Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Πέμπτη, 2 Μαΐου

επανασυνδεση.Και τώρα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109793 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:01μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Σήμερα λοιπόν τον είδα..εψαχνε αφορμές να μου μιλήσει και ήταν τρομερά αμήχανος,αλλά χαρούμενος που με εβλεπε..εγω ήμουν ψυχρη.Μιλήσαμε λίγο,μου είπε πως με διεγραψε για να μην βλέπω οτι παίζει και ενοχλούμε,και ολο αυτον τον καιρό..είχε πεθάνει ο μεγάλος του ξάδερφος,ενιωθε αποτυχημένος και νομιζε πως με πιεζε για ολα.Φυσικά και είμαστε μαζί απο οτι μου λέει και του είπα πως αν δεν αλλάξουν όλα αυτά τέλος.Συμφωνησε γιατι καταλαβε την μαλακια του.Μετά ήρθε σπίτι μου και καθίσαμε λίγο..οπου τον αναψα πάρα πολυ και του αρεσε.Του είπα ποσο μου ελειψε και με στεναχωρισε όλο αυτο.Το πρόβλημα?Δεν είδα να εχει διαθεση να ξεκολήσει απο το wow αρχισε και diablo 3 παρατησε και το ποδόσφαιρο που επαιζε με φίλους και μίλαγε ολα για αυτά και μίλαγε λες και chatarame.Ηταν κατα κυριο λογο στον κόσμο του...και ενώ στην φαση ηταν μια χαρα μετα συνεχισε τα ιδια.Μου είπε πως θα το κάνει αλλά επειδη γενικα δεν εχει μάθει να βγαίνει δεν ξέρει που να πηγαίνουμε(δεν του αρεσουν μπαρ καφετεριες και τετοια) πλήν απτα σπιτια που ειναι πολυ δυσκολο να πηγαινουμε!Το εβαλα σε αυτη την κατηγορία για αυτό το λόγο.Μοιάζει να νιώθει πραγματα για μένα..αλλά δεν εχει μάθει να είναι σε σχεση και προφανως για να του βγεί να με βλέπει πρεπει να ξεκολήσει απο εκεί και να με ζήσει λιγο για να με μάθει και να με εμπιστευτεί.Υποσχεθηκε να προσπαθησει αλλά πολύ φοβάμαι πως δεν θέλει να σταματήσει να παίζει..και ενω με θέλει για κοπέλα του εχει καει τρελά που μας απομακρύνει αυτο.Αν του πω κάτι θα νομίζει πως του κάνω κυρηγμα γιατί ετσι νιώθουν τα παιδακια και οι εθισμένοι οταν τους παιρνεις το γλυφειτζουρι:Ρκαι δεν ειχα αντιπροταση για τα μέρη που μπορουμε να πηγαινουμε και ετσι..δεν θα το πάρει απόφαση.Αν πάλι δεν μου μιλάει πολυ...τι μπορώ να κάνω?γιατί θέλω να τον βοηθησω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109799 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:30μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Είναι και αυτό ένας ΕΘΙΣΜΟΣ, όπως τα ναρκωτικά, ο τζόγος και το αλκοόλ, εσύ μάλλον δεν μπορείς να κανεις και πολλά, πρέπει ΑΥΤΟΣ να το αποφασίσει, εγώ σου λέω ψάξε για κάποιον που να ειδικεύεται σε τέτοια θέματα εξάρτησης (μην το βλέπεις ως ταμπού) και πήγαινε τον εκεί. Όταν έχεις να διαλέξεις από ίντερνετ και μουνί νομίζω σωστή επιλογή είναι προφανής!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109821 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 5:21μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
:P δεν ειχαμε ολοκληρωμενες σχεσεις...αλλα οπως λεει νιωθρι πραγματα...αλλα κ;ι εγω αυτο λεω.Πως επιλεγεις το ιντερνετ??Τεσπα το εχω σκεφτει...αλλα δεν ξερω που να απευθινθω..θελω να ζητησω συμβουλες οχι να τον παω γιατι δεν θα δεχτει..και δεν εχει μαθει απο σχεσεις νορμαλ αλλα..θελω να μου δωσει την ευκαιρια να με γνωρισει!ουτε εγ ξερω αλλωστε..και εφοσον θελει τοσο να ειναι μαζι μου..πρεπει να τον βοηθησω!.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109827 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 6:06μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ειναι σαν να ξεκιναμε τη σχεση απτην αρχη?Αλλα ενω ολα καλα και αυτος επεμενε να μην χωρισουμε..δεν μου εχει απαντησει.απτο πρωι...μηπως τελικα με παιζει ρε παιδια και να.τον.διαολοστειλω?η παιζει οντως να φταιει ο εθισμος του?τι να κναω για να τον.ταρακουνησω κι να.ξανακολησει πολυ μαζι μου κα ν ξεφυγει απτο diablo???? Αυτος επεμενε πως θςλει να ειναι μαζι μου...:( αλλα περασαμε τοσα και απομακρυνομαστε..και δεν το καταλαβαινει!Τι να κανω για να ταρακουνηθει?:(τωρα δεν πρεπει να ξαναστειλω για να.τον παρακινησω και να ξαναενταχτω στη ζωη του ?Να κανω σαν να το ξεκιναμε απτην.αρχη??και να πω μεσα μου πως απλα φλερταρω με εναν καιθελω να τον κερδισω ;πτην.αρχη??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109829 από Geiaaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 6:20μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ενα πες πραγμα πες του......"δεν αντεχω αλλο αυτην την κατασταση νιωθω πως με παραμελεις τελειως και δεν ενδιαφερεσε για μενα (μετα οτι και να σ πει πες αυτο που γραφω μετα) ...ή δεν θα ξαναμπεις στο internet ή πρεπει να χωρισουμε ".......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109830 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 6:36μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Του ειπα η θα το σταματησεις οσο πιο πολυ.μπορεις και θα μιλαμε πιο πολυ αφου εσυ το θες η τελος δεν εχω αλλη υπομονη.Και τιποτα..!θελω κατι πιο δραστικο...γιατι πολυ απλα ειναι πλεον στον κοσμο.του...και χανομαστε...αν δεν του στελνω μεχρι να το κανει αυτος και τοτε να ειμαι καλα απεναντι του?αν δεν του απανταω?τι να κανω??θελω να γυρισει στον εαυτο του!Σε κανα μηνα θα βλεπομαστε καθε μερα λογο μαθηματων οποτε σγρ υα ξαναπλησιαστουμε πολυ και θα επανελθει...αλλα...δεν ξερω..απογοητευομαι...και το πρωι μου εδειξε τοσο ενδιαφερον..και τοση προσπαθεια να μου μιλισει να μου ζητησει συγγνωμη...να με πεισει να μεινουμε μαζι...αλλα μετα απο τοσο καιρο ειδα και ενα παιδακι στον κοσμο του που παρολο πιυ μοιραζομαστα. τοσα πολλα στην καθημερονοτητα μας ειχε απομακρυνθει και ηταν σαν αγνωστος που μου ζηταει να με γνωρισει...δεν θελω να ανοιξει πιο πολυ η ψαλιδα...και δεν του ξαναλεω για το νετ..γιατι θα ειμαι πιεστηκη και κακια...θελει κατι δραστικο αλλα με πραξεις και θα παρω και τη γνωμη ειδικου για απεξαρτηση
η..αλλα τι κινηση να κανω για ναξυπνησει??το θελει ο ιδιος..και τελος..νομιζω πως πρεπει να βρισκω μερη να του λεω να πηγαινουμε...αλλα που...αχ...πειτε μου καμια καλη κινηση(οχι λογια αλλα πραξη)για να ταρακουνηθει!!γενικα ευχαριστω με βοηθατε πολυ!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login