Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα δυο πιο κοινά στοιχεία στη φύση είναι το υδρογόνο και η ηλιθιότητα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

αλλαγή βίντεο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57099 από TheOnlyOriginal στις 31 Δεκεμβρίου 2009, 2:02πμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Θέλουμε να κάνουμε μια πλάκα σ έναν φίλο και από ένα βίντεο τού youtube που υπάρχει να αλλάξουμε κάποια λόγια κ ίσως και μία μούρη.Αυτά που θέλω να ρωτήσω είναι τα εξής:
1)Πώς κατεβάζω ένα βίντεο απ το youtube.Υπάρχει κάποιος τρόπος;
1)Με ποιο πρόγραμμα μπορώ να αλλάξω τα λόγια κ να προσθέσω άλλα δικά μου κ ίσως να αλλάξω κ ένα πρόσωπο.
Ελπίζω κάποιος να ξέρει ή τουλ. να μου δώσει κάποιο link που πιθανόν μάθω για τα παραπάνω.
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57588 από bilakos7 στις 13 Ιανουαρίου 2010, 4:39μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
εγω ξερω μονο πως να κατευασεις με το youtube downloader
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57589 από psipsi στις 13 Ιανουαρίου 2010, 4:46μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
αυτος ο youtube downloader μου εχει σπασει τα νευρα... τον εχω κατεβασει πανω απο 5 φορες κ δν κανει τπτ απολυτος... τοσο δυσλολο ειναι πια??????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57595 από johnfuze στις 13 Ιανουαρίου 2010, 8:35μμ

johnfuze

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
μπορεις να εγκαταστήσεις το internet download manager που οταν βλεπεις ενα βιντεο σε οποιαδήποτε ιστοσελιδα μπορεις να το κατεβάσεις με ενα κουμπι που εμφανιζεται διπλα στο βιντεο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57600 από bilakos7 στις 13 Ιανουαρίου 2010, 9:35μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
απο το youtube downloader δεν σου εχει εκει ενα linke? πας μετα στο youtube και περνεις το linke απο το video και το κανεις επικολληση εκει που εχει κενο να γραψεις στο προγραμμα πανευκολο ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57602 από Bluejack στις 13 Ιανουαρίου 2010, 9:40μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Το να κατεβάσεις ενα βίντεο απο το youtube είναι σχετικά εύκολο και υπάρχουν αρκετοί τρόποι όπως αυτοί που αναφέρθηκαν πιο πάνω, αν κολήσεις σε αυτούς τότε βρες άλλους (music zilla, vixy.net, firefox plugins κ.α)
Στο δεύτερο ερώτημα σου τώρα είναι πιο δύσκολα τα πραγματα.
Αν θες να αλλάξεις τους υπότιτλους σε ένα βίντεο τότε μπορείς να κάνεις crop ως εκεί που είναι οι υπότιτλοι και μετά να περάσεις τους καινούριους σου υπότιτλους.
Το να περάσεις τους νέους στη θέση των παλιών δεν γίνεται.
Με ποιό πρόγραμμα ? και πάλι υπάρχουν πολλά, όπως το sony vegas που κάποτε χρησιμοποιούσα εγώ.
Το να βάλεις ένα καινούριο πρόσωπο στο βίντεο άστο στους επαγγελματίες του ίδους εκτός άμα θες να βάλεις απλά μια pic του προσώπου ξαφνικά να ξεπροβάλλει στο βίντεο :P ή στην τελική να έχεις όρεξη να ψαξεις πως θα κάνεις μια φοβερή δουλειά με επαγγελματικά προγράμματα.       
(κάτι last, το πιο απλό που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις mute τον ήχο απο κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο και μετά να ηχογραφήσεις δικό σου)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57636 από psipsi στις 14 Ιανουαρίου 2010, 7:59μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
παιδες ευχαροστω πολυ.. αλλα χανομαι... εχω ενα προβλημα.. ειμαι οπτικος τυπος κ για να καταλαβω πρειπει ν εχω εικονα... τεσπα κ παλι ευχαριστω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57649 από TheOnlyOriginal στις 15 Ιανουαρίου 2010, 2:56μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Κατέβασα ένα βίντεο του youtube μέσω του internet download manager αλλά μου το αποθήκευσε σε μορφή htm και ανοίγει μόνο μέσω του browser και κανενός άλλου προγράμματος.Τι παίζει;Πώς το αποθηκεύω σε άλλη μορφή για να ανοίγει μέσω των προγραμμάτων αναπαραγωγής βίντεο;..Μήπως το youtube downloader είναι καλύτερο και να δοκιμάσω αυτό;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57669 από Doctoras στις 15 Ιανουαρίου 2010, 8:30μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον φιλε εγγυηση και θα εμ θυμηθεις!!Γραψε DVDVIDEO SOFT ΣΤΟ GOOGLE
και κατεβασε αυτο που γουσταρεις για να κατεβαζεις απο youtube.
Εχει να κατεβαζεις σαν video wav,avi μεχρι και σε mp3 .Οτι θες κιατεβαζεις και το αναλογο software.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login