Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που έτρωγες ξύλο απ' τους γονείς και όχι από τις γκόμενες.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Με έχει μπερδέψει..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99770 από άσχετος στις 04 Μαΐου 2012, 9:17πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Καλημέρα στα μέλη του ftou!Παιδιά έκανα την μεγαλύτερη χαζομάρα που έχω κάνει στην ζωή μου.Λοιπόν άμα θυμάστε τα προηγούμενα ποστ μου είχα γράψει για μια που μου αρέσει και της αρέσω από όσο ξέρω.Αυτή είπε στην φίλη της να μου πει πως δεν θέλουμε να κάνουμε τίποτα και ότι το είπε στην φίλη της να μου το πει για να μην της τα ζητήσω και με πληγώσει.Εγώ είπα στην φίλη της ότι δεν υπάρχει μόνο αυτή στον κόσμο και πως άμα δεν θέλει οκ να μείνουμε φίλοι έτσι και αλλιώς είμαστε 4 χρόνια φίλοι.Το μήνυμα το πήρε αυτή που γουστάρω και μετά είπε στην φίλη της πως όλα αυτά που είπε είναι ψέματα και πως δεν τα εννοούσε.Εγώ τώρα τι να κάνω?Κάποιος?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #99771 από arxangelos στις 04 Μαΐου 2012, 9:30πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ρε φιλαράκι να σου πω ειπες στην φίλη της είπε στην φίλη της κ η φίλη της αυτό κ εκείνο ...ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟ το κάνατε το κορίτσι...χαχαχαχχχχ ε τι να κάνεις πιασ' την και μίλησε της πες της τι αισθάνεσαι άντε και καλή επιτυχία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99773 από άσχετος στις 04 Μαΐου 2012, 10:19πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Χαχαχαχα!Αγγελιοφόρος αλλά απορώ πως δεν έχει βαρεθεί ακόμα...Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99791 από frapedatos στις 04 Μαΐου 2012, 5:07μμ

frapedatos

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μιλα της φιλε μου αλλιως δεν θα γινει τιποτα!Καλη επιτυχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login