Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Τρίτη, 23 Απριλίου

δεν ξέρω τι να κάνω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101359 από Miris7 στις 23 Μαΐου 2012, 9:25μμ

Miris7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/3/2012
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Γεια σας το πρόβλημα μου είναι ότι με τον κολλητό μου δεν κάνουμε πια παρέα γιατί έγινε κάτι "μεταξιμα"..και τώρα κάνω παρέα με αλλα παιδιά εξίσου καλοί φίλοι αλλα μου λείπουν η στιγμές που περνούσα με τον παλιό κολλητό μου και είναι κάποια πράγματα που μονο με αυτόν μπορούσα να κάνω.Καμια παρόμοια ιστορία? η καμια συμβουλή?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101482 από Rafailia sagapw στις 25 Μαΐου 2012, 4:48μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
και γω εχω μαλωσει με τν (πρωην) κολητο που επειδη ενω ειμασταν μια χαρα και οι 4 της παρεας,αυτος μας εγραφε στα @@ του για να παιξει LOL ή επειδη βαριοταν..
κατα την γνωμη μου,αν εφτεγες εσυ οταν μαλωσατε ειναι στο χερι σου να τα ξαναβρειτε..δηλαδη πρεπει να του ζητησεις συγνωμη..
αν ομως εφταιγε αυτος θα του πεις να μιλησετε και θα του εξηγησεις ηρεμα οτι εχει αδικο και οτι σου λειπουν οι στιγμες που περνουσατε μαζι..
ελπιζω να σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login