Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλές οι διαστροφές αλλά το απλό σεξ δε χαλάει τα δόντια!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ερωτευμενος με πολλα λαθη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101748 από 8anos94 στις 29 Μαΐου 2012, 2:46πμ

8anos94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα μολις εκανα εγραφη γιατι αποτι ειδα εχετε καποια παρομια θεματα με τα δικα μου και θα ηθελα αν μπορειτε να βοηθησετε και μενα.Λοιπον ειμαι 18 χρονον και μαρεσει ενα κοριτσι απο την ταξη μου εδω και 2 χρονια αλλα δεν τολμουσα να της το πω ετσι φτασαμε να παμε 5ημερη 3 λυκειου και μολις γυρισαμε να κανουμαι λιγο παραπνο παρεα απο εκει που δεν καναμε καθλου.Μετα απο πολυ πιεση που εριγνα στον εαφτο μου της το ειπα αλλα εδω ειναι το μεγαλο μου λαθος πιστευω και θα εχω χασει το παιχνιδη...πανο στον πονο μου της εγραπψα ενα τραγουδη που ελεγε ακριβως τι νιοθωοταν της το ειπα οτι <<σου εχω γραψει ενα τραγουδει >> εκεινη ενθουσιαστηκε και μου ζητησε να το δει,εγω της το πηγα 1/λαθος εκηνει το διαβαζε απο μεσα της και εγω απλα την κοιταγα και στο τελος μου ζητησε να το κρατησει. 2/λαθος μολις σχολασαμε μετα απο κανα 3-4ωρο της στελνω μηνυμαοπου της ελεγα οτι το τραγουδει ητανε για εκηνει και τετια.Εκηνει μου απαντησει οτι δεν ηξερε τι να πει οτι πραγματικα μου αξιζουν τα καλυτερα ,εκει εγω ομως ο κουταμαρας δεν καταλαβα οτι το καταλαβε για το τι νιοθω για εκεινη και το επομενο πρωι τα κατεστρεψα ολα μου λεει θες να μου πεις κατι και εγω απλα την κοιταγα......Μετα το λαθος το αποτελιοτικο πιστευω προχοραγαμε στο δρομο με την παρεα ολοι μαζι για να παμε σπιτια μας και εκει εγω ο ΗΛΙΘΙΟΣ οπου κανονικα επρεπε να την πιασω να της μιλησω της στελνω μηνυμα....... σε αποσταση 1 μετρου μιλαμε τωρα εκεινγη δεν μου απαντισε απλα γυρισε με κοιταξε και γελασε.Μεσα στο διαστημα του πασχα που και που μιλαγαμε με μυνηματα αλλα οχι τιποτα τρελο τη κανεις πως περνας τι θα κανεις μετα και τετια (βλεπετε πανελληνιες..).Και εκει εχω σταματησει σκεφτικα πως θα ητανε καλυτερο για εκεινη αυτη την περιοδο να μην την ενοχλο για να την αφησω ησυχη να διαβασει και μετα να ξανα δοκιμασω.Βλεπετε ειμαι τοσο ντοπαλος που ακομα και το καλημερα ντρεπομαι που της το λεω αλλα το κακο ειναι οτι μονο σε εκηνει το παθενο αυτο αμα μου φερετε οποιαδηποτε αλλη κοπελα δεν κολονο να πω τιποτα...Τι μπορω να κανω σε αυτη την τοσο χαλια περιπτωση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101749 από Rafailia sagapw στις 29 Μαΐου 2012, 2:52πμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
και γω φιλε μου το ιδιο
μονο με μια συγκεκριμενη κοπελα ντρεπομαι τοσο πολυ..
και δεν μπορω να καταλαβω γιατι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101761 από Νίκος-Ρόδος στις 29 Μαΐου 2012, 12:57μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Ενταξει δεν το εχασες ακομα το παιχνιδι πιστευω...
Πιαστην και πες της αφου τελειωσουν οι πανελληνιες πως νιωθεις..
Πες οτι ηθελες καιρο να κανεις κινηση αλλα με τα διαβασματα και ολα αυτα δεν μπορουσες..
Μην αγχωνεσαι μιλα της με αυτοπεποιηθηση και οτι γινει εγινε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101763 από 8anos94 στις 29 Μαΐου 2012, 1:18μμ

8anos94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευκολο να το λεμαι στην πραξη τη γινεται ειναι το θεμα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #101870 από tsakantarhs στις 30 Μαΐου 2012, 2:44μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μου δε ειναι λαθη ολα αυτα που λες..απλα ειναι ντροπες ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ..μολις την ''κανονισεις'' θα σου πω μετα τι μπιχτης θα γινεις με τις γκομενες..ειναι θεμα αυτοπεποιθεσης την οποια ακομα δε την απεκτησες..ομως σε αυτο το θεμα πρεπει να βιαστεις γιατι πιστεψε με οσο μεγαλωνεις ολο και πιο δυσκολο θα γινεται το πραμα.

πιαστην μετα τις πανελληνιες οπως ειπε και ενα παιδι παραπανω και πες της αντρικια τι νιωθεις για αυτη χωρις να σκεφτεσαι εκεινη τη στιγμη μωπως κανεις παλι λαθος,τι νιωθει αυτη για σενα και μπλα μπλα μπλα..εσυ πες τα,δες τισ αντιδρασεις της και μαλλον ολα θα πανε καλα..δε ξερω αλλα παρατηρω ολες οι κοπελιτσες που τελειωνουν τις εξετασεις ψαχνονται αρκετα και νομιζω οτι ΤΩΡΑ ειναι η ευκαιρια σου.Καλυτερα να νιωσεις το συναισθημα τωρα {καλο ή κακο} παρα να χτυπας το κεφαλι σου για κατι που δε τολμησες να κανεις ποτε.αυτα ελπιζω να βοηθησα..μπαγασακοοοοο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login