Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Παρασκευή, 26 Απριλίου

μου αρεσει πλυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113944 από zwthstigmh στις 08 Δεκεμβρίου 2012, 11:18μμ

zwthstigmh

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
λοιπον ειναι ενα παιδι απ'το σχολειο μου που μου αρεσει παρα πολυ εχω φαει μεγαλο κολλημα εδω κ 1,5 μηνα δεν μιλαμε καθολου βεβαια εγω του εκανα αρκετα λικε και του εστειλα στο chat σε επρηξα με τισ ειδοποιησεισ και μου ειπε οχι εντα3ει και τ κανω αα οκ μετα απο λιγεσ μερες με κοιταζε με τσ φιλουσ του και γενικα κοιταζομαστε εχω κανει στεκι το προφιλ του θελω πραγματικα ν του μιλησω να του πω τι αισθανομαι για εκεινον τι να κανω????εχω φτασει σε σημειο που θελω απλα να πιασω και να τον φιλησω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113950 από Pulljacket στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 3:25πμ

Pulljacket

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το ξέρω οτι θα είναι δυσκολο αυτο που θα σου πω αλλα σκεψου το ως εξης αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις.

Κανε το πρωτο βημα και πες του το ,και αν σου πει οχι προχωρα ουτως συ αλλος δεν τον εχεις που δεν τον εχεις και αν σου πει και οχι δεν εχασες και τιποτα και μην απογοιτευτεις ολα μπορουν να συμβουν.

Δοκιμασετο και ποτε δεν ξερεις οταν του πεις πως νιωθεις θα σε δει διαφορετικα ειτε το καταλαβει αργα ειτε απευθειας απλως να προσεχεις να μην σε εκμεταλευτει μην γινεις εκβαλωτη ενοο αυτος μπορει να πει ναι μονο και μονο για να σε ριξει στο κρεβατι ενταξει δεν ξερω και τις προθεσεις αλλα τα ποιο πολλα αγορια αυτο κανουν.και ειναι και λογικο στην φυση του καθε ανθρωπου το σεχ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113957 από madness2012 στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 10:10πμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pulljacket@09 Δεκεμβρίου 2012)
το ξέρω οτι θα είναι δυσκολο αυτο που θα σου πω αλλα σκεψου το ως εξης αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις.

Κανε το πρωτο βημα και πες του το ,και αν σου πει οχι προχωρα ουτως συ αλλος δεν τον εχεις που δεν τον εχεις και αν σου πει και οχι δεν εχασες και τιποτα και μην απογοιτευτεις ολα μπορουν να συμβουν.

Δοκιμασετο και ποτε δεν ξερεις οταν του πεις πως νιωθεις θα σε δει διαφορετικα ειτε το καταλαβει αργα ειτε απευθειας απλως να προσεχεις να μην σε εκμεταλευτει μην γινεις εκβαλωτη ενοο αυτος μπορει να πει ναι μονο και μονο για να σε ριξει στο κρεβατι ενταξει δεν ξερω και τις προθεσεις αλλα τα ποιο πολλα αγορια αυτο κανουν.και ειναι και λογικο στην φυση του καθε ανθρωπου το σεχ.

έχει δίκιο σ αυτά που λέει εγώ θέλω να προσθέσω πως το γεγονός ότι μια φορά σε κοιτούσε με τους φίλους του θα ήταν λόγο των πολλών λάικ και πως του μίλησες στο τσατ...εκεί θα κατάλαβε πως με αφορμή τα λάικ ήθελες να του πιάσεις τη συζήτηση...ειδικά αν δεν κάνετε παρέα θα το χει καταλάβει πιστεύω.Όμως που ξέρεις ίσως αν το χει καταλάβει να το σκέφτεται ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113980 από Troller στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 6:06μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
πως χανεται ομως ρε πουστη η μαγεια τωρα πια...εχουμε το κολοφβ,τα κολολαικ και τα κολοτσατ και εχουμε χασει τα κοτσια μας να παμε να τα πουμε στην φορα...πρωτα πρεπει να μιλησεις απο το φβ κλπ...ΜΠΕΕΕ...πως γιναμε ετσι...τεσπ@...κοπελια το εχει καταλαβει περιμενε μπας και σου μιλησει αυτος αλλιως μην κανεις τον κοπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113981 από madness2012 στις 09 Δεκεμβρίου 2012, 6:20μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Troller@09 Δεκεμβρίου 2012)
πως χανεται ομως ρε πουστη η μαγεια τωρα πια...εχουμε το κολοφβ,τα κολολαικ και τα κολοτσατ και εχουμε χασει τα κοτσια μας να παμε να τα πουμε στην φορα...πρωτα πρεπει να μιλησεις απο το φβ κλπ...ΜΠΕΕΕ...πως γιναμε ετσι...τεσπ@...κοπελια το εχει καταλαβει περιμενε μπας και σου μιλησει αυτος αλλιως μην κανεις τον κοπο

Αυτό το φέισμπουκ φίλε έχει κάψει κόσμο....Δεν είναι μόνο τα λάικ και τα κόμμεντ του πεσίματος...παρεξηγήσεις,ίντριγκες,πετάνε σπόντες γράφοντας στην κατάσταση,ανεβάζοντας τραγούδια...όλα για το π****
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114028 από Kathrine_R στις 10 Δεκεμβρίου 2012, 5:46μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
κοίτα πολύ πιθανόν να το έχει καταλάβει και να το συζητούσε με τους φίλους του για αυτό και σε κοιτούσε, εσύ περίμενε αν εκείνος κάνει κάτι αλλιώς μάλλον δεν τρελένεται και πολύ .....σταμάτα τα λάικς και τις συζητήσεις αν του αρέσεις θα σου μιλήσει εκείνος πολύ πιθανο να έχασες το παιχνίδι γιατί το χειρίστηκες λαθος κατα την δικη μου άποψη.Τωρά σε έχει σίγουρη και μπορεί να σε νομίζει για λυσασμένη (ναι ακούγετε πολύ ασχημο αλλα ετσί το αντιμετοπίζουν πολλοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login