Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Χμμμμ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110114 από Samsung στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 6:26μμ

Samsung

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 17.

Έχω να τα φτιάξω με κοπέλα από τα 13 μου, και τώρα κάθε φορά που μιλάω με μια κοπέλα (σπάνια γτ είμαστε κυρίως αντροπαρέα) κομπλάρω και λέω μαλακίες ξέρω γω.
Από ότι ξέρω και έχω ακούσει από διάφορους / διαφορές, με θεωρούν καλό παιδί και όμορφο (όχι πολύ :P) Τεσπα, θέλω να γίνω λίγο πιο δραστήριος και κάνω σχέση αλλά "φοβάμαι" πως δεν θα είμαι καλός παρτενέρ και θα λέω κουταμάρες :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110119 από kalakalatom@@to στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 7:57μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
λοιπον φιλε θα εισαι ειλικρηνης και οπως μιλας στους φιλους σου ετσι θα μιλας και σε αυτες εκτος να βριζεις ενοειτε :P , μετα δεν χρειαζετε να κομπλαρεις να εισαι χαλαρος , αν σαρεσει καμια να της μιλισεις γρηγορα και οχι φιλιες και μετα στο ψητο , οτι θες να κανεις καντο γρηγορα και να φας χηλοπιτα σιγα δεν εγινε και τιποτα , α οποια κοπελα σαρεσει να πας και να της μιλισης χωρις να ρωτισεις καμια φιλη της η κανεναν φιλο για αυτην , και δες για καμια κοπελα να τεριαζετε σε χαρακτηρες δηλαδη να εχετε τι να λετε οταν βγαινετε , αυτα απο εμενα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110176 από whatever στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:28μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
θα συμφωνήσω με τον απο πάνω... φίλε χαλάρωσε, 17 χρονών είσαι μη τρελαίνεσαι, απλά να είσαι ο εαυτός σου, μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά... και χυλόπιτα να φας δεν τρέχει, ούτε ο πρώτος θα είσαι ούτε ο τελευταίος, δεν είμαστε και τόσο δύσκολες θέλουμε απλά κάποιον που να ενδιαφέρεται και να μας το δείχνει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login