Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

υδρόψυξη....και ησυχία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35951 από deathsinger... στις 21 Αυγούστου 2006, 6:56μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Τον τελευταιο καιρό σκέφτομαι σοβαρά να κάνω παιχνίδι με υδρόψυξη στο pc μου γιατι κάτι ο θόρυβος απο τα 2 δωδεκάρια ανεμηστιράκια που έχω και το ena 8cm, κάτι οι υψηλές θερμοκρασίες έχουν αρχίσει να μου την δίνουν κατευθείαν στα νεύρα....όμως το πρόβλημα είναι οτι δεν έχω ασχοληθεί πολύ με υδρόψυξη....ένας φίλος μου μου λέει να μην πάω να πάρω κάτι έτοιμο αλλά να το δουλέψω μόνος μου (με την βοήθεια του φυσικά)...εγώ όμως επειδή βλέπω πόσο κόπος είναι λέω να πάρω καμια έτοιμη δουλειά....τι μου προτείνετε? έχει ασχοληθεί κανεις με υδρόψυξη? τι πρέπει να προσέξω κατά την συναρμολόγηση-αγορά-λειτουργία?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36277 από deathsinger... στις 03 Οκτωβρίου 2006, 5:02μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Οκ....leave it. Λοιπόν όταν φτιάξω το ψυγειάκι που θέλω και τον πιεστήρα θα ξαναποστάρω. Αν ειναι δυνατόν θα ανεβάσω και φωτογραφιες. Βασικά τώρα έχω μόνο κατι ψυκτρακια και κατι αντλιες eleven Και ενα αυτοσχέδιο μισοτελειωμενο ψυγειακι απο plexyglass και σιλικονη γενικης χρήσης που θα τοποθετηθει στην θέση οπου είχα τους σκληρους (την θήκη για τις 3,25'' devices την εχω παει στην οροφη του κουτιου).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36284 από dianno στις 07 Οκτωβρίου 2006, 2:31μμ

dianno

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Αυτή η ανταπόκριση του κοινού ήταν συγκηνιτική :P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36371 από deathsinger... στις 19 Οκτωβρίου 2006, 4:21μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Όντως dianno...τεσπα τι να κανουμε...(εχω παρατήσει και ττην δουλεια με την υδρόψυξη τώρα λόγο περιορισμένου χρόνου...)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login