Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Σάββατο, 18 Μαΐου

Πολύ φοβάμαι πως το αγόρι μου θα με απατή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96772 από maria32 στις 25 Μαρτίου 2012, 10:57πμ

maria32

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας,
έχω μια απορία που θα θελα να τη μοιραστώ μαζί σας. Είμαι με τον φίλο μου 5 χρόνια και η σχέση μας μέχρι τώρα φαινόταν πολύ καλή. Συζητάμε για το κοινό μας μέλλον… γάμο, παιδιά κτλ. Η σεξουαλική μας ζωή (τουλάχιστον για μένα) είναι πολύ καλή. Χτες όμως μια φίλη μου, μου είπε ότι τον πέτυχε σε ένα site γνωριμιών, το erodate.gr. Είναι μια σελίδα γνωριμιών με κύριο θέμα το σεξ. Από περιέργεια μπήκα και εγώ για να δω το προφίλ του και δυστυχώς είναι αυτός, έχει ανεβάσει και δυο φωτογραφίες. Αναφέρει βέβαια ότι έχει σχέση αλλά λέει ότι η σεξουαλική του ζωή είναι πολύ βαρετή και γιαυτό ψάχνει λίγη «περιπέτεια». Απότι καταλαβαίνω θέλει να κάνει σεξ με κάποια άλλη. Φυσικά σοκαρίστηκα και έκλαιγα με τις ώρες. Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω. Οι φίλες μου μου είπαν ότι μπορεί κάποιος να έχει κλέψει τις φωτογραφίες του από το facebook… συμβαίνει μερικές φορές σε τέτοια site να βάζουν ψεύτικες φωτογραφίες για να μην δείξουν το πρόσωπο τους. Τι λέτε να κάνω? Να κάνω και εγώ ένα ψεύτικο προφίλ και να μιλήσω λίγο μαζί του για να δω αν είναι όντως αυτός? Ή να τον ρωτήσω απευθείας για το erodate? Φυσικά και θα πει όχι…
Εσείς τι θα κάνατε σε αυτή τη περίπτωση? Σας έχει τύχει ποτέ κάτι αντίστοιχο?
Παρεμπιπτόντως, όταν μπήκα στο site βρήκα κατά τύχη και άλλους δυο γνωστούς, που ξέρω ότι έχουν σχέση…. Ο ένας μάλιστα περιμένει και παιδάκι… και παρόλα αυτά ψάχνουν για σεξ!!! Τι γίνεται? Όλοι οι άντρες τα ίδια πια? Τι να κάνω? Περιμένω τις απόψεις σας…

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96777 από DrugFree_boy στις 25 Μαρτίου 2012, 12:53μμ

DrugFree_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 29/2/2012
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
αυτο ειναι γενικη αληθεια...οι αντρες μπορει να εχουν την καλυτερη δυπλα τους και να πανε με μια πατσαβουρα ετσι για την αλλαγη.Φυσικα υπαρχει η περιπτοση καποιος να εχει παρει τις φωτογραφιες του απο το φεισμπουκ που ειναι κ αρκετα πιθανο.Για εμενα καλυτερα να μην του πεις τιποτα ακομα γιατι δεν εισαι σιγουρη τι εχει γινει....οποτε μαλων πρεπει να περιμενεις να το εξακριβοσεις και μετα να συζητισεις μαζι του γιατι ακομα και αν ειναι δικος οτυ λογαριασμος δεν ξερεις για ποιον λογο το κανει...μπορει να το κανει για χαζομαρα η ισως απλα για να περασει την ωρα του χωρις να θελει να κανει σεξ η οτιδιποτε αλλο.ποτε δεν ξερεις τι εχει καποιος στο μυαλο του μεχρι να σου το πει.οποτε για να εχει 5 χρονια σχεση μαζι σου μαλων με εσενα θελει να ειναι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96778 από zoupi2007 στις 25 Μαρτίου 2012, 12:54μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
μπες και μιλησε του σαν αγνωστη και μολις εισαι σιγουρη μπααααααμ σκασε τη βομβα και παρτον κατου. να μαθει ο παλιο ερωτηλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96795 από maria32 στις 25 Μαρτίου 2012, 5:27μμ

maria32

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας,
το σκέφτηκα πολύ να κάνω το προφίλ και τελικά το έκανα... μάλιστα επειδή χτες εμεινε στους γονείς του αυτός μιλήσαμε και στο σάιτ...
τι να πω? ανάμεικτα συναισθήματα, από τη μια μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι είναι σε σχέση και ότι μπήκε στο σάιτ απλά για να μιλά, να ακούει καμια πικάντικη ιστορία και τέτοια... τον ρώτησα αν είναι ευτυχισμένος με την κοπέλα του (με μένα δηλαδή) και απάντησε πολύ, αλλά οτι χρειάζεται καινούρια ερεθίσματα στο μυαλό του, χωρίς να απατήσει... δεν ξέρω αν μου το έπαιζε καλό παιδί ή κατάλαβε τίποτα, τέλως πάντων... προσπαθώ να το δω ήρεμα το θέμα σήμερα ... μάλλον θα πρέπει να ανανεώσω και εγώ λίγο τη σχέση μας και να του τα προσφέρω εγώ τα καινούρια ερεθίσματα που χρειάζεται... θα δω πως θα πάει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96796 από zoupi2007 στις 25 Μαρτίου 2012, 5:30μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
ααα πολυ ομορφα αυτα τα νεα ! και αυτο θα κάνεις λοιπόν ! μια συμβουλη... κανε νεα πραγματα αλλα έχε στο μυαλο σου να μην τελειόνουν οι εκπλήξεις ποτε ! εσι θα δεις πως θα ειναι τα πραγματα πολυ καλυτερα και για τους δυο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96797 από asap στις 25 Μαρτίου 2012, 5:44μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αυτο που ειπες... καντε μαζι καινουργια πραγματα ετσι ωστε να μη βαριετai.. και μπορεις να το συνδυασεις και με το σεξ μιας και λεει αυτα που λεει... απο την αλλη σκεψου οτι απλα και να εκανε κατι με καποια θα ηταν μιας βραδιας και τιποτα παραπανω. ισα ισα να αλλαξει για λιγο περιστασεις.. το βρισκω λογικο απο την μια αλλα μεχρι εκει και να μη το συνεχιζε... και το καλο ειναι οτι ειπε οτι εχει σχεση απο την αρχη και ηταν ξεκαθαρος...

edit : πριν κατι μηνες πετυχα εναν γνωστο του πατερα μου παντρεμενο με παιδια γυρω στα 50 του να ψαχνει για σεξ σε site με ερωτικες αγγελιες... αυτο και τιποτα αλλo :S
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login