Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τον καιρό κι εσύ σκελετός θ' απομείνεις.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

προβλημα με φωνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95486 από im_a_drugfree_b στις 29 Φεβρουαρίου 2012, 7:40μμ

im_a_drugfree_b

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
μπενω κατευθειαν στο θεμα....πριν λιγο καιρω εβλεπα τον εαυτο μου σε ενα βιντεο και παρατηρησα οτι ακοθγομε σαν σπασικλας..δηλαδη η φωνη μου εχει αυτο το βραχνω και τσιριχτο στιλακι.ετσι το εψαξα στο ιντερνετ να δω μηπως φταιει το μικροφωνο αλλα διαβασα οτι ο καθενας δν ακουει την φωνη του οπως πραγματικα ειναι λογο καποιον ταλαντοσεων στο κεφαλι οταν μιλας που αλιωνουν την φωνη σου...ετσι ενω εγω μιλαω κανονικα ακουγομα σαν μαλακισμενο.το θεμα ειναι οτι μου χαλαει την εικονα μου.υπαρχει τροπος να το βελτιοσω αυτο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95872 από XxXGreGXxX στις 07 Μαρτίου 2012, 8:04μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Φιλε μου οχι δν μπορεις να το διορθωσεις. Και αυτο δεν ισχυει μονο στο βιντεο αλλα ισχυει και οταν μιλας σε καποιον. Αυτος που σε ακουει σε ακουει αλλιωτικα απο αυτο που ακους εσυ οταν του λες κατι :P Ειναι φυσιολογικο και γινετε σε ολους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97491 από KICKASS στις 07 Απριλίου 2012, 9:42μμ

KICKASS

μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
διαφωνώ λίγο με αυτά που λέτε,ναί όταν ηχογραφήσεις την φωνή σου ακούγεται διαφορετικά απο ότι είναι αλλά όταν μιλάς σε κάποιον είναι αυτή που ακούς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97495 από asap στις 07 Απριλίου 2012, 10:15μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
φιλε και γω το ιδιο προβλημα ειχα μεχρι τα 13-14 μου περιπου(ακουγα απο βιντεο την σπαστικη φωνη μου)... μετα που μπηκα στην εφηβεια και μεχρι τωρα που ειμαι 19 εχω εντελως διαφορετικη φωνη και πλεον με μπερδευουν με τον κατα 10 χρονια μεγαλυτερο μου αδερφο. οποτε μη μασας θα αλλαξει με τα χρονια και μεχρι να ενηλικιωθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login