Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λαγός την πτέραν έσειε, κακόν της κεφαλής του.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Νιωθω ασχημα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96135 από paparia στις 15 Μαρτίου 2012, 12:08μμ

paparia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..!
εχω ενα πολυ σημαντικο προβλημα το οποιο με καταβαλει και δεν μπορω να μιλησω σε καποιον δικο μου!λοιπον.ειμαι ενα αγορι 18 χρονων.μου αρεσει να κανω σεξ και με τα δυο φυλα.η πρωτη μου επαφη με το σεξ ηταν με αγορι,δυστυχως ευτυχως δεν ξερω.με κοριτσι δεν εχω παει ακομη!
εγω αμεσως μετα ενιωσα ασχημα...δν ξερω γιατι!συνεχισε το αυτο.μπορει να μετανιωσα αλλα συνεχισα να θελω να παω με αγορι οπως και πηγα!
ο ενθουσιασμος με το σεξ με εκανε να μην προσεξω,ετσι και κολλησα εναν ιο ο οποιος βγαζει κονδυλοματα.εννοειτε οτι δεν ειπα σε κανεναν απο τους δικους μου οτι εκανα σεξ με αγορι.δοξα το θεο με θεραπεια πηγαν ολα καλα.αλλα τα ψυχολογικα μου δεν ειναι και τοσο ρε γαμ..το!
δεν νιωθω καθολου ωραια οταν το μυαλο μ πηγαινει στο σεξ....κατευθειαν σκεφτομαι οτι η πρωτη επαφη με το σεξ ηταν με αγορι και καπως μου καθεται!
οταν βρω μια κοπελα(εχω βρει και προχωραει το θεμα)θα σκεφτομαι αυτο συνεχεια και δεν μ'αρεσει.αν ερθει η στιγμη να κανω ποτε σεξ με μια κοπελα (με την οποια παμε στα σοβαρα ετσι οχι ξεπετα) θα νιωσω ασχημα γιατι θα σκεφτομαι τν πρωτη μ φορα η οποια ηταν με αγορι και δν μ'αρεσει.θα μου πεις δεν το σκεφτοσουν νωριτερα? οχι δεν το σκεφτομουν,ημουν ανωριμος στο μυαλο και σαν αγορι ειχα πολλες κα..λες!!
Δεν ειμαι καθολου ενταξει πιστευω με τν εαυτο μου...εχω κανει ενα μεγαλο λαθος λεω συνεχεια και εκτος απο αυτο λεω συνεχως οτι δεν θα το συνεχισω αλλα με κερδιζει!Δεν ξερω αν το θελω ή οχι.μπορει να το θελω αλλα να φοβαμαι να το συνειδητοποιησω και φοβαμαι ολους τους γυρους μου(οικογενεια-φιλοι κλπ)!!
Δεν ειμαι και τοσο καλα τωρα τελευταια και ευχομαι να μπορειτε να με βοηθησετε!
Σας ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #96139 από asap στις 15 Μαρτίου 2012, 1:47μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε οτι εκανες εκανες.. τωρα συνεχιζεις με αυτο που εισαι και δε δινεις σε κανεναν αναφορα τι εκανες ή τι θα κανεις ειτε με το σεξ ειτε γενικα με την προσωπικη σου ζωη, το οτι εισαι Βι δεν ειναι τοσο κακο οσο το φανταζεσαι(στο 2012 ΖΟΥΜΕ!), σκοπος ειναι να μην ξεφυγει και η συμπεριφορα σου προς τους συγγενης σου και σε παρουν χαμπαρι μονο ετσι.. ποιο θυληπρεπη συμπεριφορα δηλαδη.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96187 από Dodoblackbird στις 16 Μαρτίου 2012, 12:24πμ

Dodoblackbird

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
εγω παντως λεω να συνεχισεις τη ζωη σου ηρεμα και σιγουρα ειτε να πας σε κανενα μπουρ...λο ειτε να κανεις καμια σχεση με γυναικα και θα δεις .... μπορει να ηταν μν της ηλικιας σ βγαλτο απο τ μυαλο σ και πτοχωρα παντως εγω σ συμβουλευω ν μν ξαναπας με αγορι ...δν ειναι στη φυση σ ..... γα~α 2 3 γκομενακια και μτ βλεπεις αλλα πρεπει να ηρεμησεις και να αναζητησεις μεσα σ τι πραγματικα θες ... κλ ψαξιμο λοιπον και περιμενω τν απαντηση σ ........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96193 από paparia στις 16 Μαρτίου 2012, 10:02πμ

paparia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ..!
μολις εχω νεοτερα θα στειλω!
το θαρρος που δινετε απο μεσα σας ειναι πραγματικα θαυματουργο για εμενα και για αλλους πολλους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96194 από Deadsell στις 16 Μαρτίου 2012, 10:49πμ

Deadsell

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/1/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
και πραγματικά εαν ψυχολογικά χρειάζεσαι υποστίριξη δεν ειναι κακό να πας σε ψυχολόγο...μονο καλό θα σου κανει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96209 από myname στις 16 Μαρτίου 2012, 6:00μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
ο καθενας ειναι οτι εσθανετε ρε συ δεν υπαρχουν στανταρ πραγματα μπορει ενας καρα στρειτ αντρας καποια στιγμη στην ζωη του να το κανει με αλλον αντρα γιατι απλα το ειχε ορεξη ενταξει κουλαρε μια ζωη την εχουμε αν δεν κανουμε και τις τρελες μας πως θα περασει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96229 από MixalisS στις 16 Μαρτίου 2012, 10:50μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
@myname Μια ζωή την έχουμε αν δεν κάνουμε και τις τρέλες μας πως θα περάσει? Νιώθεις καθόλου? Τέλος πάντων δεν σχολιάζω άλλο. Απλά ΕΛΕΟΣ!

@paparia Πήγες με άντρα, άρα κάτι συμβαίνει!
Συγκεκριμένα το λες και μόνος σου, πήγες με αγόρι την ΠΡΩΤΗ σου φορά!

Είναι λογικό να κολλάς και να μη μπορείς να προχωρήσεις με κάποια επειδή πολύ απλά δεν σου βγαίνει! Την καημένη αυτή την σκέφτεσαι καθόλου που θα σε έχει για στραιτ? Που να φανταζόταν δηλαδή ότι εσύ θα ξεπαρθενιαζόσουν με ΑΝΤΡΑ και όχι ΓΥΝΑΙΚΑ!

Το κείμενο που έχεις γράψει βγάζει κατευθείαν το νοήμα!.
Για να λες ότι μπορεί να το θες πάει να πει πως το θες απλά φοβάσαι τους απ΄έξω ( φίλους,οικογένεια, κ.λ.π )

Δε νομίζω να είναι της ηλικίας τέτοιου είδους πειραματισμός.
Άλλο να λες και άλλο να κάνεις.

Δηλαδή θα μπορούσες να κοροιδέψεις μία κοπέλα? Θα μπορούσες άυριο μεθαύριο να παντρευτείς? Και να έκρυβες από την γυναίκα σου ένα από τα μεγαλύτερα σου μυστηκά?

Δεν ξέρω εμένα όλα αυτό μου φαίνεται πολύ fake!


Χωρίς παρεξήγηση άλλα προτιμώ να σου μιλήσω ειλικρινά!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96256 από myname στις 17 Μαρτίου 2012, 3:15μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
mixaliss χωρις παρεξηγηση εισαι πολυ μιζερος και πολυ προκατιλιμενος ακουσε εκει ενα απο τα μεγαλυτερα σου μυστηκα λες και εκανε φονο το παιδι και πρεπει να εσθανετε τυψεις για αυτο γουστο του και καπελο του τι κανει στο κρεβατι του και αφου του ηρθε και το εκανε με αντρα ας το εκανε δεν θα το εχει βαρος για ολη του την ζωη,υπαρχουν σοβαροτερα πραγματα που θα πρεπει να ανησηχει αφου εχει υγεια ολα ειναι καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96262 από asap στις 17 Μαρτίου 2012, 3:59μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
πεσταααα ρε κοπελια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96270 από MixalisS στις 17 Μαρτίου 2012, 4:52μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
@myname Εσύ αν γνωρίσεις ένα παιδί και στην πορεία σου πει ότι τον έφαγε θα εξακολουθείς να είσαι μαζί του? Δηλαδή αυτό δεν είναι μυστικό?

Ποια νομίζεις θα μείνει μαζί του αν αντιληφθεί κάτι τέτοιο?

Ξέχασα! Εσύ είσαι τρελιάρα και περνάς τη ζωή κάνοντας τρέλες!
Εγώ είμαι μίζερος και προκατειλιμένος ή εσύ βούρλο και αναίσθητη?
( Χωρίς παρεξήγηση όπως λες κ εσύ )

Φυσικά γούστο του και καπέλο του, φυσικά και να κάνεις ότι θέλει τη ζωή του, δε είμαι αντίθετος σε αυτό που λες. Όμως και αυτό είναι μέσα στα σοβαρότερα πράγματα γιατί δεν αφορά μόνο αυτόν άλλα και την κοπέλα στην οποία θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να ήταν άυριο μεθαύριο μαζί του.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login