Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

πως να γινω πιο δημοφιλης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103541 από stef98 στις 20 Ιουνίου 2012, 11:36πμ

stef98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Καλημερα, ειμαι νεος στο φορουμ.Με λενε Στεφανο και ειμαι 14. μολις σημερα τελιωσε το η β' γυμνασιου και τωρα καλοκαιρακι. λοιπον στο σχολειο δεν ειμαι και πολυ γνωστος εχω 2-3 φιλους πολυ καλους. anyway απο οταν πηγα στο γυμνασιο καμια κοπελα δεν με εχει πλησιασει. εχω πλεισιασει εγω 1 αλλα αποριψη. οποτε σκεφτηκα οτι κατι πρεπει να αλλαξω ειτε πανω μου ειτε να ξεκινισω καποιο χομπι μπας και βρω κοπελα. οσο για την εμφανιση ασ πουμε πως το μαλλι μου ειναι ΚΑΠΩΣ ετσι http://4.bp.blogspot.com/-uC9w96xnWj8/Ti1lXHRwSPI/AAAAAAAAF-4/dMUv_wNX5jM/s1600/mens_hairstyle_pictures_RedkenSpikeyHair.jpg
θελω να βαψω το τσουλουφι μπροστα μπλε η πρασινο η κατι που να τραβηξει την προσοχη. πια ειναι η γνωμη σας ? ρωτησα 2 φιλους μου ο ενας λεει ''ειμαστε αντρες εμεις δε τα κανουμε αυτα'' ο αλλος λεει ''δε νομιζω να σου πηγαινει..'' Τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103545 από ChakanStamou στις 20 Ιουνίου 2012, 1:19μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Πρώτον άνοιξες το θέμα σε λάθος κατηγορία.

Δεύτερον ο όρος δημοφιλής έχει χιλιάδες έννοιες,αυτό που αναφέρεις εσύ έχει να κάνει με την αλλαγή της εμφάνισης που προφανώς σε κάποιους θα αρέσει και κάποιους όχι.

Το "μαλλάκι" σου μια χαρά είναι αστο έτσι και κοίτα να αλλάξεις άλλα πράγματα στη ζωή σου και στο χαρακτήρα σου που ίσως να σε αφήνουν πίσω.

Προσωπική μου άποψη, το συγκεκριμένο βάψιμο μαλλιών είναι χάλια και ειλικρινά δε νομίζω να θες να φαίνεσαι κάφρος.

Οπότε άραξε και προσπάθησε να βρεις ενδιαφέροντα τα οποία θα είναι κοινά με τους υπόλοιπους και αυτομάτως θα σε μεταφέρουν σε παρέες και καινούργιες γνωριμίες, φυσικά να σου αρέσουν κιόλας.

Αν πάλι θες να κάνεις μια αλλαγή στο έξω σου τότε προσπάθησε να κάνεις κάτι το οποίο σε εκφράζει. Αυτό δεν μπορούμε να σου το πούμε εμείς, μόνος σου θα το βρεις μιας και εσύ ξέρεις το κλίμα που ζεις και τις παρέες άλλα και την εμφάνιση που έχεις.

Σημείωση Moderator: Σύμφωνα με τον κανονισμό του ftou.gr, γίνεσαι banned διότι έκανες υποδείξεις για το moderation του site δημόσια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login