Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μπράβο ρε...!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39222 από adiaforos στις 22 Απριλίου 2007, 9:22μμ

adiaforos

banned
μέλος από: 22/4/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μπράβο ρε Webmaster με bannares και εμένα.Ο Praetorian είμαι και κανονικά δεν θα ξαναπατούσα απλά θέλω να πω κάτι τελευταίο...Εντάξει ρε webmaster πως την έχεις δει?Μέσα σε 5-6 ημέρες έσβησες τα ενεργότερα μέλη του forum σου(έχουν μείνει 6-7 άτομα ακόμα σοβαρά) και κράτησες τον κάθε μαλάκα που έρχεται γράφει την παπαριά του και φεύγει...Ωραίο επίπεδο ρε...Όχι μόνο στο forum αλλά και στον εγκέφαλό σου παλιομαλάκα...Και για πες μου γιατί με bannares, επειδή είπα στο μαλακιστήρι ότι ανέσυρε θέμα 2(!) ΕΤΩΝ ΡΕ!!ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!!ΕΛΕΟΣ!!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ??ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΗΔΗ!Μα είναι λογικό να ρωτάς αν η άλλη φαίνεται απο το περπάτημα αν την έχουν η όχι πηδήξει?Ε κάτσε με τους ανίδεους τους φλώρους φίλους σου που ρωτάν ο ένας τον άλλο πόση την έχουν....

Μην κλείδώσεις το θέμα...Άστο να υπάρχει να γράψουν και οι άλλοι την γνώμη τους για το μπανάρισμα πολλών μελών τελευταία...Εκτός αν σε έχει φάει ο φασισμός αρχίδι και δεν μπορείς να αντέξεις ότι υπάρχουν και άλλοι που έχουν απόψεις(ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ!!)

Εμένα ξαναμπάναρέ με...Ετσι και αλλιώς είπα αυτά που ήθελα...Κάτσε και απόλαυσε τη νεκρική σιγή των ιδεών στο forum σου.έτσι και αλλιώς δεν χρειάζεται ένα forum(τόπος συζητήσεων στα λατινικά ηλίθιε!)όπου δεν μπορούν να γίνουν συζητήσεις από το φόβο του ban...
So long!...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39224 από fotisman στις 23 Απριλίου 2007, 1:24πμ

fotisman

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2004
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Προσφορά αγάπης και διευκόλυνσης

Ώρες ώρες, αναρωτιέμαι με την νοητική στέρηση κάποιων, και πως έχουν την εντύπωση ότι μπορούν να κάνουν υποδείξεις και ό,τι άλλο γουστάρουν σε ένα ξένο χώρο που δεν φτιάξαν αυτοί, τον χρησιμοποιούν δωρεάν και που πάρ' αυτά φιλοξενεί τις απόψεις τους.

Crummy...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login