Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Προδοσια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106800 από Vasilis13 στις 06 Αυγούστου 2012, 1:50μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Εισαι σε μια καινουργια παρεα πολλων ατομων και στο τελος μετα απο διαφορες χαζομαρες μενετε 4 ατομα και δενεστε πολυ...παρα πολυ...να λεμε μεταξυ μας οτι δεν θα χωρισουμε ποτε και οτι περναμε γαματα και να πηγαινουμε 9 μερες διακοπες μαζι.Οι 3 μεταξυ τους ειναι φιλοι απο παλια και εγω ειμαι καινουργιος.Με προδοσε το ενα ατομο ενω ξερει οτι εχει αδικο λεει και στον εναν τα ψεματα του και μου την λεει και αυτος.Ο 4ος ξερει οτι εγω εχω δικιο και μου ειπε οτι θα ειμαστε μαζι μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα δεν θελω να τον χωρισω απο τους παλιους του φιλους που τους ξερει απο πολυ μικρος.Ετσι τους αφησα χωρις να το ξερουν...οταν καταλαβαν το λαθος τους ηρθαν για να μιλησουμε αλλα και παλι δεν βγηκε τιποτα.Ετσι,παλι εμεινα χωρις την παρεα μου.Βεβαια εγω δεν χανομαι οτι και να γινει παντα θα χτυπαει το τηλεφωνο για καφε απο διαφορους και διαφορες αλλα αυτο δεν εχει σημασια.Μπορει να εχω πολλους φιλους αλλα αυτους τους 3 εγω τους νοιαστηκα πραγματικα σαν φιλους.Εχω αλλους 2-3 τετοιους αλλα δεν συγκρινονται με αυτους.Ετσι εχω κλειστει απο εχ8ες σπιτι και δεν βγαινω ουτε απανταω στα τηλεφωνα και στα μηνυματα.Η προδοσια ποναει πολυ...

τι στο διαολο να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106821 από savvou στις 06 Αυγούστου 2012, 7:30μμ

savvou

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
αυτοι νοιαστηκαν για εσενα;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106851 από Vasilis13 στις 07 Αυγούστου 2012, 8:05πμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
με τον ενα απο τους τρεις γιναμαι αχωριστοι...καθε μερα μαζι...μαζι για μπυρες,για κλαμπινκ,μαζι διακοπες,μαζι μεθυσια,ακομα και μαζι μαθαιναμε να οδηγαμε...αυτος ειναι που θα λειψει πιο πολυ,για τους αλλους δεν νοιαζομαι τοσο...με προδωσε ο ενας και ο αλλος τον ακολουθησε στα @@ μου...το θεμα ειναι οτι ο 3ος μου ειπε οτι θα ειμαστε μαζι ως το τερμα και να μην ασχολουμε με τους αλλους δυο.Το θεμα ομως ειναι οτι αυτους τους ξερει χρονια και δεν θελω να τον κανω να μην κανει παρεα μαζι τους εξαιτιας μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106977 από Aritos στις 10 Αυγούστου 2012, 3:02πμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Διατήρησε τη σχέση με αυτόν τον έναν θα είναι βλακεία και ανωριμότητα από τους α΄΄ους δύο να κάνουν σκηνικό του τύπου μην κανείς παρέα με αυτόν η γιατί είστε ακόμα φίλοι.Για να σου λέει μην σε νοιάζει.Τους ξέρει χρόνια οπότε θα τα βολέψει ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ σου φίλος με τους υπόλοιπους.Αλλά από τη στιγμή που με τους άλλους χωριστήκατε μην έχεις στο μέλλον την απαίτηση να είναι αποκλειστικά μαζί σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login