Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Μου τέλειωσαν τα δωρεάν μηνύματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121552 από VaggNM στις 04 Ιουλίου 2013, 1:07μμ

VaggNM

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Πριν λίγες μέρες έγινα μέλος στο forum αυτό. Σήμερα όταν πήγα να απαντήσω σε κάτι που μου έγραψαν μου έγραφε ότι τα δωρεάν μηνύματα μου τελείωσαν.
Το πρόβλημα μου είναι ότι εγώ δεν μπορώ να δώσω τα χρήματα μέσω internet καθώς δεν έχω πιστωτική και δεν μπορώ να ζητήσω των γονιών μου επειδή θα πουν ότι αυτά είναι βλακείες και όλα τα παρελκόμενα...
Μπορώ να επικοινωνήσω με κάποιον ή να τα στείλω κάπου?
'Η αν γίνεται να επικοινωνήσω με κάποιον απο εσάς να δώσει αυτός τα χρήματα και να του τα στείλω ύστερα στην διεύθυνση...

Υ.Γ. τις απαντήσεις σας μπορώ να τις δω αλλά (προφανώς) δεν μπορώ να απαντήσω...
Σας ευχαριστώ πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121554 από Webmaster στις 04 Ιουλίου 2013, 6:17μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
- Φτιάξε Paypal και σύνδεσέ το με την τράπεζά σου. Εύκολο.

- Χρησιμοποίησε prepaid κάρτες (όχι Paysafe, εννοώ prepaid πιστωτικές/χρεωστικές). Επίσης εύκολο.

- Αν είχες αποδεκτές απαντήσεις θα ήταν εύκολο να τις ανταλλάξεις για δωρεάν μηνύματα.

Τα μηνύματα στο ftou.gr είναι πολύ φτηνά, 2 cents του ευρώ το ένα.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121555 από Verus στις 04 Ιουλίου 2013, 6:22μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
γιατί δε φτιάχνεις το μαραφέτι να παίρνει και πέη-σέηφ ωρέ γουεμπ;
εκτιμώ ότι είναι πολύ πιο εύκολο στο κοινό του φτου να αγοράσει μια τέτοια κάρτα παρά να χρησιμοποιήσει paypal, πιστωτικές ή χρεωστικές κάρτες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121556 από Webmaster στις 04 Ιουλίου 2013, 6:27μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Κανένα κυριλέ website (παρά μόνο κάποια ελληνικά) δε δέχεται paysafe κι αυτό γίνεται για κάποιο λόγο: Όσες φορές προσπάθησα να επικοινωνήσω μ' αυτούς δεν έβγαλα άκρη, μου ζητάνε τέτοια γραφειοκρατία που είναι αδύνατον να συνεργαστώ μια και δεν είμαστε ελληνική επιχείρηση.

Μια pre-paid πιστωτική νομίζω είναι η καλύτερη λύση.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121573 από aglina στις 05 Ιουλίου 2013, 9:36πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Εμενα θα μου αρεσε/βολεβε μεσω κινητου. Αλλα ευτιχως προστπαρον χρεισιμοποιο τι αποδεκτες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login