Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εσπασα το κινητάκι μου!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139044 από Gourtsou στις 07 Μαΐου 2017, 2:21μμ

Gourtsou

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0






Γεια σας αγαπητα μελη του φτου,
Πρωτα απ ολα, σας ευχαριστω που πατησατε πανω για να δειτε το προβλημα μου. Λοιπων.. Απ' οτι καταλαβατε εσπασα το κινητο μου... Τι κανω? Ειναι λιγο ευτιχως αλλα το κινητο το εχω εδω και ενα μηνα και ειναι iphone5. Η ψυχολογια μου ειναι χαλια. Θα μου πεις υπαρχουν και χειροτερα αλλα... Το εσπασα καταλαθος! Αν βαλω προστατευτικη οθονη θα φαινετε το σπασιμο; (Δεν ειναι στην μεση της οθονης στην ακρη ειναι εκει περιπου που ειναι η μπροστινη καμερα) αλλα στεναχωριεμαι πολυ... Βοηθεια παιδες μοιραζω απλοχερα αποδεκτες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139078 από agapi22 στις 10 Μαΐου 2017, 4:20μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Πανε σε ενα μαγαζι που πουλάει τετοια πραηματα να στο κανει. Δεν εννοω Γερμανό κλπ. Σε καποιο πιο μικρο μαγαζι πχ που πουλάει μεταχειρησμενα οθόνες θήκες κλπ συνηθως ξερουν να στο φτιάξουν. Να σου πουν αν αλλάζει εστω ποσο θα σ βγει αν θα φαινεται αν βαλεις κατι αλλο και τα σχετικα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139082 από M1k3y στις 10 Μαΐου 2017, 7:06μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Άραξε...η ανταλλακτική οθόνη του iPhone 5 κάνει 15-20 ευρώ από Κίνα (Link)

Η αλλαγή είναι σχετικά εύκολη, άντε να σου πάρει και άλλα 15-20 ευρώ εργατικά αυτός που θα στη φτιάξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login