Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Τρίτη, 14 Μαΐου

movie maker

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55766 από TheOnlyOriginal στις 14 Νοεμβρίου 2009, 12:46μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Θέλω να ανεβάσω στο pc κάτι βίντεο απ το κινητό που είναι σε μορφή 3GP.Ξέρει κάποιος κανά καλό πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο;Δοκίμασα το movie maker των windows αλλά μάλλον δεν αναγνωρίζει αυτή τη μορφή βίντεο.Κανένα άλλο καλό προγραμματάκι να κατεβάσω και το url που μπορώ να το βρω;
2ον)Έχω ασύρματο router που μου το έδωσε ο ΟΤΕ όταν έκανα σύνδεση Conn-x.Το χω συνδέσει με το pc μέσω καλωδίου ethernet αλλά ακόμα πρέπει να εκπέμπει ασύρματα γτ κ το λαπτοπ το βρίσκει όταν το χω ανοιχτό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να λειτουργεί μόνο το ethernet καλώδιο και όχι το ασύρματο για λόγους ακτινοβολίας;

webmaster νομίζω εσύ τα ξέρεις αυτά.Διαφώτισέ με παρακαλώ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55769 από polla_varys στις 14 Νοεμβρίου 2009, 3:57μμ

polla_varys

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/1/2009
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Για το ρουτερ:
πατας στο ντιακτιβειτιντ
(για το Βaudtec TW263R4)
για 3γπ κονβερτερ εδώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55802 από TheOnlyOriginal στις 15 Νοεμβρίου 2009, 1:16μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Σ ευχαριστώ φίλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56299 από ksenos στις 09 Δεκεμβρίου 2009, 2:03πμ

ksenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
3GP Converter pata sto google kai tha vri polla programata giana to metatrepsis se kata protimisi arxeio MPEG pou to ipostirizoun ola ta programata epeksergasias...oso gia programa epeksergasias video protino to corel videostudio pro x2
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login