Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ΟΤΕ δεν είναι αδιάβροχος. Όταν βρέχει μη συνδέεστε.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

ειμαι χαλια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112990 από aLeXanDra99 στις 23 Νοεμβρίου 2012, 2:40μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
γεια παιδια..λοιπον οταν κοιταζομαι στο καθρεφτη ειμαι πολυ ομορφη αλλα οταν βγαζω φωτογραφιες ειμαι εντελως χαλια...εσεις πως νομιζετε οτι με βλεπουν οι αλλοι??οπως ειμαι στον καθρεφτη ή οπως ειμαι στις φωτος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112992 από aLeXanDra99 στις 23 Νοεμβρίου 2012, 3:14μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
*στην μπροστινη καμερα του κινητου μου ειμαι ωραια ενω με την πισω καμερα ειμαι σκα*α..ποια απο τις 2 καμερες δειχνει την αληθεια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112994 από γεωσκώληξ στις 23 Νοεμβρίου 2012, 4:33μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Χαχαχαχαχαχαχαχ ΦΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!
Ρισπέκτ απλά.

Λοιπόν για να σου πω πως έχουν τα πράγματα,οι άλλοι βλέπουν το ίδιο με αυτό που βλέπεις και εσύ,απλά όταν είσαι μόνη σου,λες "οκ καλή είμαι" (ας πούμε) ενώ στις φωτογραφίες επειδή τις βλέπουν και άλλοι,θεωρείς ότι θα γίνεις ρεζίλι και ότι είσαι άσχημη κλπ. προσπαθείς γενικά να "προετοιμάσεις" τον εαυτό σου για ενδεχώμενες κακές κριτικές.

Τώρα τι να σου πω,ο χαρακτήρας σου είναι τέτοιος,προσπάθησε να κάνεις τον εαυτό σου να μην νοιάζεται τόσο για τα λεγόμενα των άλλων.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #113006 από high_tech στις 23 Νοεμβρίου 2012, 8:30μμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ξέρεις πως κάνουν οι ηθοποιοί;
κάυονται μπροστά στον καθρέφτη με τις ώρες για κάνουν διάφορα 'χαμόγελα" για να δουν ποιο τους πάει καλύτερα...
κάνε το κι εσύ, και την επόμενη φορά που σου κάνει κανείς φωτογραφίες θα χαμογελάς έτσι που θα βγαίνεις τέλεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login