Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπα τον πλησίον σου. Κούρδισε το πιάνο σου.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

κινητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136079 από lion132 στις 11 Ιανουαρίου 2016, 4:39μμ

lion132

μέλος από: 11/1/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας
Πρίν κάνα μήνα αγόρασα ένα κινητό
το οποίο σήμερα ήθελα να το κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.
Όταν άνοιξε μου έβγαλε το ρομποτάκι του του android και έλεγε reboot system now και από κάτω ακολουθούσαν κάτι άλλα τα οποία δεν τα θυμάμαι αυτή τη στιγμή, τέλος πάντων πάτησα reboot system now με αποτέλεσμα να έχω μια ώρα και αυτό να μην ανοίγη πάρα μόνο να δείχνει το σήμα της samsung
Συγγνώμη για το κατεβατό
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136083 από lion132 στις 11 Ιανουαρίου 2016, 10:32μμ

lion132

μέλος από: 11/1/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά καμιά βοήθεια επειδή είναι καινούριο το κινητό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136085 από InvalidPerson στις 12 Ιανουαρίου 2016, 12:00πμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Όταν είναι σβηστό το κινητό (αν βγαίνει η μπαταρία , βγάλε την και ξανάβαλε τη), πατάς ταυτόχρονα :Volume up(αυτό που δυναμώνει η ένταση ), home button (το κουμπάκι που είναι μπροστά στην οθόνη ) και power button (αυτό που ανάβει )
Και τα κρατάς πατημένα για 3-4 δευτερόλεπτα
Θα σε βγάλει σε ένα μενού . Θα επιλέξεις (με τα κουμπάκια που αλλάζει η ένταση πας πάνω-κάτω στο μενού , με το power επιλέγεις αυτό που είναι "μαρκαρισμένο") αυτό που λέει Wipe/Format data (ή κάτι τέτοιο ), μετά "yes" , και περιμένεις να κάνει φορματ ...


Προειδοποιώ: σε καμία περίπτωση δεν ευθύνομαι για οτιδήποτε πάει στραβά, αν πεθάνει η γάτα σου, ή αν γίνει πυρηνικός πόλεμος. Εγώ απλά σου δίνω τις γνώσεις μου και την εμπειρία που έχω αποκτήσει απο την κωλοσαμσουνγκ και τα κωλοκινητα της...

P.s. Καλύτερα να είναι φορτισμένο ή να το έχεις στην πρίζα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login