το προϊόν) σου ζητάνε αφμ και διεύθυνση (αυτά τα 2 σίγουρα, αν Δν εισαι ενήλικη μπορεί να δωσει η μητέρα σ η ο πατέρας σου τα στείλει της/του) και με μια μεταφορική υπηρεσία (κούριερ) σου στέλνουν το προϊόν στην πόλη σου. Το παράρτημα της μεταφορικής υπηρεσίας που λογικά θα υπάρχει στην πόλη σου θα δει τον αριθμό στο πακέτο και θα σε πάρει τηλέφωνο. Εσυ θα πας να το παραλαβεις δίνοντας τα χρήματα που κοστίζει το πακέτο στην κούριερ και αυτη με τη σειρά της τα δινει στην εταιρία που αγορασες το πακέτο. Αυτο λέγεται αντικαταβολή και για να μπορέσεις να παραλαβεις το πακέτο απο την κούριερ πρεπε να πληρώσεις 3-5 ευρώ περισσότερα. Μερικά καταστήματα την αντικαταβολή την εχουν δωρεαν. Μερικά παραδείγματα τέτοιων ιστοσελίδων ειναι το skroutz.gr και το e-shop

* ξέχασα να άναφερω οτι μερικές φορές πρεπει να πληρώσεις και τα μεταφορικά έξοδα 7-10 ευρώ. Αλλα φυσικά το κέρδος που θα εχεις αγοράζοντας κατι απο το Ίντερνετ θα ειναι πολυ περισσότερα χρήματα απο αυτά της αντικαταβολης και μεταφορικών :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login