Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Χωρισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95686 από GiannhsHellas στις 03 Μαρτίου 2012, 1:53μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, μετα απο 1 χρονο και 8 μηνες με χωρισε η κοπελα μου λεγωντας μου οτι το κανει για ολους τους τσακομους και επειδη ''ηθελα να ειναι η ουρα μου'' εγω φοβαμαι μηπως ολα αυτα απλα τα ειπε και θελει καποιον αλλον, τελος παντων, εμενα το θεμα μου ειναι, τι να κανω για να την ξεχασω το συντομοτερο??? την αγαπουσα παρα πολυ και ακομα την αγαπαω, την σκεφτωμαι και ποναω παρα πολυ =[ συνεχεια την σκεφτωμαι... ξυπναω απ'τον υπνο μ και την σκεφτωμαι τα ξυμεροματα... δεν μπορω ετσι...

της ζητησα ευκαιρια αλλα δεν θελει ειπε... δεν με θελει.... πως να την σβησω εντελος ωστε να μην ποναω!!???? βοηθεια παιδια δν ειμαι καλα!!!!! =[
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95687 από lolboi στις 03 Μαρτίου 2012, 2:02μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
Απλα την ξεγραφεις απο την ζωη σου. Τωρα που ειναι αρχη νομιζεις πως εχεις ελπιδες και πως αν την ξεχασεις σημαινει πως δεν την αγαπουσες, κτλ. Με τον καιρο, αν πραγματικα θες να την ξεγραψεις, θα την ξεπερασεις. Βγες με φιλους εξω, μιλα με αλλες κοπελες και να περνας καλα. Εκει που θα περνας καλα μπορει να γυρισει πισω οπως εκανε η δικια μου αλλα γραψτην. Αν σε αγαπα θα προσπαθησει να εισαστε μαζι, αν δεν τοτε θα την εχεις ηδη γραμμενη και θα περνας καλυτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95689 από GiannhsHellas στις 03 Μαρτίου 2012, 2:06μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
απ'οτι μου ειπε δεν με αγαπαει και δεν θελει να με ξανα δει κτλπ, αλλα ισως τα ειπε πανω στα νευρα...

φιλε μου, οι φιλες της συνεχεια της λενε οτι ημουν για ξυλο κτλπ κτλπ κ ετσι εξαιτιας εκεινων αυτη κανει ολα αυτα.... προσπαθω να ξεχνιεμε αλλα συνεχεια την θυμαμαι και ποναω =/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95692 από GiannhsHellas στις 03 Μαρτίου 2012, 2:34μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
παιδια, βοηθεια ειλικρινα ειναι επειγον το θεμα =[[
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95695 από GiannhsHellas στις 03 Μαρτίου 2012, 4:37μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
κανεις??? =/
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #95696 από άσχετος στις 03 Μαρτίου 2012, 5:07μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως είπαν και πάνω βγες έξω με παρέα,γνώρισε άλλα κορίτσια και το πιο σημαντικό μην την σκέφτεσαι κάνε ο,τι μαλακία σου έρθει και μην επιτρέψεις σε κανέναν να μιλήσει για αυτήν.Α!Και διέγραψε την από facebook,msn και τα σχετικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95699 από asap στις 03 Μαρτίου 2012, 6:41μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ο ερωτας με ερωτα περναει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95723 από GiannhsHellas στις 04 Μαρτίου 2012, 1:38μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
παιδια, οσο εχω κατι να κανω δεν μπορω να πω οτι την ξεχναω αλλα γενικα ξεχνιεμε.... ομως συνεχεια την σκεφτωμαι =[ δεν ξερω πλεον τι να κανω... δν ειμαι καλα ετσι =[ βγηκα με φιλους κτλπ αλλα παλι στο μυαλο την ειχα =[[[ help!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95963 από MariaSmiLe στις 11 Μαρτίου 2012, 12:08πμ

MariaSmiLe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Βρε Γιαννη σε καταλαβενω και γω χωρισα πριν κατι βδομαδες και οντως δεν τα ειχα με αυτον τοσο πολυ καιρο οσο εσυ ,ποναω γτ πραγματικα μου αρεσε πολυ αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι .... ΧΡΟΝΟ θελει! σκεψου , οτι θα εχεις και αλλες ευκαιριες στο μελλον καιη ζωη συνεχειζεται Μην κολλας εκει, αφου βλεπεις οτι δεν εχεις ελπιδες! Απο την στιγμη που λες οτι τα κανει ολα αυτα επειδη ετσι της ελεγαν οι φιλες της ΔΕΝ σε αγαπουσε πραγματικα , γτ αν σε αγαπουσε δεν θα ακουγε κανεναν!


αν σε αγαπουσε τοσο πολυ(οσο εσυ απο οτι φαινεται ) δεν θα τις ακουγε.... απο την αλλη θεωρει σημαντικές της φιλες της (λογικο) και η γνωμη τους μετραγε για αυτη! Μπερδευτικες? δεν πειραζει!


δεν ειναι κακο που την σκευτεσαι τοσο πολυ λογικο ειναι....θα περασει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login