Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Τι να κάνω?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96920 από Καθικόμυαλος στις 27 Μαρτίου 2012, 8:45μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Εδώ και καιρό αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα που έχω αναφέρει και σε άλλα μυνήματα μέσα στο φορουμ.

Σήμερα είδα κάποια σχόλια τα οποία πάλι με προβλημάτισαν και με ρίξανε ώς το τέρμα!

Αν είμαι μπαι/γκει θα πρέπει να χωρίσω με την κοπέλα μου και δεν θέλω!

Επίσης έχουμε συζητήσει για το θέμα που με απασχολεί στο παρελθόν άλλα δεν τις τα είπα όλα γιατί ντρέπομαι και σίγουα θα με παρεξηγήσει και σίγουρα δεν θα μπορέσω να την κοιτάξω στα μάτια!

Από τη μία να βρει κάποιον ο οποίος της αξίζει από την άλλ όμως δεν θέλω να βρει κάποιον άλλο η να χωρίσουμε γιατί την αγαπάω!

Τίποτα δεν κάνω σωστά!

Ολοκλήρωσα ( ολοκλήρωση να λέγετε ) και μου βγήκε σκατά και δεν γουστάρω να προσπαθήσω ξανά γιατί δεν το περίμενα να μου βγει έτσι!
Ξενέρωσα τη ζωή μου και δεν έχω όρεξη για τίποτα!

Από τότε που μου βγήκε αυτό το γαμω πρόβλημα όλα χειροτερεύουν γύρω μου και όλα τα βλέπω με άλλο μάτι!

Δεν έχω τίποτα καλό να θυμάμαι από το παρελθόν και δεν θέλω να σκέφτομαι τίποτα για το μέλλον!

Αν δεν ξέρω τον εαυτό μου τι διάολο ζωή να κάνω?

Αν στην τελική δεν είμαι στραιτ πως θα παντρευτώ αύριο μεθαύριο!
Πρώτη φορά βρήκα την τέλεια κοπέλα και έπεσε πάνω μου!

Δεν μπορώ να συνεχίσω έτσι κουράστηκα κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια!

Εκεί που τα ξεχνάω και λέω θα κάνω ένα νέο βήμα... Ξανά πέφτω στα ίδια και νιώθω απογοητευμένος!

Αντί να έχω άλλα προβλήματα και να ξυπνάω με γαμάτη διάθεση, ξυπνάω και σκέφτομαι 24ώρες το 24ωρο αυτο το πράγμα!

Καθορίζει τη ζωή στην κυριολοξία και δεν μπορώ να πάρω γνώμη από κάποιον! Δεν μπορώ να βρω βοήθεια και στην τελική αν είχα άλλο πρόβλημα θα το ξεπερνούσα! Μου λέει η κοπέλα μου πες μου τι έχεις και τι έχεις... Τι να της ΠΩ!!!

Γιατί να βασανίζομαι έτσι ρε είναι κρίμα! Πολύ κρίμα και περισσότερο για την κοπέλα μου γιατί τη βασανίζω με αυτό τον τρόπο και δεν θέλω να την χάσω!
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #96933 από Verus στις 27 Μαρτίου 2012, 11:36μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απ'την πρώτη πρόταση φαίνεται πόσο αγχωμένος και πόσο απαισιόδοξος είσαι.
Χαλάρωσε λίγο. Έχεις την τέλεια κοπέλα που ταιριάζει ακριβώς στο γούστο σου, την αγαπάς, τη "γουστάρεις", ΔΕΝ τίθεται θέμα ομοφυλοφιλίας, ξεπέρασέ το! ΔΕΝ είσαι γκέι και προς θεού, σταμάτα να υποτιμάς τον εαυτό σου. Γιατί να μην είσαι εσύ αυτός που της αξίζει δηλαδή; Για να μη σου 'χει δώσει δείγματα ότι δεν είσαι ο ιδανικός, πάει να πει πως κι'εκείνη σ'αγαπάει, κι'εκείνη θέλει να είστε μαζί και όπως φαίνεται θέλει να σε στηρίξει. Πες της τι σκέφτεσαι, μίλα της για το πρόβλημά σου και να 'σαι σίγουρος ότι δε θα σε κοροϊδέψει. Θα πάρεις την επιβεβαίωση που χρειάζεσαι για να ανέβει το ηθικό σου και θα πετάς στα ουράνια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98017 από Χαρα_19 στις 14 Απριλίου 2012, 10:07μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
εγω πιστευω πως αν σε αγααει θα καταλαβει... μην της το πεις αποτομα...καν'της μια συζητηση και φερτο με παραδειγμα καποιον αλλον...κοψε αντιδρασεις και ριχτο... εγω πιστευω πως θα καταλαβει αν οντως σε αγαπαει πραγματικα....μπορει να της παρει χρονο... αλλα μπορεις αι να της ζητησεις βοηθεια να το ξεπερασεις και να μην το σκεφτεσαι... κατα την γνωμη μου πες το γιατι αν το μαθει αυριο μεθαυριο θα γινει πολυ χειροτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98018 από DimakosBTR στις 14 Απριλίου 2012, 10:13μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Ακριβως τα ίδια σκεφτομαι και εγω ρε εσυ. Ό,τι χαρουμενο και να μου συμβει αυτες οι σκέψεις μου μαυρίζουν την διάθεση! Αλλά να σου πω επειδη το εχω ανακαλύψει περισσοτερο καιρο στειλε μου μνμα να σου δωσω καμια συμβουλη και βιωματικες εμπειριες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98032 από Καθικόμυαλος στις 15 Απριλίου 2012, 12:35μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
@xara_19 Όταν εννοείς μπορεί να της πάρει λίγο χρόνο ή άν το μάθει άυριο μεθάυριο να γίνει χειρότερα? Τι ακριβώς θες να πεις?

@DimakosBTR Επειδή το έχεις ανακαλύψει περισσότερο καιρό? Δηλαδή?

Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98099 από zifeis στις 16 Απριλίου 2012, 2:50πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ρε φιλε δημιουργεις μονος σου προβληματα εκει που δεν υπαρχουν
γιατι να θες να βαλεις ταμπελα στον εαυτο σου ?????
εισαι με μια κοπελα και περνας καλα τι πιο απλο απο αυτο
αν δεις εναν τυπο και τον γουσταρεις χωρισε με την κοπελα και φτιαξτα μαζι του
αν παλι γουσταρεις αλλη μια κοπελα χωρισε και παλι φτιαξατ μ αυτην
μην κολλας σε μαλακιες τι "δεν κσερω ποιος ειμαι" και μαλακιες ειναι αυτες
απλα ζησε τη στιγμη και μη δημιουργεις προβληματα χωρις να υπαρχουν
αν δε μπορεις τι να σου πω απλα δε θα σου αρεσει η κοπελα και ψαχνεις να βρεις τροπο να τη χωρισεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98107 από Guest83842 στις 16 Απριλίου 2012, 4:29πμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Ετσι που το λες φιλε μου δεν εισαι καθολου ομοφυλοφιλος απλως επειδη καποιες φορες το μυαλο ειναι ανωριμο και σκεφτετε κακα δεν σημαινει οτι εισαι γκει.

Εισαι τρελα κολλιμενος με την κοπελα σου εχεις ερωτευτει μαζι της,μιλα της αν την εμπιστευεσαι ειλικρινια ειναι το παν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98134 από Καθικόμυαλος στις 16 Απριλίου 2012, 3:59μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Χθες προσπαθήσαμε με την κοπέλα μου και τα καταφέραμε χωρίς κανένα πρόβλημα. Μόνο που τελείωσα πολύ γρήγορα!

Αυτά όταν είμαι με την δικία μου δεν τα σκέφτομαι!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις με καλύψατε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98172 από Χαρα_19 στις 16 Απριλίου 2012, 8:17μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Καθικόμυαλος@15 Απριλίου 2012)
@xara_19 Όταν εννοείς μπορεί να της πάρει λίγο χρόνο ή άν το μάθει άυριο μεθάυριο να γίνει χειρότερα? Τι ακριβώς θες να πεις?

οτι μπορει να της φανει καπως παραξενο... και να θελει λιγο χρονο να το συνυδητοποιησει... κια κατι ακομα να ξερεις πως ολα καποτε μαθευονται...ειτε αυριο ειτε σε εναν μηνα ειτε σε 1 χρονο... καλυτερα να το πεις εσυ παρα να το μαθει μονη της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98176 από Καθικόμυαλος στις 16 Απριλίου 2012, 8:34μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Να συνηδητοποιήσει τι?? Τι να μαθευτεί μωρέ? Τι ακριβώς λες?

Από ποιον μα μάθει τι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login