Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Επηρεασμός

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105952 από Echo Shape στις 24 Ιουλίου 2012, 7:49μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Υπάρχει ενα θέμα το οποίο με αφαιρεί πολλά και δεν μπορώ και δεν θα μπορέσω να το αντιμετωπίσω και να το ξεπεράσω ποτέ στη ζωή μου...

Σήμερα βρέθηκα σε μια παρέα και μου είπαν πως έχω λεπτά πόδια, λέω ναι το ξέρω μου το έχουν πει κ άλλα άτομα. Μου αρέσει που έχω αδύνατα πόδια τι να έχω τίποτα ποδάρες απαντάω και μου λέει σε γυναίκες είναι ωραίο και λέω μου έχουν πει ότι περπατάω σαν μοντέλο και ξενερώνω ενω δεν περπατάω έτσι και ξαφνικά πετάγετε ο άλλος και μου λέει δηλαδή σε είπαν κουνηστό αν κατάλαβα!

Εεε εκεί ξενέρωσα τη ζωή μου, δηλάδη όλα γυρίζουν γύρω από αυτό!

Τόσο πολύ επιρεάζομαι ρε γαμώ... Τα κοιτάζω όλα πολύ κλειστά και πραγματικά τα έχω συνδυάσει όλα με αυτό που ότι και να κάνω με προβληματίζει και κάνω θεωρίες και σκέψεις!
Εκεί που τα ξεχνάω να τα πάλι από την αρχή, ξανά στις ίδιες σκέψεις ενώ ξεφεύγω λίγο από όλο αυτό που με απασχολεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105953 από pantelis20 στις 24 Ιουλίου 2012, 7:53μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Γιατί δεν ξεκινάς λίγο γυμναστήριο να φουσκώσουν τα πόδια σου;
Όπως και να το κάνουμε η γυμναστική βοηθάει σε όλα...

Έχω έναν φίλο που έχει και αυτός πολύ λεπτά πόδια και όντως δεν είναι και τόσο ωραίο σε έναν άντρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105956 από Echo Shape στις 24 Ιουλίου 2012, 7:58μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Κάνω γυμναστική άλλα από τη μέση και πάνω, στην τελική να ξέρω ότι κάνω ποδήλατο για το συγκεκριμένο θέμα; Εντάξει είναι τραγική ειρωνία.

Πφφφ έχω απελπιστεί ειλικρινά! Όλα σκατά ρε γαμώτο μακάρι να ήμουν αλλιώς, έτσι όπως το λες πραγματικά νιώθω κάπως.
( πολύ λεπτά πόδια και όντως δεν είναι και τόσο ωραίο σε έναν άντρα ).


Ευχαριστώ για την απάντηση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105960 από pantelis20 στις 24 Ιουλίου 2012, 8:30μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Δεν κάνουμε ποτέ μισή γυμναστική.
Το σώμα πρέπει να το γυμνάζεις όλο.

Και γυμναστική ποδιοών δεν εννοούμε μόνο το ποδήλατο ή τον διάδρομο. Στο γυμναστήριο υπάρχουν ένα σωρό όργανα για τα πόδια για μοιραίους δικεφάλους τετρακέφαλους πρέσα για γάμπες κτλ έχει πολλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105961 από Scandal στις 24 Ιουλίου 2012, 8:35μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Φιλε πρεπει να μαθεις να αγαπας τον ευατο σ ,ειμαι 17 χρονων και εχω ενα εκ γενετεις προβλημα σε 2 δακτυλα ,αλλα δεν εχω κανενα προβλημα ....παλιοτερα ενιωθα καπως ισως ειχα κομπλεξ ...τωρα ειμαι 17 χρονων δν εχω κανενα κοπλεξ ,οταν νε ρωτανε τι εχω ,λεω πως ετσι γενηθηκα και δεν με νοιαζει τιποτα.......με αλλα λογια εμαθα να αγαπαω τον ευατο μου με τα ελλατοματα μου ,αυτο πρεπει να κανεις και εσυ ,σκεου εσυ τουλαχιστον μπορεις να διορθωσεις το προβλημα τον ποδιων με γυμναστηριο ενω εγω οχι....να μην εχεις κοπλεξ,πρεπει να το ελεγξεις μονος........επισης διαβασα και ενα παλιο σ ποστ και εχω να σ πω ,πως δεν πρεπει να σκεφτεσαι το παρελθον γιατι ησουν παιδακι τοτε .......ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105962 από Echo Shape στις 24 Ιουλίου 2012, 9:20μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Μακάρι να είχα τα προοβλήματα που αναφέρεις πως έχεις... να διορθώσω κάτι που με τρόπο κάποιος μου πετάει μπηχτές;

Δεν διαφωνώ με τα όσα αναφέρεις παραπάνω απλά πιστεώ πως η ζωή υπάρχει για να σε τρομοκρατεί και να σε φρικάρει κατα μια έννοια.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105963 από Scandal στις 24 Ιουλίου 2012, 9:46μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
πρεπει να κοιτας με αισιοδοξια την ζωη ....η ζωη ειναι ωραια φιλε,,,μια ζωη εχεις.....κοιτα να την χαρεις και ασε τα προβληματα που ειναι και πολυ μικρα ,μπροστα σε αλλον που δεν μπορουν να χαρουν την ζωη.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105964 από asap στις 24 Ιουλίου 2012, 10:38μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
παιδια αντιδρατε λες και ειναι αναπηρο το παιδι(οχι οτι αμα ηταν θα γινοταν κατι) αλλα οπως αναφερε καποιος πανω μπορεις να κανεις γυμναστικη για να τα φουσκωσεις και αυτα... ολα φτιαχνονται και πρεπει να ειμαστε αισιοδοξοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105966 από Scandal στις 24 Ιουλίου 2012, 10:41μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
το ξερω αλλα αν εβλεπες τι ελεγε στα αλλα ποστ ...ο echo shape εχει καποια προβληματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105967 από Echo Shape στις 24 Ιουλίου 2012, 11:25μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Θέλω να πιστεύω πως το έχω κάποια προβλήματα δεν το εννοείς με ύφος.
Τεσπα ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login