Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η Lilla τρώει φρίκες!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σύνδεση Ίντερνετ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131809 από LittleMonster στις 07 Ιανουαρίου 2015, 7:41μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Στο σπίτι μου δεν εχουμε ούτε ίντερνετ ούτε τηλέφωνο τα τελευταια 2 χρονια γιατι χρησιμοποιούσαμε μονο τα κινητά μας. Τώρα όμως θελουμε να βάλουμε ίντερνετ γιατι δεν γινεται χωρις αυτο. Ξέρετε αν γινεται να βαλω ιντερνετ χωρίς τηλέφωνο? Ξέρετε κανένα καλό και φτηνο προγραμμα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131811 από Aitherovamwn στις 07 Ιανουαρίου 2015, 10:13μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Επειδη το χα ψαξει κι εγω αυτο που λες.. οχι δεν γινεται ακομα στην Ελλαδα.. Ομως στην cyta (δε ξερω αν επιτρεπετε να πω το ονομα, αν οχι συγχωρεστε με) εγω εχω τηλεφωνο χωρις δωρεαν λεπτα και 8 mpbs internet και πληρωνω 18 ευρω το μηνα. η wind επισης ειναι πολυ φθηνη και η hol! εγω παντως με την cyta ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!
Αν αυτο σε καλυψε πατησε μια αποδεκτη για το τοπ απ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131813 από άσχετος στις 07 Ιανουαρίου 2015, 10:58μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Εγώ προσωπικά έχω hol 8 mbps και αν ήθελα έβαζα τηλέφωνο,το έβαλα πριν κάνα χρόνο το τηλέφωνο(με 200' προς σταθερά και 20' προς κινητά).Η συνδρομή είναι 19 και κάτι με ή χωρίς το τηλέφωνο,αλλά μερικές φορές έχει έρθει παραπάνω επειδή όντως ξεπεράσαμε το όριο προς κινητά.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131908 από adonider στις 13 Ιανουαρίου 2015, 3:56μμ

adonider

μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μην πας στη forthnet ειναι επιεικος για τον πεοντα ,αθλια ταχυτητα κλπ
Αν παλι θες αξιοπρεπη εξυπηρετηση σκεψου τον οτε ..τους ειχα παρεξηγησει αλλα ηταν τοσο δεκτικοι που προσφερθηκαν να μου αντικαταστησουν το ρουτερ κυριακατικα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login