Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Δευτέρα, 18 Μαρτίου

Blackview Ultra

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138192 από annakk στις 09 Νοεμβρίου 2016, 2:00μμ

annakk

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ειχα ξαναγραψει αρθρο σχετικα με μεταχειρισμενα iphones. Αλλα βρηκα το blackview ultra και ειναι αντιγραφη του iphone 6 με τιμη κατω απο 90 ευρω. Να το παρω;;; Επισεις οποιος το εχει να μου απαντησει παρακαλω στο αν περωει θηκη για iphone!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138216 από annakk στις 14 Νοεμβρίου 2016, 3:14μμ

annakk

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Καθε απαντηση που βοηθαει = Μια αποδεκτη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138350 από annakk στις 10 Δεκεμβρίου 2016, 2:58μμ

annakk

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
κανεις;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138351 από GiannakosBAcK στις 10 Δεκεμβρίου 2016, 5:02μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν από κινητά είμαι άσχετος αλλά επειδή το κόλλημα σου νομίζω πως είναι η μάρκα 1 θα σου πω γ@μ@ την μάρκα.
Διάλεξε μια αντιπροσωπεία που πιστεύεις ότι είναι αξιόπιστη και διάλεξε ένα κινητό στα μέτρα σου τι απαιτήσεις έχεις από το μελλοντικό σου κινητό ψάξε τα χαρακτηριστικά των υποψήφιων κινητών και διάλεξε σύμφωνα με την τσέπη σου.
Εγώ φαντάζομαι πως θέλεις μια καλή κάμερα και να μην κολλάει σε διάφορες εφαρμογές που θα χρησιμοποιείς οι οποίες σίγουρα δεν χρειάζονται να τρέχουν σε i-phone ή σε πανομοιότυπο.
Εγώ θα σου πρότεινα τα λεγόμενα κινέζικα κινητά που σίγουρα δεν έχουν την αξιοπιστία ενός i-phone αλλά δεν είναι και όπως τα παρουσιάζουν π.χ. γι αυτό εδώ το συγκεκρυμμένο έχω ακούσει καλά λόγια από ένα γνωστό μου που το αγόρασε!(απλά κατά την παραγγελία να διαλέξεις με προσοχή εκεί που λέει για την γλώσσα/λογισμικό.. δεν ξέρω ακριβώς είμαι άσχετος αλλά ψαξ' την γενικότερα)

Υ.Γ. Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτή την μόδα με τα κινητά ειδικά με τα i-phones τι σκ@τ@ σοκολάτα έχουν; έναν υπολογιστή να πάρεις με τα ίδια λεφτά πιο πολλές δυνατότητες έχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login