Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Με είπε ανώριμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95031 από soussami στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 3:38πμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγινε ένα σκηνικό με την παρέα μου και με έθιξε μία από τις φίλες μου...εγώ περίμενα μία ρημαδοσυγγνώμη από τη συγκεκριμένη,δεν ζήτησα κάτι παράλογο. Αυτό το είπα σε μία άλλη φίλη της παρέας που μεσολάβησε.Για να μην τα πολυλογώ, η κολλητή μου μου ζήτησε να μπω στις συνομιλία της στο Fb να δω μία συζήτηση με ένα παιδί και όταν μπήκα στον λογαριασμό της μιλούσε με τη "μεσολαβήτρια" η οποία έλεγε στην κολλητή μου να με συμμορφώσει επειδή δεν είμαι τόσο ώριμη και περίμενα μία συγγνώμη...έλεγε ότι δεν είμαι σωστή στην κολλητή μου αντί να έρθει να μου το πει η ίδια!Ότι δεν είμαι λογική και ότι πρέπει να μου βάλει μυαλό!(ευτυχώς η κολλητή μου δεν το συνέχισε)Και όλα αυτά τα έλεγε μία "ώριμη" 18χρονη που αλλάζει σχέση ανά μήνα για μένα...πίσω από την πλάτη μου αντί να έχει τα κότσια να έρθει να το πει μπροστά μου.
Βρίσκομαι σε δύσκολη θέση...Αν κάτσω να το συζητήσω θα δείξω ότι ξέρω τι είπαν μεταξύ τους και θα φανώ κοτσομπόλα που διάβασα τη συνομιλία (επειδή είδα το όνομά μου),αν δεν πω τίποτα θα φανώ ηλίθια και δεν θέλω να το παίζω διπρόσωπη όπως αυτή,από μπροστά καλή και από πίσω να με θάβει...Πραγματικά νιώθω πολύ άσχημα και για αυτά που είπε για μένα και για το ότι διάβασα τη συνομιλία...αλλά πού να φανταστώ ότι λένε τέτοια πράγματα για μένα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95035 από dancer89 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 12:12μμ

dancer89

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
η κολλητη σου τι απανταγε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95037 από soussami στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 1:25μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Η κολλητή μου ευτυχώς της έλεγε να μου τα πει σε εμένα και δεν πήρε θέση...γενικά "πήρε το μέρος" μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95043 από SkaterGirl στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 2:15μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Θα σου προτεινα να μην το συνεχιζες γιατι ετσι θα φερεις σε δυσκολη θεση την κολλητη σου. Δηλαδη μετα η αλλη κοπελα θα βριζει την κολλητη σου. Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ασχοληθεις. Απο την στιγμη που τα βρηκες με την κολλητη σου μην ασχολησε, απλως μην μιλας στην συγκεριμενη κοπελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95044 από soussami στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 2:34μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Δεν γίνεται να μην μιλάω γιατί στην ουσία βγαίνουμε παρέα όλες...απλά μου λες να το παίξω διπρόσωπη όπως και αυτή??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95734 από SkaterGirl στις 04 Μαρτίου 2012, 4:30μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Οχι. Αμα βγαινετε βολτες τοτε απλως μην ασχολεισαι με εκεινη. Μην φερθεις οπως σου φερθηκε γιατι μπορει να γινει κατι και να μην βρεις το δικιο σου. Κανε σαν να μην υπαρχει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login