Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Η κατάσταση στο chat! ELEOS!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43402 από kostis_20 στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 2:30πμ

kostis_20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλοι/Φίλες

υπάρχουν τόσοι που εχουν φαει ban (οπως κ εγω) χωρίς καν να μας πουνε τον λογο...εδώ και πολλές μέρες μάλιστα.Προσωπικά εχω στειλει e-mail στον webmaster και ακομα περιμένω απάντηση...μπαίνω στο chat....banned απο την αρχη...ρωτανε κατι φιλοι τον Κάλχα κ λέει "δε σας γουστάρουν οι Opers" και ρωτάω...Τι στο διαολο γουσταρουν οι οπερς τελικά;Γκόμενες με μεγάλο στηθος ξανθιές διμετρες με γαλανά μάτια να τις λένε περίεργα ονόματα ξένης προελεύσεως κα να'ναι έτοιμες για cyber,meetings και για...κρεβάτι;Αν ναι συγνώμη τότε αλλά...δε το λέω γιατί θα σβηστεί το ποστ...κι αν σβηστεί θα φανείτε τόσο μικροί και τιποτενιοι...το φορουμ είναι χώρος ελεύθερης έκφρασης.Θα μου πεις "αν δε γουστάρεις τράβα αλλού" μα ρε έξυπνε αν σου φυγουν όλοι τότε με τι θα μιλας στο chat?με τον τοίχο;Αλλα βέβαια οταν καποιος γινεται φιρμα παίρνουν τα μυαλά του αερα..."Δεν είναι κανάλι sex" ναι καλά το έχουμε ξανακούσει...να δούμε τα prv αλλα και τι γράφουν στο main πολλοι users άγνωστοι γνωστοί vip ακόμα και mods θα καταλάβουμε ότι αυτό που λέει "Δεν είναι κανάλι sex" ισχυει για λιγους...Ελεος...!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43403 από kostis_20 στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 2:33πμ

kostis_20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δε θα παρακαλέσω απλά θέλω αυτό το ποστ να γίνει αφορμή μήπως και σβηστούν όλα τα bans που έχουμε φάει χωρίς λόγο...μόνο αυτό...σκεφτείτε το λίγο...


φιλικά...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43409 από ksanthoulla στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 10:25πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
exei dikaio o kwstas
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43417 από TzhmhS στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 3:13μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Πολυ απλα δεν σε θελουνε αλλο στο chat
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43427 από vlammadi στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 10:25μμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
kostis_20 με πολύ προσοχή διάβασα το post σου, κάτι που εσύ δεν έκανες με τις σελίδες που σου δίνουμε, όχι τόσο αυτή ή αυτή ή ακόμα αυτή όσο αυτή.

Αναφορά: (TzhmhS@30 Σεπτεμβρίου 2007)
Πολυ απλα δεν σε θελουνε αλλο στο chat



TzhmhS αυτό ακριβώς εννοούσα στο mail που σου έστειλα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43438 από kostis_20 στις 01 Οκτωβρίου 2007, 12:59πμ

kostis_20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φίλε Κάλχα κάνεις λάθος...ποτέ δεν είχα σκοπό να ανοίξω θέμα στο φόρουμ για το ban μου...εχω διαβάσει πολύ προσεκτικά όλες τις σελίδες που εχεις κάνει link πολύ πριν σκεφτώ να κάνω θέμα...
και ξέρεις που κατέληξα;να μπερδευτώ ακόμα περισσότερο...απ'τη στιγμή που ΔΕΝ εχω υποπέσει σε κάποιο από αυτά που αναγράφουν οι σελίδες και το ξέρω καλά...τότε ποιος ο λόγος του ban;
Και πιστεύω δν είμαι ο μόνος...όχι ότι τρώγομαι αν θα ξαναμπώ στο chat...αλλά ρε σεις πείτε τουλάχιστο ένα λόγο...ξέρεις φιλαράκο δε σε γουστάρουμε,μας παίρνεις τις γκόμενες,δε μιλάς σωστά,βρίζεις ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ...τίποτα...
Ο Καβάφης έχει πει σε ένα ποίημα του..."Και τώρα τι κάνουμε χωρίς βαρβάρους;"
Οταν δυσφημίζετε ΜΟΝΟΙ σας την ίδια την σελίδα σας...σε τέτοιο σημείο θα φτάσετε φίλοι μου...
Και κάτι τελευταίο...
Κάλχα σε συγχαίρω πραγματικά γιατί εν αντιθέσει με κάποιους που θεωρούνται "κεφάλια" του ftou και υποτίθεται δίνουν χείρες βοηθείας και support γενικά...εσύ είχες την καλωσύνη να μου απαντήσεις...Ευχαριστώ που τουλάχιστον εσύ,ένας mod απ'οτι έχω καταλάβει αφιέρωσες λίγο χρόνο...

@TzhmhS....δε ψάχνω τον λόγο..ψάχνω μια λογική απάντηση στην ερώτησή μου...το ότι δεν με θέλουν στο φτου το κατάλαβα το θέμα έιναι η απάντηση στο γιατι..όπως την ψάχνουν κ τόσοι άλλοι σαν εμένα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43446 από vlammadi στις 01 Οκτωβρίου 2007, 2:24μμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
kostis_20 στη σελιδα http://irc.ftou.gr/policy.php
καααατω κατω λεει: Διατηρούμε το δικαίωμα να αποκλείσουμε οποιοδήποτε άτομο από την υπηρεσία μας κατά βούληση, με ή χωρίς αιτιολόγηση. Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43448 από kostis_20 στις 01 Οκτωβρίου 2007, 2:27μμ

kostis_20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπόν με το που μπαίνω έτσι να δω αν έφυγε η banια που μου ρίξανε βλέπω καρφωμένο με κόκκινα γράμματα
"Το irc.ftou.gr δημιουργήθηκε για να εξυπηρετήσει τις ανάγκες επικοινωνίας των διαχειριστών του ftou.gr και μόνο. Η υπηρεσία αυτή σας παρέχεται χαριστικά ως ΠΡΟΝΟΜΙΟ και όχι ως αναφαίρετο δικαίωμα."

Ευχαριστούμε αγαπητοί admins...κι εις ανώτερα...
τι να πω ρε παιδιά...τα λόγια είναι περιττά...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43450 από kostis_20 στις 01 Οκτωβρίου 2007, 2:30μμ

kostis_20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ναι ρε φίλε κάλχα το είδα αυτο...αυτό που δε καταλαβαίνω είναι το χωρίς αιτιολόγηση..δηλαδή έτσι μου σφύριξε παεί τον αποκλείω; είναι σωστά πράγματα αυτά;χωρίς αιτιολόγηση είναι τελείως άνανδρο...δεν έχω κάτι με σένα προς Θεού...απλά είναι κάποια που όντως είναι χωρίς αιτιολόγηση...ας πούμε το γιατί τρως ban χωρίς αιτιολόγηση...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43451 από xaritinh στις 01 Οκτωβρίου 2007, 2:32μμ

xaritinh

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
K GT KOTSARETE BAN XORIS LOGO?????????
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login