Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

απορια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125561 από Dieftharmenos στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 12:13πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2014)
Εδώ δες κι εσύ.



Μαλλον δεν καταλαβες το νοημα του post μου αλλα τεσπα.

Το φορουμ αυτο προφανως και ειναι κατι αξιεπαινο λογω του οτι δινει οσο μπορει λυσεις σε προβληματα(οσο χαζα η σοβαρα ειναι αυτα) και προπαντων τα δινει με πληρη ανωνυμια.Δηλαδη μπορω εγω να γραψω εδω κατι που δεν το ξερει κανεις στην ζωη μου και φοβαμαι να το πω.Τα μελη θα μου απαντησουν χωρις να με ξερουν,χωρις να ρωτανε ποιος ειμαι και γιατι και πως.Τους λεω αυτο και χωρις πλαγιους τροπους μου απαντανε ευθεως και με ειλικρινια.

Αυτο πιστευω οτι ειναι το νοημα του φορουμ...η εμπιστευτηκοτητα προβληματων με πληρης ανωνυμια χωρις να υπαρχουν συνεπειες.Αν θεωρεις οτι ειναι αλλος ο σκοπος μαλλον εχει διαστρεβλωθει στην πραξη η αρχικη σου προθεση.Οσο για τα ban που πετας προφανως και δεν εχουν σημασια...τα λεφτα και τα hits ερχονται απο το google...παραδειγμα αν εγω γραψω ενα θεμα με τιτλο "ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ" θα χτυπησει 30.000-40.000 views απο ξεμπαρκους για πλακα που απλα εγραψαν αυτη την φραση στο google(κατι που καναμε ολοι μας στα 12-13).

Οποτε τι θελω να πω?Κατα την ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ μου αποψη απλα σπας πλακα με τα μελη.Δεν σεβεσαι και ουτε απαιτεις να σε σεβονται...και καλα κανεις δικο σου ειναι το forum αλλα το θεμα ειναι η συνειδηση σου.Ειμαι σιγουρος οτι στον πραγματικο κοσμο δεν θα τολμουσες ποτε να μιλησεις ετσι σε ανθρωπο...γιατι προφανως θα ειχες μπλεξιματα.Το να εκμεταλλευεσαι τα προτερήματα του forum σου για κατι που απλα σε "γεμιζει" μετα απο ισως μια κακη μερα εξω ειναι εντελως αρρωστημενο.Μερα παρα μερα σκας και 1-2 ban και τα μισα εξ αυτων ειναι χωρις λογο.Δεν λεω...προειδοποιεις στην εγγραφη οτι κατι τετοιο ειναι πιθανο μονο που αυτο δεν παυει να το κανει αρρωστο.

Δεν αποτελει επιθεση...απλα μια προθεση διαλογου.Αν δεν εισαι ικανος να κανεις διαλογο η βαριεσαι μπορεις να με κανεις ban.Εκφραζω μια αποψη που εβγαλα προχειρα μεσω ενος υπολογιστη και τουλαχιστον εχω αυτογνωσια και το παραδεχομαι.Ουτε εκμεταλλεύομαι την ανωνυμια μου και σου παταω καντηλια χωρις να κερδισω τιποτα και εσυ επισης αλλα απλως εκφραζομαι.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login