Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν μπόρεσα να επισκευάσω τα φρένα σας, γι' αυτό έκανα την κόρνα σας δυνατότερη.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Δίπλωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130698 από Snipers στις 11 Οκτωβρίου 2014, 5:14μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Συγνωμη αν τυχον κανω καποιο λαθος στην διατυπωση ή στην μη τονιση των λεξεων αλλα επειδη βιαζομαι μπορει να διαπιστωσετε μερικα λαθακια! Λοιπον βγαζω διπλωμα σε λιγες μερες οποτε τωρα διαβαζω τα σηματα αρα οποτε ειμαι ετοιμος παω και τα δινω.Θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις επειδη εχω λιγο ανχος και επισης νιωθω οτι δεν ξερω τους νεους νομους και τα λοιπα.Θα κανω πολλαπλες ερωτησεις και αυτος/αυτη που θα με καλυψει περισσοτερο περνει την αποδεκτη του! Πριν ξεκινησω θελω να τονισω οτι το διπλωμα θα ειναι για 50CC/50Κυβικα.
1) Ποσες ερωτησεις ειναι στο τεστ σηματων συμφωνα με τον νεο νομο?
2) Δινεις τα σηματα αυτοκινητου ΚΑΙ μηχανακιου η για μηχανακι μονο συμφωνα με τον νεο νομο?
3) Ποσα πληρωνεις αν κοπεις στην οδηγηση η σηματα συμφωνα με τον νεο νομο?
4) Ποσο καιρο κανουν να βγουν τα αποτελεσματα,δηλαδη να εχω τα χαρτια του διπλωματος στα χερια μου?
Να επισημανω οτι θα ηθελα να απαντατε της ερωτησεις οπως της εχω γραψει για διευκοληνση στην αναγνωση του μηνυματος σας.Ευχαριστω;)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130700 από argygreen στις 11 Οκτωβρίου 2014, 6:47μμ

argygreen

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα. Το 1 και 2 μπορούν να στο απαντήσουν και στη σχολή οδηγών λογικά. Αποσο ξέρω δίνεις σήματα για αυτοκίνητα κανονικά. Όσον αφορά το 3 θα ακούσεις διάφορα νούμερα αλλά το έψαξα λίγο γιατί θα δώσω και εγώ και με 10 ευρώ παράβολο ξαναδινεις. Δε χρειάζεται να περιμένεις να βγουν τα αποτελέσματα. Αυτά βγαίνουν κατευθείαν συνήθως αν καθυστερήσει κάτι θα είναι το χαρτί (δίπλωμα) μέχρι να έρθει στο χέρι σου. Δε τι χρειάζεσαι όμως ζητάς αφού βγουν τα αποτελέσματα και περάσεις μια βεβαίωση ότι έχεις περάσει θεωρία και οδήγηση και δείχνεις αυτό άμα σε σταματήσουν. Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login