Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Κινητο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129760 από Dieftharmenos στις 25 Αυγούστου 2014, 8:01μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Σκεφτομουν να αγορασω ενα καινουργιο κινητο αλλα θελω να ειναι ψαγμενο περα απο τα συνηθισμενα samsung και sony που αγοραζει ο καθε ξεμπαρκος ενω δεν ξερει οτι υπαρχουν καλυτερα κινητα.

Καταφερα να βρω στην μαυρη αγορα ενα απο τα καλυτερα κινητα που κυκλοφορουν αλλα δυστυχως δεν ερχεται στην Ελλαδα και φοβαμαι μηπως δεν ειναι αξιοπιστη η πηγη:ΕΔΩ

Mετα σκεφτομαι το καλυτερο κινητο value for money της περασμενης χρονιας:ΕΔΩ

Η ενα κινητο που το λατρευω εμφανησιακα και ειναι και κατι διαφορετικο καθως δεν εχω χρησιμοποιησει ξανα WP και επισης ειναι σε εκπληκτικη τιμη:ΕΔΩ


Καμια αποψη?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129766 από lenaki19 στις 25 Αυγούστου 2014, 10:27μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το νοκια σου προτεινω. το εχουν πολλα ατομα που ξερω και ολοι λενε τα καλυτερα λογια και οχι επειδη απο εξωτερικη εμφανιση ειναι ντιζαινατο. το μοτορολα το ειχε το αγορι μου και αλλοι δυο φιλοι του και στους τρεις βγηκε μαπα το καρπουζι. τους κολλουσε ακομα και οταν ηθελαν να παρουν τηλ καποιον με αποτελεσμα να στον χρονο πανω ο ενας να το πεταξει στον τοιχο , ο αλλος το πεταξε και ο τριτος ακομα το χει ακομα και τον ταλαιπωρει. θα μου πεις γιατι τα πεταξανε και δε τα πηγαν για φτιαξιμο? τα πηγαν αλλα μετα απο μια βδομαδα επικρατουσε η ιδια κατασταση. μεχρι και ο γερμανος τους ειχε βαρεθει να του βλεπει... παντως σου λεω μια γνωμη απο ατομα που ξερω και μου τα εχουν πει. ας δουμε τι θα πουν και τα υπολοιπα παιδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129770 από Dieftharmenos στις 26 Αυγούστου 2014, 3:13πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
εγω θελω το πρωτο...με διαφορα το καλυτερο κινητο που υπαρχει στα λεφτα του αλλα η εταιρια που το εχει στο δινει μονο με προσκλησεις και στην Ελλαδα δυστυχως δεν το δινουν. :(

Το nokia παντως μου αρεσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129917 από comma9 στις 31 Αυγούστου 2014, 3:49μμ

comma9

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129918 από comma9 στις 31 Αυγούστου 2014, 3:50μμ

comma9

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κι εγω νοκια θα σου προτεινα, απ'τις καλυτερες μαρκες που υπαρχουν. βεβαια αγαπημενη δικη μου εινα η sony οσα κινητα ειχα μεχρι τωρα sony ηταν και δεν εχω απογοηευτει καθολου, turbo ηταν και εχω ερωτευτει στην κυριολεξια αυτο εδω το μοντελο sony ριξ'του μια ματια αν θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login