Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Πέμπτη, 18 Απριλίου

φήμη για μένα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115905 από cia42 στις 09 Ιανουαρίου 2013, 7:26μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Ναι, όπως καταλάβατε στο σχολείο έχει βγει μια φήμη για εμένα που δεν μου αρέσει καθόλου...αρχίζω και χάνω τους φίλους μου σιγά σιγά. λένε διάφορες βλακιες για εμένα και με βρίζουν. και όλο αυτό επιδη είχα εμπιστεφτεί όλα τα μιστικά μου σε μια "φίλη" μου που την ήξερα 6 χρόνια και μου λέει είσαι πολυ τσουλάκη και με βρίζει με πολλές βρισιές μόνο και μόνο επιδη εγώ με το αγόρι μου έχουμε προχωρήσει πολυ και λένε (όλοι) ότι δεν είναι για την ηλικία μου αυτά. Είναι έλεος δεν είναι δουλιά τους και το χειρότερο είναι πως είναι παρα πόλυ δημοφιλής στο σχολείο (η "φιλη" μου) και την ξέρουν όλοι. δεν ξέρω πια τί να κάνω για να εξαφανιστεί αυτή η φήμη για εμένα και να την εκδικηθώ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115911 από aglina στις 09 Ιανουαρίου 2013, 7:41μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Οτι εχεις προχορισει με το αγορι σου για την κοπελα ηταν αφορμη για να σε σχολιαζει. Αυτο το λεω γιατι κ εγω εκανα παρεα με μια κοπελα 4χρονια κ οταν τσακοθηκαμε αρχησε να λει ψεματα σε ολες τις φιλες μου κ τωρα με βρηζουν πισω απο την πλατη μου κ ασ μην εχω προχορισει σεξουαλικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115913 από cia42 στις 09 Ιανουαρίου 2013, 7:47μμ

cia42

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2013
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
ειναι πραγματικα απαραδεχτο...της λυπαμε αυτές που δεν έχουν προσωπική ζωή να ασχοληθούν και ασχολουντε όλη την ώρα με τους άλλους.δεν είχα καταλάβει ότι είναι τετιο άτομο.όμως τώρα έχουμε μπλέξει άσχημα και οι δύο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115920 από aglina στις 09 Ιανουαρίου 2013, 8:58μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Αυτο που κανω εγω ειναι να μην ασχολουμε καθολου με αυτη κ την παρεα της τους μηλαω μονο σε περιπτοσεις αναγγης. Προσπαθησε να κανεις παρεα με τις φιλες σου κ μην ασχολησε γιατι θα το σινεχισουν παραπανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116005 από petalouditsa στις 11 Ιανουαρίου 2013, 4:18πμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Αν ηταν η ζηλεια ψωρα θα κολλουσε ολη η χωρα.....Μην κρινεις για να μην κριθεις....Μην αγχωνεσια καθολου κοριτσι μου ειναι ροδα και θα γυρισει....Γραφτην εκει που δεν πιανει μελανι και θα ερθει η ωρα της που θα πεσει η μασκα της διαδημης και της αρχηγου του σχολειου...τα μυστικα μας δεν τα λεμε ολα σε κανεναν γιατι ο καλυτερος σου φιλος ειναι και ο χειροτερος σου εχθρος οπως ελεγαν και οι παλιοι...σε ζηλευει και τωρα σε κραζει επειδη δε μπορει να κανει μια σχση της προκοπης και να μοιραστει πραγματα με το ατομο αυτο...περασα και εγω απο τετοια σταδια και χειροτερα,και το καλυτερο φαρμακο ειναι η γραψομουνινι!!!!!!!!Αστες να λενε,εδω θα φανουν ποιοι μενουν κοντα σου και ποιοι αξιζουν να μενουν διπλα σ σν φιλοι.....οτι κανεις ειναι δικαιωμα σ...μην της απαντας καν και αστην να βλεπει την καμπουρα της....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116768 από billys96 στις 28 Ιανουαρίου 2013, 10:54μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Είναι απλά τα πράγματα. Καταρχήν, να είσαι ο εαυτός σου και να μην ακούς τον κάθε παράουρο/η που κυκλοφορεί, γιατί ειλικρινά δεν έχουν με τί να ασχοληθούν και κατακρίνουν ότι δεν μπορούν να έχουν. Επίσης άμα οι φίλες σου δεν τα γουστάρουν και τις χάνεις επειδή σε θεωρούν τσουλάκι, κάνε νέες παρέες, νέες φιλίες που να έχουν την ίδια γνώμη σε τέτοια θέματα. Όσο για τις φήμες, μην δίνεις σημασία και θα τελειώσουν κάποτε. Το πολύ πολύ να αλλάξεις σχολείο, να κάνεις μια καινούρια αρχή με άτομα που σε δέχονται και είναι και αυτά έτσι (φιλική συμβουλή μακριά από φυτά γιατί σε πάνε πολύ πίσω σαν άτομο και βρίσκεσαι πάλι στο 0 ;)))))
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login