Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Πέμπτη, 2 Μαΐου

ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93366 από johny232 στις 17 Ιανουαρίου 2012, 12:14πμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
ρε παιδιά,έχω χωρίσει εδώ και 2 βδομάδες και δεν είμαι καλά,την σκέφτομαι συνεχεια!το "ξερω" το έχω ξαναπεράσει αυτό το συναίσθημα αλλα τότε ήμουν τυχερός και με βοηθησε (η πρώην μου) να ξεπεράσω την πιο πρώην.Αλλα τώρα κάθομαι και σκέφτομαι ποσο ωραία περνούσα μαζί τις και πως όλα αυτά που έγιναν δύσκολα θα ξαναγίνουν με κάποια άλλη κοπέλα ολες αυτες οι στιγμες...τι να κάνω ρε παιδιά για να την ξεχάσω? είναι δύσκολο αλλα πρέπει,το ξέρω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93406 από dn.s.lew στις 18 Ιανουαρίου 2012, 1:06πμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ακριβως σε ιδια φαση ειμαι φιλε μου το μονο που μπορω να σου πω ειναι υπομονη ολα θα φτιαξουν εγω πριν 2 μερες χωρησα και ακομα προσπαθω να κανω κατι για να τα ξαναβρουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93414 από stella_vsv στις 18 Ιανουαρίου 2012, 4:47μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
αααχ παιδια σασ καταλαβαινω!!και εγω το ιδιο επαθα με εναν πρωιν μ τον αγαπουσα πολυ αλλα...!!εχει περασει 1 χρονοσ απο τοτε που χωρισαμε...ειμουν πολυ χαλια..ομωσ μια φιλη μ αρχισε να μου θυμιζει και τισ κακεσ μασ στηγμεσ και τον λογο που χωρισαμε και με βοηθισε πολυ!!!και σκευτειτε οτι δεν κρατανε για παντα...ειμαστε νεοι ακομα εχουμε μπολικα χροια μπροστα μασ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93416 από panagiotiC στις 18 Ιανουαρίου 2012, 4:59μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Οταν την σκεφτεσαι να σκεφτεσαι παντα τις κακες στιγμες που περασες μαζι της,να βγαινεις οσο περισσοτερο γινεται με τους φιλους σου και να ξεσαλωνετε και να κανετε καμακι εστω και για πλακα χωρις να περιμενεις να γινει κατι και σιγα σιγα με τον καιρο θα την εχεις ξεχασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #93427 από hello! στις 18 Ιανουαρίου 2012, 7:45μμ

hello!

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έδωσες μόνο σου την απάντηση:
αλλα τότε ήμουν τυχερός και με βοηθησε (η πρώην μου) να ξεπεράσω την πιο πρώην.

Βρές άλλη και θα την ξεχάσεις με τον χρόνο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93495 από tragikos στις 19 Ιανουαρίου 2012, 10:24μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
2 πραγματα θα σε πω 1ον ο ερωτας με ερωτα περναει και 2ον αμα θες να την ξεπερασεις,ισως θα σου φανει λιγο χαζο αλλα γραψε σε ενα χαρτακι ολα τα ελατοματα τις και βαλτο καπου πχ στην πορτα του δωματιου σου, και βλεπε το καθε φορα που μπενεις...... προσπαθησε να μην την σκεφτεσαι και να ξεσκας και να ξεφευγεις βγαινοντας βολτα με τα φιλαρακια σου αυτα απο μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108029 από Klairaki στις 25 Αυγούστου 2012, 3:18μμ

Klairaki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
μην κανεις μαλακιες ρε...τα ιδια εκανα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login