Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Κακες φημες για μενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #114276 από sadgirl στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 4:22μμ

sadgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον οπως ειπα εχω κακες φημες κι ολοι με λενε πουτανα στο σχολειο. Το λενε αυτο επειδη φασωθηκα με ενα παιδι που μου αρεσε και του πηρα πιπα. Αυτο εγινε καπου στις 2 φορες και παιζει να ξαναγινει αυτη την κυριακη. Με το δικιο τους με λενε ετσι και μου εβγαλαν αυτη τη φημη? Να βγω την κυριακη μαυτο το παιδι? Τι μπορω να κανω ειμαι μπερδεμενη και νιωθω τελευταια οτι ολοι ασχολουνται με εμενα. Επισεις ειμαι 14προς 15 .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114277 από γεωσκώληξ στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 4:40μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Αυτοί που το έμαθαν ότι του πήρες πίπα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114280 από sadgirl στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 6:15μμ

sadgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μας επιασε ενα παιδι στις τουαλετες ενω του επαιρνα σε ενα παρτι επειδη σκαρφαλωσε απο τη διπλα τουαλετα. Και μετα απο στομα σε στομα το εμαθαν ολοι.Μετα ρωτησαν το παιδι που φασωθηκα τι γινετε και απαντησε οτι αυτο ειχε γινει κι αλλη φορα :-(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114289 από KwnstantinosS στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 8:33μμ

KwnstantinosS

banned
μέλος από: 27/11/2012
μηνύματα: 353 αποδεκτές 0
Εμ ετσι οπως τα εκανες.....πες του να κανετε σχεση αν θελει και θελεις και εσυ ,να τα κανετε "νομιμα "αυτα αλλιως μην ξαναβρεθητε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114298 από madness2012 στις 14 Δεκεμβρίου 2012, 9:33μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Φυσικά και δεν είσαι πουτάνα!Παναγία μου σε τι κόσμο βρίσκομαι?
Ο καθένας κάνει ότι θέλει στη ζωή του και στην τελική αν αυτό το παιδί που τα έχεις σε κάνει να περνάς καλά και αισθάνεσαι πως μπορείς να προχωρήσεις μέχρι εκεί τότε δεν πέφτει λόγος σε κανέναν.Όσο για το αγόρι σου κατά τη γνώμη μου δε θα πρεπε να πει ΄΄Ναι έχει ξαναγίνει'' γνωρίζοντας πως αυτό που λέει θα διαδωθεί μαζί με τα άλλα.έπρεπε να πει πως οκ κι εσένα τι σε νοιάζει...αλλά αυτό το τελευταίο δεν είναι και τόοσο σπουδαίο.

Όσο αφορά τα παιδιά που σε λένε έτσι ισχύει κατά ένα μεγάλο ποσοστό το εξής

Τα αγόρια====>ήθελα να βρίσκοντε στη θέση του αγοριού σου
Τα κορίτσια====>Ζηλεύουν που έχεις προχωρήσει ενώ αυτές δεν έχουν τα κότσια ίσως ή πολύ απλά πιστεύουν πως ήταν λίγο βιαστικό

όπως και να χει η σεξουαλική έκφραση δεν σε κάνει πουτάνα και στην τελική στο αγόρι σου πήρες πίπα όχι σ όλη την τάξη σου!Έλεος,να κοιτάνε την πάρτη τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114395 από Kathrine_R στις 15 Δεκεμβρίου 2012, 2:40μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
madness2012 δεν είναι ζευγάρι .Εγώ πιστεύω πως προφανώς και δεν έχουν δίκαιο αλλά στο σχολείο αυτό γίνεται προσπάθησε να μην τους ακούς και αν σε ενοχλούν πες στο αγόρι αυτό να τους πουλήσει και λίγο τσαμπουκά. Βέβαια προσωπικά πιστεύω πως αυτό το αγόρι δεν αξίζει απο την στιγμή που σε έδωσε έτσι στεγνά ,αλλά δικαίωμα σου να κάνεις οτι θες .Άλλη φορά όμως ρε παιδία κάντε το κάπου μόνοι σας και όχι σε μέρη οπου μπορούν να σας δούνε!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login