Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισορροπημένη δίαιτα είναι ένα κοψίδι σε κάθε χέρι.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Γονεις

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112364 από JukeBox στις 09 Νοεμβρίου 2012, 8:50μμ

JukeBox

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
παιδια οι γονεις μου ειναι αφασια η μανα μου παιρνει τις πιστωτικες του πατερα μου και ολη μερα παει στα μαγαζια και ειναι ολο για καφεδες και ο πατερας μου με εχει γραμμενο το καλοκαιρι ειχε γινει μια φασαρια λεγαν οτι πιναμε καναμε φασαρια και ηρθαν οι πατεραδες μας και ενω οι πατεραδες των φιλων μου τους μαλωναν ο δικος μου δεν ειχε να πει τιποτα και ηταν πραγματικα σαν να με εγραφε.Δεν ξερω τι φταιει τα χρηματα γιατι ο πατερας μου εχει μια καλη θεση σε μια εταιρια κα παιρνει πολλα.Πραγματικα με εχουν γραμμενο και δεν με ρωτησαν ποτε τι κανω και πως ειμαι.Εσεις τι λετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112367 από 17χρονος στις 09 Νοεμβρίου 2012, 9:51μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Θεωρουν πως την ευτυχια την φερνουν τα χρηματα για αυτο σκεφτονται πως σ προσφερουν τοσα .......μιλησε τους πες γιατι με γραφεται ετσι??και αυτοι θα σ πουν σ προσφερουμε τα παντα (και μαλλον το εννουν,δεν καταλαβαινουν το λαθος τους)και εσυ απαντα δεν εχω αναγκη ομως μονο τα λευτα.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112382 από petalouditsa στις 10 Νοεμβρίου 2012, 8:37πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
ανταλλαζουμε γονεις????εισαι πολυ τυχερος να ξερεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112385 από 17χρονος στις 10 Νοεμβρίου 2012, 12:57μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ολοι οι γονεις εχουν αλλα χαρακτηριστηκα απλως να μην φτανουν στα ακρα δηλαδη να μην ειναι ενταλως αδιαφοροι ουτε ομως να μας πριζουν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112386 από JukeBox στις 10 Νοεμβρίου 2012, 1:36μμ

JukeBox

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ρε παιδια η αληθεια ειναι οτι με εχουν καλομαθει δηλαδη αγοραζω οτι θελω,αλλα μεσα στο σπιτι δεν μιλαμε πολυ βεβαια δεν εχουν σηκωσει χερι πανω μου και αλλα η μανα μου μετα απο εκεινη την φαση που εγινε το καλοκαιρι μου ειπε να μην κανω κακες παρεες,το καλο ειναι οτι κανω οτι θελω εγω και δεν με καταπιεζουν ουτε με αναγκαζουν να κανω κατι που δεν θελω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112387 από 17χρονος στις 10 Νοεμβρίου 2012, 2:20μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Αφου καταλαβες πως σε κακομαθαινουν ειναι πολυ σημαντικο.....προσπαθησε να τους δωσεις να καταλαβουν πως θες να σ δινουν πιο πολυ σημασια.....αν και ειναι ψιλοχσζομαρα γιατι μετα θα σε πριζουν οπως εμενα....ειπα στην μανα μ πως δεν με ρωταει πως τα παω στα διαγωνισματα και τωρα ολο με ρωταει και σε καποια που δεν πηγαινω καλα αναγκαζομαι να τα πω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112390 από γεωσκώληξ στις 10 Νοεμβρίου 2012, 5:59μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petalouditsa@10 Νοεμβρίου 2012)
ανταλλαζουμε γονεις????εισαι πολυ τυχερος να ξερεις....

Τι αηδίες λες;Κάθε παιδί έχει ανάγκη την σημασία και την αγάπη των γονιών του,από μικρά παιδιά άλλωστε παλεύουμε να μας δίνουν προσοχή.
Φίλε κάτσε πες τους πως νιώθεις,ίσως απλά να μην ξέρουν τον τρόπο να σε πλησιάσουν,ίσως να ήταν έτσι και οι δικοί τους γονείς και να δυσκολεύονται.Πες τους ότι σου αρέσει που σου προσφέρουν τα πάντα άλλα ότι νιώθεις ότι σου λείπει η πιο στενή επαφή μεταξύ σας.Μπορείς να τους ανοιχτείς και εσύ ώστε να τους "δώσεις λίγο αέρα" π.χ. αν έχεις κοπέλα πες τους το,θα βοηθήσει.

Καλή επιτυχία φίλε,πάλεψε το
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112396 από Troller στις 10 Νοεμβρίου 2012, 8:17μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petalouditsa@10 Νοεμβρίου 2012)
ανταλλαζουμε γονεις????εισαι πολυ τυχερος να ξερεις....


τι λες ρε κοπελια...οταν νιωσεις λιγο την αδιαφορια θα δεις πως ειναι...ολοι ετσι λεμε αλλα φαντασου να ειμασταν στην θεση του παιδιου.Οσο χρονων και να εισαι εχεις αναγκη να ξερεις οτι για οτι χρειαστεις(οχι μονο για χρηματα) καποιος θα ειναι εκει για σενα που δεν υπαρχει περιπτωση να πει πουθενα τιποτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112549 από paranoikos στις 13 Νοεμβρίου 2012, 10:07μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Παιδια... νταξει οι γονεις δεν πρεπει ουτε να ειναι αδιαφοροι ουτε να ειναι απο πανω σου... πχ η πρωην μου ειχα γονεις οι οποιοι ειχαν εμμονη μαζι της... και εκει που επαιζε φαση τιναζοταν και μ λεει καπου εδω καπου εδω ειναι οι γονεις μ και νταξει ξενερωσα... μετα,το να σε αφησουνε να γινεις ενα παιδι που θα μεγαλωσει μονο του εστω και με τα σεα και τα μεα του και παλι δεν ειναι σωστο γιατι θα γινει κολοπαιδο... οχι οτι εσυ εισαι φυσικα φιλε... βασικα... γνωμη μου ειναι να κανεις κατι χοντρο πχ φερε μαι γκομενα σπτι και τραβα μπροστα στην μανα σ και φιληθειτε...(αυτη να ειναι μπαζο εε) γιατι αμα πας με την μεγκαν φοξ θα σ πει και μπραβο... ή μιλα τους... εμενα που τα εχουνε κανει @@@οι δικοι μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114892 από JukeBox στις 23 Δεκεμβρίου 2012, 4:39μμ

JukeBox

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
παιδια μιλαω τωρα πιο πολυ μαζι τους κ ολα ειναι μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login