Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Παρασκευή, 10 Μαΐου

afairesh logou sthn ftouxoxwra no.2

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42593 από artenakia στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 5:33μμ

artenakia

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
sto prwto meros o admin anefere oti exei katharo kefali!poios to leei ayto!giati svisthkan ta posts!?!eeeeeee?giati apagoreyontai ta greeklish!kai epeidh ksrw oti tha me kanete ban kai thasvisete to post mou!kyria web master paw stoixhma oti den ksereis oute ligo apo web giayto mhn mas kaneis to exypno!ta xereis kai ola gia to sex!afou ta xeis dokimasei ola!aporw lesbia pws egines!????oi erwthseis einai rhtorikes na mhn apanthseis !ektos kai an thes na mou thn peis afou me kaneis ban gia na mhn apanthsw kai na deixeis pali poso kota eisai!



pantws dsen exw kati mazi





s







you clean head i guess
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #42596 από TzhmhS στις 04 Σεπτεμβρίου 2007, 6:16μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν το κληδωνεις καλυτερα ρε Αρη? Ρε φιλε artenakia ειμαστε σε φορουμ με τι θα γραψουμε με greeklish να μην καταλαβενει ο αλλος την τυφλα του ελεος πια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42728 από greeklover@1 στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 1:35πμ

greeklover@1

μέλος από: 1/9/2007
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
loipon simfono me tn artenakia.
den iparxi logos ipar3is gia to chat tou ftou.....
as katsi o webmaster na kani monos tou sinexia ban ston eafto tou.mono afto 3eri....bannarei ola ta agoria k meta kollaei sta koritsia.
akomi polles fores s kani ban k leei apenergopoihse to kinito...
ti malakies einai aftes...
katastrefoun ena site me terasties prooptikes
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42737 από Antre στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 12:19μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ε, αυτός το έφτιαξε κάνει ότι γουστάρει. Δεν λέω το αν συμφωνώ ή διαφωνώ αλλά δεν καταλαβαίνω παραπονιέστε για τι πράγμα και μάλιστα σε ποιον; Λέτε στο διαχειριστή να κάνει ντα και να μαλώσει... τον εαυτό του;

Δεν ξέρω τι γίνετε, προσωπικά με chat δεν ασχολούμαι (για μένα τα chatroom πέθαναν όταν επικράτησαν τα forum ) δηλαδή δεν ξέρω το αν έχετε δίκιο αλλά δεν νομίζω ότι έχει νόημα να παραπονιέστε, δεν νομίζω να κάνει ντα τον εαυτό του. Μπείτε άλλου. Κατεβάστε το mirc και θα βρείτε άπειρα κανάλια να μπείτε σε κάποιον ελληνικό server .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42743 από TzhmhS στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 2:17μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Φυσικα το ειπα και το ξαναλεω οτι το    #φτου δεν θελει κοσμο λιγοι και καλοι να ειναι τοσο δυσκολο ειναι να βρειτε ενα αλλο chat μην το παιδευεται αλλο εδω...

προφίλάλλα...
Μήνυμα #42746 από Raspoutin στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 2:45μμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Εσύ, μόνιμε συνήγορε πως αισθάνεσαι? Καλός, ή λίγος?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42751 από TzhmhS στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 5:08μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Εγω Raspountin δεν μπορω να πω εχω κανει μαλακιες αλλα εχω καταλαβει οτι το ftou δεν ειναι καναλι γνωριμιων και sex,και να σου πω πολυ σπανια μπενω φτου σε καποια συγκεκριμενα καναλια ειμαι ακου εκει με λες και συνηγορο....ελεος πια...Ουτε καλος ουτε λιγος ειμαι ενα τιποτα ειμαι.Και επισης ο artenakia λει για τους κανονες ε αμα δεν σου αρεσουν οι κανονες φυγε κι εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα,επισης ειπε στο foroum γιατι να μην γραφουμε με greeklish εσενα πως σε φενεται αυτη η ερωτηση? Επισης και εμενα με εχουν πεταξει με ban απειρες φορες δεν μιλησα ομως μετα καταλαβα την μαλακια που ειχα κανει,και με εδιωξαν και πλεον ο πιο συνηθησμενος λογος τα
βρισίδια και το Spam...

προφίλάλλα...
Μήνυμα #42753 από Raspoutin στις 07 Σεπτεμβρίου 2007, 8:52μμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Αναφορά: (TzhmhS@07 Σεπτεμβρίου 2007)
Εγω Raspountin δεν μπορω να πω εχω κανει μαλακιες   =================================================      Επισης και εμενα με εχουν πεταξει με ban απειρες φορες δεν μιλησα ομως μετα καταλαβα την μαλακια που ειχα κανει,και με εδιωξαν



Εδω δεν θα σχολιάσω τίποτα, δίνεις ρέστα απο μόνος σου.

Πάμε παρακάτω: Σε λέω μόνιμο συνήγορο, γιατί σε αυτό το θέμα δείχνεις περισσότερο ζήλο και απο τον webmaster. Αυτή την ιστορία με το ''μη κανάλι γνωριμιών'', και ''αν δεν σας αρέσει να πάτε αλλού'' κλπ.. ..κλπ την έχεις γράψει 200 φορές, έλεος πιά!!
Ακόμα, (αν και δεν μου πέφτει λόγος να σου ασκήσω κριτική), αν δεν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό μην γράφεις απλά και μόνο για να γράψεις, π.χ ''συμφωνώ με τα παραπάνω'' και να αναμασάς τα ίδια που είπαν άλλοι. Μερικές φορές η σιωπή είναι καλύτερη.
Όσο για τα greeklish συμφωνώ και έχω τοποθετηθεί σε προηγούμενο ποστ, πάντως δεν διαφέρουν και πολύ απο τα Ελληνικά κάποιων.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42757 από TzhmhS στις 08 Σεπτεμβρίου 2007, 1:09πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Εσυ μπενεις στο chat αυτο? Μπορει να εγραφα παλιοτερα εδω με greeklish αλλα σταματησα το θεωρησα οτι καποιοι που διαβαζουν δεν θα καταλαβουν τιποτα απο οσα γραφω...Τι σκεψη να γραψω τι να τους πω? για τα ban προσπαθω να βοηθησω οσο για αυτο που λες οτι λεω συνεχως το λεω για να το κατανοησουν καποιοι,που μπενουν στο συγκεκριμενο τσατ για να βρουν γκομενα...Οπως λες δεν "αναμασαω" αυτα που ειπα αλλοι δεν ξερω αμα μπεις στο chat θα σου το μπει μολις μπεις "entrymsg"(***-ChanServ (πριβέ)- (#ftou) Το κανάλι αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ φιλικό στο χρήστη. Οι operators χρησιμοποιούν ακραία συμπεριφορά και γλώσσα που πολλοί θα βρουν προσβλητική. Το #ftou δεν είναι κανάλι γνωριμιών, ούτε κανάλι σεξ. Αν αγνοήσετε αυτήν την προειδοποίηση το πιο πιθανό είναι να σας πετάξουν έξω χωρίς τύψεις.)
αυτο ειναι...Και οντως αυτα συμβαινουν και το λεω σε καθε εναν που μπενει στο foroum και αναρωτιεται γιατι εφαγε ban,(οι κυριοι λογοι αυτοι ειναι)Τι αλλο να του πω???Πιστευω να με καταλαβες απο οσα ειπα...Και καλα κανεις και το αναφερεις αυτο εδω δικια σου γνωμη αυτη σε foroum ειμαστε ο καθενας εκφραζει την δικια του γνωμη και αποψη πανω στο καθε θεμα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42758 από Raspoutin στις 08 Σεπτεμβρίου 2007, 1:36πμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Οχι, δεν μπαίνω σε κανένα chat, προτιμώ σαν τρόπο έκφρασης το φόρουμ.
Τώρα, για τα υπόλοιπα που (αντι)γράφεις, τι να πώ! Ήθελα νάξερα, δεν έχεις άλλη δουλειά? Σε βρίσκω κάπως γραφικό, τεσπα..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login