Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Χαρακτηριστικά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129110 από PsychoGamer στις 26 Ιουλίου 2014, 6:50πμ

PsychoGamer

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έβλεπα σε μια ιστοδελίδα τα χαρακτηριστικά μιας βιντεοκάμερας.Επειδη θα ήθελα να αγοράσω μία για να ασχολούμαι με το YouTube,και για διάφορα 'σκετς' με την παρέα μου και να τα ανεβάζουμε.Βλέπω μια προσιτή για μένα κάμερα και πατάω τα χαρατηριστικά και γράφει: YouTube Upload:No...Δηλαδή τι εννοεί?Ότι δεν θα μπορω να ανεβάζω ότι τραβάω από αυτή ''γενικά στο YT,ή μέσω κάμερας;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129111 από pi8hkos97 στις 26 Ιουλίου 2014, 12:17μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προφανώς και εννοεί μέσω της κάμερας, διότι αν τραβάς το βίντεο αποθηκεύεται ως αρχείο στην κάρτα μνήμης. Μετά το αρχείο το περνάς στον υπολογιστή, αν είναι σε μορφή που δεν δέχεται το yt του κάνεις ένα convert me έναν video converter (π.χ. any video converter για windows) σε μορφή π.χ. mp4, avi κ.λ.π. και το ανεβάζεις. Τώρα αν θες να σιγουρευτείς ρώτα καλύτερα με mail στο κατάστημα και θα σου απαντήσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129112 από Bluejack στις 26 Ιουλίου 2014, 3:08μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Όπως λέει και ο πίθηκος,
προφανώς και εννοεί upload απευθείας απ'την κάμερα.
Αλλά τι να το κάνεις, άμα δε δεις το βίντεο στο pc,
αν δε το επεξεργαστείς/μοντάρεις/κόψεις.

Δεν ξέρω σε τι κατάληξη αρχείου αποθηκεύει η κάμερα που θες αλλά μη σε ανησυχεί.
Το youtube δέχεται σχεδόν όλα τα γνωστά formats.
Και αν όχι (που δε παίζει) τότε το κάνεις convert σε κάτι που σε ενδιαφέρει.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129113 από PsychoGamer στις 26 Ιουλίου 2014, 3:35μμ

PsychoGamer

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Οκ παιδιά ευχαριστώ πολύ!Όχι ότι είμαι άσχετη, κι εγώ αυτό νόμιζα, αλλά ήθελα να σιγουρευτώ για να μην πάνε τα λεφτά τσάμπα..Ευχαριστώ και πάλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login